River House


  • Poznań, Nowe Miasto, Starołęka, ul. Starołęcka
  • Cena od: 399 000 zł
  • Liczba pokoi: 2
  • Powierzchnia: 71,08 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2020
Pokaż inwestycję na mapie1 DOSTĘPNE MIESZKANIE

Opis inwestycji River House


Pierwszy etap inwestycji, który rozpoczął się w listopadzie 2018 przewiduje powstanie 3 kondygnacyjnego budynku mieszkalnego z garażem podziemnym oraz 27 mieszkaniami o powierzchni 39 – 70 m2. Na początkowym etapie budowy istnieje możliwość łączenia mieszkań lub skonsultowania zmian w układzie pomieszczeń. W ramach późniejszych etapów powstanie równiez plac zabaw. 

LOKALIZACJA
River House to nowa inwestycja przy ul. Starołęckiej wkomponowana w wyjątkowe okoliczności przyrody. Szumiąca Warta potrafi zauroczyć o każdej porze roku. Bliskość lasów i jezior pozwoli wykorzystać w pełni rekreacyjne możliwości okolic Poznania. Spacer wśród dębów rogalińskich, rodzinna wyprawa do puszczykowskich lasów, słynne lody przy przejeździe kolejowym lub zbieranie kasztanów w Dębinie to tylko niektóre z wielu możliwości będących na wyciągnięcie ręki.

Dodatkowym atutem jest bliskość tras dojazdowych (A1, S). Dla stęsknionych za zgiełkiem miejskim istnieje dobra komunikacja z centrum miasta. W okolicy znajduje się przystanek autobusowy linii 58, 94 oraz 247. Na Starołęce mieści się również pętla tramwajowa linii 4, 11, 12, 13 oraz dworzec kolejowy.
Osiedle znajduje się w odległości 3 km od Ronda Starołęka. W bliskim sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy (Lidl) oraz przychodnie.

Handel
W pobliżu nowych mieszkań na osiedlu River House znajduje się wiele sklepów m.in.: Lidl, Sklep spożywczy Olka, Sklep spożywczy PSS Społem, Market Dino, sklep rowerowy.

Usługi
W otoczeniu nowych mieszkań na Starołęce znajduje się wypożyczalnia samochodów, stacja paliw, zakład szklarski, usługi fryzjerskie oraz kosmetyczne, Auto Cris Elektromechanika samochodowa, POLRAMA Oprawa obrazów, dostawca sprzętu audiowizualnego, drukarnia, myjnia samochodowa, komis samochodowy. W pobliżu jest także wiele restauracji, piekarni, cukierni oraz kawiarn, w tym: Piekarnia Cukiernia Zagrodnicza B.A.M. Góra s.c., Pierogarnia "Pyszne Nadzienia", Elektropizza, Shimai Sushi & Asian Food.

Komunikacja
W sąsiedztwie mieszkań od dewelopera RBW zlokalizowany jest przystanek autobusowy, który z pewnością ułatwi poruszanie się po całym mieście.  

Opieka medyczna
W okolicy inwestycji na Starołęce znajdują się apteki oraz szpitale: Grześkowiak Laura, lek. med. Gabinet lekarski, Gromadziński. Klinika chirurgii plastycznej, Szpital i Przychodnia Medica Celsus, DOZ Apteka dbam o zdrowie.

Edukacja
W pobliżu nowych mieszkań na osiedlu River House działa Żłobek i Punkt Przedszkolny Mini Mini, Szkoła Podstawowa nr 63 im. Ksawerego Zakrzewskiego, Przedszkole Kasztanowe, Szkoła Podstawowa nr 59 im. gen. J. H. Dąbrowskiego, Przedszkole nr 81 im. Skrzata Borodzieja, Przedszkole nr 22 im. Chatka Puchatka, Społeczna Waldorfska Szkoła Podstawowa w Poznaniu.

Sport i rekreacja
W otoczeniu nowych mieszkań znajduje się APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec, United Paintball, Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji.

 

 

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji River House


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperRBW
River House
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaStarołęka
Data zakończeniaI kwartał 2020
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia71,08 m2
Liczba pokoi2

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
0_06M71,08 m22 pok.Parter399 000 zł
5 613 zł/m2
rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Wykończenie

stan deweloperski

Infrastruktura

plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, usługi, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, sklep spożywczy

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Powierzchnia dodatkowa

balkon

Liczba planowanych mieszkań

27

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeRiver House

ul. Poznańska 4a, Czapury

728 31 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę