Reduta Nowe Podolany - kontynuacja


  • Poznań, Jeżyce, Podolany, ul. Jasielska
  • Cena od: 312 322 zł
  • Liczba pokoi: 1
  • Powierzchnia: 42,32  - 80,76 m2
  • Termin oddania: II kwartał 2021
Pokaż inwestycję na mapie2 DOSTĘPNE MIESZKANIA

Opis inwestycji Reduta Nowe Podolany - kontynuacja


Kontynuacja osiedla Reduta Nowe Podolany to odpowiedź na potrzeby nabywców, poszukujących balansu pomiędzy tętniącym życiem miastem, a odpowiednią dozą spokoju i relaksu na świeżym powietrzu. Realizowane przez dewelopera EBF Development budynki wyróżnia elegancka, nowoczesna architektura, funkcjonalne rozwiązania oraz atrakcyjne położenie z widokiem na tereny zielone.

W ramach najnowszej części inwestycji mieszkaniowej przy ulicy Jasielskiej w Poznaniu, oddany zostanie sześciokondygnacyjny budynek oznaczony numerem 9, który pomieści 142 komfortowe mieszkania. Deweloper zaplanował atrakcyjny wybór metraży, dopasowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań kupujących. Osoby poszukujące nowego mieszkania na Podolanach wybierać mogą pomiędzy lokalami 2-, 3- i 4-pokojowymi, mieszczącymi się w przedziale od 41 do 78 m2. Z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców firma EBF Development zadba o: balkony, halę garażową, cichobieżne windy, komórki lokatorskie. Na parterze budynku znajdą się dwa lokale usługowe.

Zakończenie budowy zaplanowano na czerwiec 2021 roku.

LOKALIZACJA
Nowe mieszkania na poznańskich Podolanach przy ul. Jasielskiej dedykowane są wszystkim, którzy poszukują połączenia spokojnej okolicy z łatwym dostępem do centrum miasta. Lokalizacja ta pozwala korzystać z uroków pobliskich terenów zielonych, co z pewnością zadowoli zarówno miłośników aktywnego wypoczynku, jak i tych, którzy stawiają na relaksujące spacery. Sąsiedztwo terenów zielonych nie wyklucza wcale rozwiniętej infrastruktury – na wyciągnięcie ręki są tu niezbędne sklepy, punkty usługowe i wiele, wiele innych. Problemu nie stanowi także komunikacja z centrum miasta.

Jeżeli cenisz atrakcje i udogodnienia, jakie daje Poznań i jednocześnie chcesz cieszyć się spokojem i zielenią tuż za przysłowiowym progiem, Podolany to właściwy adres.

Handel
Mieszkańcy osiedla EKONBUD-FADOM mają dostęp do wielu punktów handlowych. W najbliższym otoczeniu inwestycji znajduje się dyskont Biedronka, supermarket Piotr i Paweł, drogeria Rossmann czy Galeria Podolany. Osoby, posiadające maluchy z pewnością ucieszy fakt, że mogą znaleźć tutaj artykuły dla niemowląt i dzieci w wieku szkolnym (sklep Akpol Baby oraz Biuro Papier Szkoła).

Usługi 
W okolica Osiedla Reduta Nowe Podolany znaleźć można: bankomaty (Euronet, BZ WBK), punkty usługowe (np. stacja BP oddalona o 3 km, Urząd Pocztowy – Poznań 29) czy szeroką ofertę punktów gastronomicznych (szczególnie zadowoleni powinni być amatorzy wołowiny i pizzy): Burgs Chef, Miś Burger Pizzeria Prima, Restauracja Pizzeria Lalucciola Podolany, czy nieco bardziej oddalonych: McDonald’s lub restauracji Pod Koziołkiem.

Komunikacja 
W pobliżu inwestycji znajduje się przystanek komunikacji miejskiej z linią autobusową 83 (biegnącą przez ul. Garbary, jedną z głównych arterii Poznania) w kierunku Ronda Śródka, a przesiadając się na tramwaj linii 9 lub 11 na przystanku os. Winiary możesz dostać się w południowo-zachodnią część miasta. Osoby poruszające się własnym samochodem mogą bez problemu wydostać się na drogę szybkiego ruchu S11 jeśli będą podróżować ul. Lutycką.

Opieka medyczna   
Osiedle Reduta Nowa Podolany ma świetną lokalizację pod kątem placówek medycznych. W ciągu kilkunastu minut jest się w stanie dostać się do pobliskiego Szpitala Wojewódzkiego lub Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej MSWiA w Poznaniu, gdzie możesz liczyć na pomoc nie tylko w nagłych wypadkach (SOR czynny całą dobę), ale również w przypadku konsultacji w poradniach specjalistycznych takich jak np. kardiologiczna, chirurgiczna, neurologiczna, okulistyczna czy dermatologiczna. W okolicy znaleźć możesz takie apteki jak: Apteka z Sercem, Apteka Wielkopolska.

Edukacja 
Rodzice, którzy chcą, aby ich dziecko uczęszczało do przedszkola jak najbliżej domu z pewnością docenią korzyści wynikające z mieszkania na Podolanach. Można wybierać spośród placówek prywatnych i publicznych, takich jak: Przedszkole Niepubliczne Leonardo, Przedszkole nr 142 im. Marcina Rożka, Przedszkole Zgromadzenia zakonnego, Sióstr św. Dominika, Figle-Migle Europejskie Prywatne Przedszkole Językowe, Przedszkole nr 77. Starsze pociechy mogą uczęszczać do jednej z dwóch szkół podstawowych (nr 62 i nr 1).

Sport i rekreacja
Choć w sąsiedztwie Osiedla Reduta Nowa Podolany nie znajdują się rozległe tereny zielone, to jednak zapaleni biegacze lub miłośnicy jazdy na rowerze z pewnością skorzystają z możliwości wybrania się nad Jezioro Strzeszyńskie oddalone o około 8 km. Dbający o formę mogą zapisać do Stacji Podolany, gdzie można nie tylko liczyć na zajęcia grupowe, ale również squasha, konsultacje w zakresie medycyny estetycznej czy masaż.

Kultura i rozrywka 
W sąsiedztwie inwestycji znajduje się Fort VI w Poznaniu, jeden z 18 wchodzących w skład Twierdzy Poznań. Aktualnie jest to miejsce wielu imprez i eventów. Możesz tam zabrać rodzinę (zwiedzanie, ogniska, urodziny), kolegów z pracy lub urządzić firmowe zabawy integracyjne. Imprezy, pikniki to wszystko masz na wyciągnięcie ręki. Amatorów kina powinien zachwycić fakt, iż w odległości ok 3 km znajduje się kino Cinema City w galerii handlowej Poznań Plaza.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Reduta Nowe Podolany - kontynuacja


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperEBF DEVELOPMENT Sp. z o.o. Sp.k.
Reduta Nowe Podolany - kontynuacja
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaPodolany
Data zakończeniaII kwartał 2021
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia42,32  - 80,76 m2
Liczba pokoi1

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
14H_71L42,32 m21 pok.Parter312 322 zł
7 380 zł/m2
rzut
14H_72L80,76 m21 pok.Parter596 009 zł
7 380 zł/m2
rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Etap

częściowo zakończona

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Otoczenie

park, teren rekreacyjny

Parking

miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Powierzchnia dodatkowa

taras, komórka lokatorska

Liczba planowanych mieszkań

185

Liczba planowanych budynków

2


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeReduta Nowe Podolany - kontynuacja

ul. Piatkowska 118/35, Poznań

603 87 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę