Polanka Kameralna - inwestycja wyprzedana


  • Poznań, Nowe Miasto, Łacina, ul. Polanka 10A
  • Termin oddania: III kwartał 2018
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Polanka Kameralna - inwestycja wyprzedana


W Poznaniu przy ul. Polanka 10A deweloper DOM-EKO realizuje nową inwestycje mieszkaniową Polanka Kameralna. W ramach projektu powstaje 5-piętrowy budynek, w którym znajdzie się 40 funkcjonalnych mieszkań. Klienci mogą wybierać pomiędzy 2- i 3-pokojowymi lokalami o metrażu od 34,4 do 62,6 m2. Dla najbardziej wymagających nabywców przygotowano 2 przestronne apartamenty położone na ostatniej kondygnacji – 4-pokojowy o powierzchni 144,8 m2 oraz 5-pokojowy liczący 119,1 m2. Każde z oferowanych mieszkań posiada powierzchnię dodatkową w postaci balkonu lub przestronnego tarasu. W trosce o indywidualne potrzeby przyszłych właścicieli, deweloper daje możliwość wyboru pomiędzy aneksem kuchennym a oddzielną kuchnią. Ponadto nabywcy mogą skorzystać z opcji wykończenia pod klucz, które przygotowywane jest przy współpracy z Habitum Architekci.

Proponowany budynek wielorodzinny przy ul. Polanka 10A budowany jest przy wykorzystaniu naturalnych materiałów, które znacznie podwyższają komfort mieszkania. Zastosowanie technologii cegły wapienno-piaskowej SILKA gwarantuje komfort termoizolacyjny, który przekłada się na ograniczenie wydatków związanych ze zużyciem energii. Poza nowymi mieszkaniami na terenie inwestycji znajdą się miejsca postojowe, podziemna hala garażowa, stojaki na rowery oraz ekologiczny plac zabaw dla najmłodszych.

Zgodnie z planem inwestycja zostanie oddana w czerwcu 2018.

LOKALIZACJA
Nowe mieszkanie w dzielnicy Rataje-Łacina to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą mieć wszystkie uroki Poznania na wyciągnięcie ręki. Właściciele nowych mieszkań w inwestycji Polanka Kameralna mogę cieszyć się dostępem do bogatego zaplecza handlowo-usługowego – poza marketami i mniejszymi sklepami znaleźć tu można znane centra handlowe. Ze względu na dużą ilość placówek edukacyjnych, zakup mieszkania przy ul. Polanka 10A polecić należy rodzinom z dziećmi, które nie chcą marnować czasu na codzienne dowożenie pociech do szkół i przedszkoli. Na terenie Rataj swoją siedzibę ma także Politechnika Poznańska, dzięki czemu nowe lokum w tej części miasta może okazać się strzałem w dziesiątkę w przypadku inwestorów, którzy chcą zarobić na wynajmie. Rataje to także doskonała komunikacja, dzięki licznym przystankom autobusowym i tramwajowym bez problemu można dostać się w dowolne miejsce na mapie stolicy wielkopolski. W pobliżu inwestycji Polanka Kameralna nie brakuje także terenów rekreacyjnych. Życie w dużym mieście i codzienny pęd mogą zmęczyć, dlatego ciężko przecenić zielone sąsiedztwo pozwalające na codzienny relaks na świeżym powietrzu.

Jeżeli zależy Ci na zachowaniu odpowiedniej proporcji pomiędzy dostępem do wielkomiejskich rozrywek, a bliskością natury, nowe mieszkanie od dewelopera DOM-EKO może okazać się spełnieniem Twoich marzeń.

Handel
Nowe mieszkania przy ulicy Polanka 10A sąsiadują z największymi centrami handlowymi w Poznaniu. Do dyspozycji mieszkańców pozostaje Galeria Malta oraz Posnania. W okolicy znajdują się również liczne sklepy i dyskonty spożywcze, takie jak: Biedronka, Żabka, Odido, ABC, a także sklep mięsny i różnego rodzaju sklepy z upominkami.

Usługi
Bliskość centrum miasta oraz galerii handlowych daje nieograniczony dostęp do usług wszelkiego rodzaju. Na wyciagnięcie ręki są: fryzjer, salon piękności, Poczta Polska, drogerie Rossmann, Hebe, sklepy ogólnobudowlane Leroy Merlin, Obi, IKEA, wypożyczalnie samochodów, dziesiątki bankomatów i banków m.in. ING, WBK, PKO, BGŻ, Credit Agricole, Raiffeisen Polbank jak również komisariat policji, stacje benzynowe, niezliczone restauracje niemal wszystkich możliwych wiodących sieci, sushi bar, pizzerie.

Komunikacja
Zaledwie 300m od nowej inwestycji mieszkaniowej przy ulicy Polanka 10A, znajdują się przystanki tramwajowe komunikacji miejskiej. Odjedziemy z nich takimi liniami jak 4,5,7,8,13,15,16,17,20, oraz tramwajem linii nocnej 201. Taka różnorodność pozwala na bezpośredni przejazd w niemalże dowolne miejsce w mieście bez przesiadek. W niedalekiej odległości mieszczą się również dworce autobusowe na Rondzie Rataje oraz na Rondzie Śródka, z których to kursują autobusy linii miejskich i podmiejskich. Warto również zauważyć, że dworzec główny PKP i PKS skomunikowane są bezpośrednio z inwestycją, a przejazd na tej trasie zajmuje mniej niż 10minut.

Opieka medyczna
W bezpośrednim sąsiedztwie nowych mieszkań na Łacinie znajdują się prywatne kliniki lekarskie, takie jak: CERMED, Eurodent, OrtoVital-Dent, MediCover, gabinet ginekologiczny, oraz weterynaryjny. W niedalekiej odległości znajduje się Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia. Ponadto w okolicy są apteki: Super-Pharm, Dom Leków, Medkon.

Edukacja
Dla najmłodszych mieszkańców inwestycji dewelopera DOM-EKO przy ulicy Polanka, zapewnione będzie zaplecze edukacyjne w postaci żłobków i przedszkoli. W dalszym etapie edukacji mamy spore możliwości wyboru szkół podstawowych. W najbliższej okolicy znajduje się Szkoła Podstawowa nr 3, SP nr 19, SP nr 20, SP nr 51, Gimnazjum nr 23.

Lokalizacja tej inwestycji jest bardzo dogodna również dla studentów. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduję się Politechnika Poznańska, a UAM czy Uniwersytet Ekonomiczny są w zasięgu ręki.

Sport i rekreacja
Nabywcy nowych mieszkań na Łacinie, nie będą mogli narzekać na brak miejsc do spacerów czy uprawiania sportu. Dla najmłodszych znajdują się tu parki rozrywki takie jak Jupi Park. Aktywnie spędzić czas można nad jeziorem Maltańskim, które zachęca wypożyczalnią rowerów, rolek, gokartów, kajaków. Skorzystać można również z toru saneczkowego, stoku narciarskiego, minigolfa, kręgli, parków linowych, placów zabaw i wielu innych rozrywek. Dla aktywnych szczególnym udogodnieniem będą również Termy Maltańskie, a także bliskość klubu bilardowego.

Kultura i rozrywka
Łatwy dojazd do centrum Poznania pozwala na skorzystanie ze wszystkich jego atrakcji takich jak teatry, kluby muzyczne, kawiarnie, puby, muzea. Nabywcy mieszkań w Polanka Kameralna mogą cieszyć się z bliskiej lokalizacji trzech największych multipleksów: Multikino, Helios, CinemaCity.

Szczegóły inwestycji Polanka Kameralna - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperDOM-EKO Sp. z o.o.
Polanka Kameralna - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaŁacina
Data zakończeniaIII kwartał 2018
PowierzchniaBrak informacji
Liczba pokoiBrak informacji

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, plac zabaw dla dzieci, basen, centrum handlowe

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Liczba planowanych mieszkań

42

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjePolanka Kameralna - inwestycja wyprzedana

ul. Kaliska 22A/5, Poznań