Poznań, ul. Chlebowa


  • Poznań, Nowe Miasto, Zawady, ul. Zawady 28
  • Liczba pokoi: 1 - 3
  • Powierzchnia: 40,00  - 60,00 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2020
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Poznań, ul. Chlebowa


Wielorodzinny budynek przy ulicy Zawady 28 w Poznaniu powstał z myślą o wszystkich miłośnikach życia w dużym mieście. Projekt obejmuje realizację funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Klienci wybierać mogą pomiędzy lokalami o wielkości 40 m2, 45 m2, 54 m2 i 60m2. Wszystkie nowe „M” zostały zaprojektowane tak, aby przyszli właściciele mogli maksymalnie wykorzystać powierzchnię użytkową. W trosce o komfort mieszkańców, deweloper pomyślał o windach oraz hali garażowej.

LOKALIZACJA
Inwestycja Zawady 28 zlokalizowana jest w atrakcyjnej części Nowego Miasta. Dogodne położenie budynku, pozwoli jego mieszkańcom korzystać ze wszystkich uroków Poznania. Projekt dewelopera Akropol Inwestycje dedykowany jest wszystkim, którzy nie chcą rezygnować z uroków dużego miasta. Dobry dostęp do komunikacji miejskiej pozwala w szybki i wygodny sposób dotrzeć do ścisłego centrum Poznania, a także w inne jego części. Dzięki temu, cała oferta kulturalno-rozrywkowa Poznania jest w zasięgu ręki. Także sąsiedztwo Zawady 28 ma sporo do zaproponowania. W okolicy nowych mieszkań od Akropol Inwestycje znaleźć można sporo sklepów, marketów, centrów handlowych czy lokali gastronomicznych. Ponadto nie brakuje tu placówek edukacyjnych, co w pewnością zadowoli rodziny z dziećmi. Nawet największy miłośnik miasta potrzebuje czasami chwili wytchnienia. Lokalizacja budynku przy ul. Zawady łączy w sobie to, czego poszukują dzisiejsi klienci rynku pierwotnego nieruchomości – dostęp do infrastruktury i udogodnień Poznania z możliwością codziennego odpoczynku na świeżym powietrzu. Oferowany budynek położony jest w pobliżu Jeziora Maltańskiego, jednego z najbardziej znanych i lubianych terenów rekreacyjnych. Tak wyjątkowe sąsiedztwo pozwoli wpisać spacer czy jogging w stały rozkład dnia.

Handel
Mieszkańcy nowej inwestycji na Zawadach mogą cieszyć się dostępem do kilku pobliskich sklepów spożywczych. Niedaleko inwestycji  znajdują się: Lidl, Biedronka, Chata Polska, Delikatesy Centrum, Sklep Społem, Żabka czy Sklep Spożywczy Michałek. Nieco dalej od osiedla działa Galeria Malta oraz Galeria Posnania.

Usługi
Właściciele mieszkań od dewelopera AKROPOL mogą cieszyć się bliskością wielu punktów usługowych, takich jak: Stacja Orlen, Stacja Shell,  Stacja Lotos, Urząd Pocztowy, Centrum Ogrodnicze Zawady 19, salon fryzjerski, salon kosmetyczny, mechanik samochodowy czy myjnia samochodowa. Niedaleko osiedla Zawady 28 działa również kilka lokali gastronomicznych i kawiarni, takich jak: Pizza Express, Restauracja Odessa, Pizzeria Presto, Cool Pizza, Pierogarnia Ręcznie Lepiony,  Cafe Kozice, BISTRO na Chlebowej, Restauracja Hyćka, Zenit Vegan Bistro, Wspólny Stół, Cafe La Ruina, Na Winklu, Dynx, Humhum, Cybina 13, Vine Bridge, Subway oraz Restauracja McDonald’s.

Komunikacja
Nowe osiedle na Śródce zlokalizowane jest w pobliżu DK 92, co pozwala na łatwą komunikację z każdą częścią Poznania. W okolicy mieszkań na ulicy Zawady znajduję się przystanek komunikacji miejskiej. W pobliżu kursują autobusy: 73, 85, 312, 320, 321, 323, 341, 342 i linia nocna 237. Nieopodal zlokalizowana jest pętla tramwajowa (7, 3) oraz ZTM-Śródka Dworzec.

Opieka medyczna
W sąsiedztwie nowych mieszkań od dewelopera AKROPOL znajduje się kilka gabinetów i przychodni, takich jak: Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego, CM Medycyna Rodzinna, Centrum Rehabilitacji Medycznej Fizjomedica, Medkon oraz kilka aptek m.in. Apteka Główna, Apteka Medkon, Apteka Pod Smokiem.

Edukacja
Inwestycja Zawady 28 położona jest w sąsiedztwie kilku placówek edukacyjnych na różnych etapach kształcenia. W okolicy znajdują się  m.in. przedszkola (Przedszkole nr 82, Przedszkole nr 78, Przedszkole Królewskie i Żłobek, Przedszkole nr 45 Zielony Zakątek, Przedszkole nr 23 im. Krasnala Hałabały), szkoły podstawowe (Szkoła Podstawowa nr 45 im. Okrętu Rzeczypospolitej Polskiej, Szkoła Podstawowa nr 40 im. Mieszka I, Szkoła Podstawowa nr 85 im. Kawalerów Maltańskich), szkoły średnie (Liceum Ogólnokształcące im. Marii Magdaleny, VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Technikum Odzieżowe). Studentów z pewnością ucieszy bliskość Politechniki Poznańskiej. Ponadto sprawa komunikacja umożliwia łatwy dojazd do innych uczelni wyższych.

Sport i rekreacja
Mieszkańcy osiedla na Zawadach mogą cieszyć się bliskością terenów zielonych. Codzienny relaks na świeżym powietrzu umożliwia Park ks. Tadeusza Kirschke, tereny nad Wartą i Cybiną oraz Jezioro Maltańskie wraz z całym szeregiem atrakcji. Niedaleko osiedla znajduje się Wartostrada, która sprzyja spacerom, jeździe na rowerze czy rolkach, co na pewno ucieszy miłośników aktywnego trybu życia. W okolicy można znaleźć również Szkołę Tańca Dance Center, Multi-Form, Centrum Jogi Harmonia i Termy Maltańskie, w których można się zrelaksować po ciężkim dniu lub aktywnie spędzić czas z rodziną czy przyjaciółmi.

Kultura i rozrywka
Nowe osiedle Zawady 28  zlokalizowane jest niedaleko od  Ostrowa Tumskiego oraz  Bramy Poznania. Wolny czas można spędzić można również w Nowym ZOO. Kawałek dalej znajduje się  jest Stary Rynek który oferuje wiele atrakcji kulturalno-rozrywkowych.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Poznań, ul. Chlebowa


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperAkropol Inwestycje Sp. z o.o.
Poznań, ul. Chlebowa
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaZawady
Data zakończeniaI kwartał 2020
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia40,00  - 60,00 m2
Liczba pokoi1 - 3

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
Brak ofert

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Wykończenie

stan deweloperski

Infrastruktura

osiedle monitorowane, osiedle zamknięte

Otoczenie

komunikacja miejska, usługi, przedszkole, centrum sportowe

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Powierzchnia dodatkowa

balkon

Liczba planowanych mieszkań

40

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjePoznań, ul. Chlebowa

ul. Niepodległości 11B, Luboń

61 893 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę