Parkeko 2.0. - inwestycja wyprzedana


  • Niepołomice, wielicki, ul. Szałwiowa
  • Termin oddania: IV kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Parkeko 2.0. - inwestycja wyprzedana


W niewielkiej miejscowości Niepołomice, przy ul. Szałwiowej powstaje Osiedle Parkeko 2.0. W ramach inwestycji zaplanowano 14 domów jednorodzinnych. Zaprojektowano je w nowoczesnej i dynamicznej formie, przy uwzględnieniu potrzeb osób niepełnosprawnych. Dużym atutem osiedla jest adekwatny stosunek ceny do wysokiego standardu budynków. Wykonano je z pustaka ceramicznego w klasycznej technologii , ocieplanego 20 cm styropianem. Dzięki zastosowanym metodom termoizolacji nowi mieszkańcy mogą cieszy się niższymi rachunkami za ogrzewanie.

Osiedle Parkeko 2.0 to jednak nie tylko wysokiej jakości domy – to również przemyślane ciągi komunikacyjne, sprzyjające zachowaniu bezpieczeństwa oraz liczne punkty ułatwiające codzienne życie: prywatne przedszkole, lekarz weterynarii, biuro księgowe czy kawiarnia – wszystko na terenie osiedla.

Zakończenie prac nad Osiedlem Parkeko 2.0 zaplanowano na IV kwartał 2019.

LOKALIZACJA
Niepołomice to miasto w powiecie wielickim, znajdujące się niewiele ponad 20 km od Krakowa. Dzięki temu jest to idealna lokalizacja dla osób, które na co dzień pracują w stolicy małopolski, ale marzą o odpoczynku w zacisznym miejscu, z dala od zgiełku miasta.

Niepołomice to również szereg atrakcji i zabytków, które można odwiedzić. Zaliczyć można do nich Zamek Królewski, Muzeum czy Ogrody Królowej Bony. W bliskim sąsiedztwie nowych domów znaleźć można również szkoły, rynek, sklepy oraz Puszczę Niepołomicką.

Handel
Nowe domy realizowane w ramach inwestycji Parkeko 2.0 znajdują się nieopodal dużych markerów, takich jak Tesco, Biedronka czy przydatny przy pracach wykończeniowych PBS Mrówka. Mieszkańcy będą również mogli korzystać ze sklepów znajdujących się w Galerii Bona. Ponadto w odległości 2 km znajduje się Rynek Niepołomicki.

Usługi
W okolicy nowych domów od dewelopera Invest House znaleźć można Pizzerie Tomson Smile czy Joanna. Restauracja. Fryca J. Dużym atutem jest również bliskość Urzędu Miasta i Gminy, w którym załatwić można bieżące sprawy związane np. z meldunkiem.

Komunikacja
Mieszkańcy osiedla Parkeko 2.0 nie będą mieć problemów z przemieszczaniem się zarówno po Niepołomicach, jak i poza granice miasta. Ułatwi to przystanek MPK, znajdujący się zaledwie 50 m od projektu, zaś w dalsze podróże wyruszyć można z Dworca Kolejowego. Zmotoryzowani lokatorzy będą mogli podróżować dzięki węzłowi A4 Szarów.

Edukacja
Na terenie Niepołomic znajdują się liczne placówki edukacyjne, do których uczęszczać będą mogli najmłodsi mieszkańcy osiedla. Wśród nich znaleźć można zarówno żłobki – np. Niepubliczny żłobek Kraina Smyka -  przedszkola, w tym Prywatne Przedszkole Słoneczna Kraina czy prywatne przedszkole znajdujące się na terenie Parkeko 2.0; jak i Szkoły Podstawowe, w tym szkoła im. Karola Kazimierza Wielkiego czy Zespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach.

Sport i rekreacja
Mieszkańcy nowych domów na Parkeko 2.0 będą mogli korzystać z miejskiego Klubu Sportowego Puszcza czy krytej pływalni. Dodatkowo osoby lubiące ćwiczenia na świeżym powietrzu będą mogły uprawiać np. jogging na terenie Parku Miejskiego.

 

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Parkeko 2.0. - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperInvest House S.A
Parkeko 2.0. - inwestycja wyprzedana
Województwomałopolskie
Miasto/PowiatNiepołomice

Data zakończeniaIV kwartał 2019
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
PowierzchniaBrak informacji
Liczba pokoiBrak informacji

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Etap

planowana

Rodzaj zabudowy

szeregowy

Infrastruktura

osiedle zamknięte , plac zabaw dla dzieci, przedszkole

Otoczenie

basen, sklep spożywczy, komunikacja miejska, szkoła, przedszkole, centrum sportowe, kościół

Parking

garaż w budynku, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Liczba planowanych budynków

8


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeParkeko 2.0. - inwestycja wyprzedana

ul. Bociana 20, Kraków

12 416 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę