Południowe Przedmieście III etap


  • Komorniki, poznański, ul. Fabianowska
mapa
  • Liczba pokoi: 4
  • Powierzchnia: 118,00 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2019
1 DOSTĘPNE MIESZKANIE

Opis inwestycji Południowe Przedmieście III etap


Południowe Przedmieście III to kolejny etap znanej inwestycji mieszkaniowej w Komornikach. Oferowane osiedle powstaje na zamkniętym terenie, w otoczeniu niskiej zabudowy, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się poczuciem bezpieczeństwa i kameralną atmosferą.

Inwestycja dewelopera Prebena obejmuje realizację budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Klienci zainteresowani zakupem własnego mieszkania w Komornikach mogą wybierać pomiędzy lokalami mieszczącymi się w przedziale od 103 do 118 m2. Tak duży metraż doskonale sprawdzi się w przypadku rodzin z dziećmi oraz rodzin, które poszukują komfortowej przestrzeni. Każde z proponowanych „M” posiadać będzie osobne wejście i garaż. Ponadto przyszli mieszkańcy zyskają okazały przydomowy ogród, którego powierzchnia sięgać może nawet do 660 m2. Własny kawałek zieleni pozwoli stworzyć własną strefę relaksu, która okaże się nieoceniona po wyczerpującym dniu.

LOKALIZACJA
Komorniki to miejsce idealne dla wszystkich, którzy chcą połączyć podmiejski spokój z dostępem do licznych wygód. Właściciele nowych mieszkań przy ul. Fabianowskiej będą mogli cieszyć się wygodnym dostępem do wszystkiego, co potrzebne na co dzień. Na wyciągnięcie ręki są tu sklepy, punkty usługowe oraz galerie handlowe. Nie brakuje także placówek edukacyjnych, co czyni z gminy Komorniki przestrzeń idealną dla rodzin z dziećmi. Bliskość szkoły czy przedszkola pozwoli zapomnieć o codziennych czasochłonnych podróżach do i z placówki. To gwarancja komfortu zarówno dla uczniów, jak i ich rodziców. Mieszkańcy Osiedla Południowe Przedmieście III będą mogli także cieszyć się doskonałą komunikacją z Poznaniem, dzięki czemu dojazd do pracy czy na spotkanie z przyjaciółmi nie będzie stanowił najmniejszego problemu.

Jeżeli poszukujesz wygodnego mieszkania w okolicach Poznania, osiedle dewelopera Prebena okaże się spełnieniem marzeń.

Handel
Właściciele nowych mieszkań na ul. Fabianowskiej mogą cieszyć się dostępem do rozwiniętego zaplecza handlowego. Niedaleko inwestycji można znaleźć sklepy, takie jak: Żabka, Biedronka, Społem, a także Centrum Handlowe Auchan oraz Galeria A2.

Usługi
W okolicy inwestycji dewelopera PREBENA działa kilka lokali gastronomicznych, takich jak: Pizzeria Ariana, Cukiernia Kandulski, Flunch, Berlin Doner Kebab czy McDonald's. Niedaleko znajdują się również punkty usługowe m.in. Poczta Polska, Stacja Auchan, Bankomaty (Euronet, WBK, Multibank).

Komunikacja
Mieszkańcy osiedla przy ulicy Fabianowskiej w Komornikach mają dostęp do komunikacji miejskiej. W pobliżu można znaleźć przystanki autobusów, takich jak: 80, 610, 616, 702, 703, 704, 710. Dzięki bliskości autostrady A2 oraz ulicy Głogowskiej można bez problemu dostać się do każdej dzielnicy miasta Poznania.

Opieka medyczna
W sąsiedztwie nowych mieszkań w Komornikach zlokalizowane są placówki medyncze: NZOZ EUROMED, Centrum Medyczne Lumedica Luboń, a także  apteki: Apteka A2, Dom Leków.

Edukacja
Inwestycja na ulicy Fabianowskiej zlokalizowana jest w pobliżu kilku placówek edukacyjnych. W okolicy można znaleźć: Publiczne Przedszkole Wesoła Pszczółka, Przedszkole nr 7, Przedszkole nr 67 im. M. Konopnickiej, Szkołę Podstawową nr 4 im. Armii Poznań, Szkołę Podstawową im. Tytusa i Jana Działyńskich, Szkołę Podstawową nr 10 im. Arkadego Fidlera oraz Szkołę Podstawową i Liceum Sióstr Zmartwychwstanek.

Sport i rekreacja
Osiedle w Komornikach położone jest w niedalekiej odległości od Poznańskich Szachtów, co sprzyja spacerom czy innym aktywnością fizycznym. Niedaleko znajduje się również Fabianowo Sport&Beauty, Tenis i Squash Poznań, Fabryka Formy.

Zapytaj o szczegóły

Szczegóły inwestycji Południowe Przedmieście III etap


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperPrebena-Polska Sp. z o.o. sp. komandytowa
InwestycjaPołudniowe Przedmieście III etap
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatKomorniki

Data zakończeniaI kwartał 2019
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia118,00 m2
Liczba pokoi4

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
WG 22M118,00 m24 pok.ParterBrak danychZAPYTAJ rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Bezpłatny poradnik inwestora

"Mieszkanie - 10 sposobów negocjacji cen z deweloperem"


Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Wykończenie

stan deweloperski

Infrastruktura

osiedle zamknięte

Otoczenie

komunikacja miejska, usługi, szkoła, centrum handlowe

Parking

garaż w budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

centrum

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Ogród

tak

Liczba planowanych mieszkań

6

Liczba planowanych budynków

3


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacje  • Powierzchnia: 118,00 m2
  • Liczba pokoi: 4
  • Termin oddania: I kwartał 2019

Zapytaj o szczegóły

Południowe Przedmieście III etap

61 863 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę

Informacje, które moga Cię zainteresować