Partynicka 18 - inwestycja wyprzedana


  • Wrocław, Krzyki, Partynice, ul. Partynicka 18
  • Liczba pokoi: 2 - 3
  • Powierzchnia: 40,73  - 67,17 m2
  • Termin oddania: IV kwartał 2016
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Partynicka 18 - inwestycja wyprzedana


W samym centrum zielonej dzielnicy Krzyki powstają przepięknie położone apartamenty PARTYNICKA 18 będące idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą zrezygnować z życia w mieście, a jednocześnie pragną korzystać z jego uroków, mieszkając w otoczeniu zarówno parku Klecińskiego jak i bezpośrednio sąsiadującego lasku. Ulubiony w tej części miasta park wrocławian, Park Południowy, znajduje się raptem 2 km dalej.
 
Kameralna i przyjazna inwestycja obejmuje 4 budynki mieszkalne wraz z parkingami podziemnymi mieszczącymi 61 miejsc postojowych oraz wyodrębnionymi ogródkami przydomowymi tworzącymi atmosferę charakterystyczną dla zabudowy jednorodzinnej. Dla wygody mieszkańców przewidziane zostały komórki lokatorskie oraz wózkownia.
 
Deweloper oferuje mieszkania o powierzchni od 40,73 m2 do 67,17 m2. W trzech budynkach znajdować się będzie zaledwie po 9 mieszkań wraz z przestronnymi balkonami. Standard wykończenia znacznie przewyższy podobne oferty rynkowe. Zastosowane materiały cechować się będą naturalnością oraz wysoką jakością.
 
Budynki PARTYNICKA 18 wyróżnią się nowoczesną architekturą i zgrabną stylistyką.
 
Lokalizacja realizowanego przedsięwzięcia została tak dobrana, aby w maksymalnym stopniu sprostać oczekiwaniom w zakresie transportu osobom poruszającym się komunikacją miejską, jak i własnymi środkami lokomocji. Apartamenty PARTYNICKA 18 usytuowane będą w budynkach na skraju parku co sprawia, że spokoju osób w nich zamieszkujących nie zakłóci miejski zgiełk. W najbliższym otoczeniu znajdują się także Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MediConcept, Ortodent oraz apteka. O edukację najmłodszych zadbają pobliskie przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja. Doskonała lokalizacja otwiera przed mieszkańcami szerokie możliwości wypoczynku i rekreacji w pobliżu własnego domu, choćby w postaci pola golfowego City Golf Wrocław w Parku Grabiszyńskim, które położone jest niecałe 3 km od inwestycji. 9 minut zajmie mieszkańcom dotarcie do imponującego Zamku Topacz, który umili czas wolny takimi atrakcjami jak Muzeum Motoryzacji, strzelnicą golfową czy dwoma krytymi kortami tenisowymi. Świetnym punktem dla aktywnych będzie nowoczesny kompleks sportowo-rekreacyjny Matchpoint. Ponadto w odległości ok. 2 km od PARYNICKIEJ 18 znajduje się węzeł autostradowy oraz autostradowa obwodnica miasta, dzięki której błyskawicznie można dotrzeć do lotniska czy stadionu miejskiego. Na tych, którzy chcą uniknąć jazdy do zatłoczonego centrum, czeka największy w Polsce kompleks usługowo-handlowy Park Handlowy Bielany. Majsterkowicze znajdą wszystko w pobliskim Liroy Merlin, Obi oraz Castoramie.
 
PARTYNICKA 18 to idealne miejsce dla osób ceniących jakość, nowoczesność i wygodę.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Partynicka 18 - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperToscom Development Sp. z o.o.
Partynicka 18 - inwestycja wyprzedana
Województwodolnośląskie
Miasto/PowiatWrocław

Miasto/StrefaPartynice
Data zakończeniaIV kwartał 2016
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia40,73  - 67,17 m2
Liczba pokoi2 - 3

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

apartamentowiec

Infrastruktura

usługi, plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, apteka, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, centrum sportowe, centrum handlowe

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, komórka lokatorska, pomieszczenie na rowery i wózki

Liczba planowanych mieszkań

51

Liczba planowanych budynków

4


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjePartynicka 18 - inwestycja wyprzedana

ul. Nyska 83-85, Wrocław