Rezydencja Vintage - bud. G1


  • Olsztyn , Śródmieście, Kormoran, ul. Kasprzaka
  • Powierzchnia: 37,00  - 73,00 m2
  • Termin oddania: II kwartał 2018
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Rezydencja Vintage - bud. G1


Styl Vintage charakteryzuje łączenie przeciwieństw. Rezydencja Vintage to połączenie tradycji i nowoczesności. Minimalizm i elegancja wzbogacone akcentami w stylu retro nadadzą wnętrzom naszych budynków niepowtarzalnego charakteru. Elegancki design i nowoczesne rozwiązania uczynią to miejsce prestiżowym i komfortowym.
Z fuzji doświadczenia dewelopera - obecności na rynku budowlanym trwającej ponad pół wieku oraz nieustannej chęci doskonalenia naszych produktów, by sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów powstała wizja stworzenia czegoś więcej niż tylko komfortowego miejsca do zamieszkania.
Nowa inwestycja powstanie w kwadracie ulic: Kasprzaka, Pstrowskiego, Sikorskiego oraz Al. Obrońców Tobruku (teren byłego Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej - "PGM").
Rezydencja Vintage to kompleks składający się z 7-kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych z garażami podziemnymi oraz 2-kondygnacyjnym budynkiem parkingowym. Inwestycja przewiduje budowę około 395 mieszkań o powierzchni od 37 do 72 m2 oraz 8 lokali usługowych. Osiedle Vintage realizowane będzie w trzech etapach. Pierwszy obejmuje budowę bryły G1 z garażem podziemnym, w której deweloper może zaoferować 56 mieszkań o powierzchni od 37 do 72 m2.
Wygodne parkowanie zapewnią mieszkańcom miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej. Projektanci nie zapomnieli również o najmłodszych mieszkańcach osiedla - na terenie Rezydencji Vintage powstaną bezpieczne place zabaw. Z przyjemnością deweloper oferuje mieszkania w niepowtarzalnej lokalizacji umożliwiającej zarówno odpoczynek, jak i korzystanie z uroków oraz wszelkich udogodnień wynikających z zamieszkania w pobliżu centrum miasta. Wszystko, czego mieszkańcy mogą oczekiwać, znajduje się w zasięgu ręki. Bezpośrednie sąsiedztwo rzeki Łyny oraz położony nieopodal Park Centralny zapewnią dostęp do zielonych terenów rekreacyjnych. Do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej jest niespełna 200 metrów. W pobliżu znajduje się również bogata infrastruktura niezbędna do stworzenia swojej własnej przestrzeni życiowej - tj.: przedszkola, szkoły, obiekty kulturalne, czy handlowe.

Szczegóły inwestycji Rezydencja Vintage - bud. G1


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperIławskie Przedsiębiorstwo Budowlane
Rezydencja Vintage - bud. G1
Województwowarmińsko-mazurskie
Miasto/PowiatOlsztyn

Miasto/StrefaKormoran
Data zakończeniaII kwartał 2018
Powierzchnia37,00  - 73,00 m2
Liczba pokoiBrak informacji

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, miejsca kultury i rozrywki, usługi, plac zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole, sklep spożywczy, centrum handlowe

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Powierzchnia dodatkowa

balkon

Liczba planowanych mieszkań

56

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeRezydencja Vintage - bud. G1

ul. Lubawska 3, Iława