Rybaki 1


  • Poznań, Stare Miasto, Stare Miasto - centrum, ul. Rybaki 1
  • Liczba pokoi: 1
  • Powierzchnia: 24,00  - 107,00 m2
  • Termin oddania: 
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Rybaki 1


Cena: od 8 150 zł/m2 do 10 200 zł/m2

Termin oddania wrzesień/październik 2019 

 

Rybaki 1 to inwestycja dedykowana osobom, które poszukują połączenia nowoczesności, funkcjonalności i estetyki. Projekt firmy Moryson Development to charakterystyczny, wprowadzający nowy styl w staromiejską ulicę Rybaki. Modernistyczny design i lokalizacja w samym centrum Poznania z pewnością przekonają młodych, zwłaszcza duchem klientów. Oferowana inwestycja przypadnie do gustu także prywatnym inwestorom, którzy chcą zarobić na wynajmie nieruchomości. Wysoka jakość i bliskość miejsc, takich jak Stary Rynek czy Stary Browar to gwarancja stałych i wysokich zysków.

W ramach projektu Rybaki 1 oddanych zostanie:

20 mieszkań typu STUDIO o powierzchniach od 24 do 50 m2

3 mieszkania typu STUDIO PLUS o powierzchni 38 m2

7 mieszkań typu STUDIO UP! o powierzchniach od 47 do 75 m2

4 lokale handlowo-usługowo-biurowe o powierzchniach od 47 do 107 m2

Rybaki 1 to symbol komfortu. Realizowane w ramach projektu mieszkania dadzą możliwość podłączenia systemu inteligentnego domu, który w bezpośredni sposób przełoży się na codzienną wygodę lokatorów. Fibaro Home Center pozwoli zaoszczędzić na rachunkach za energię cieplną i elektryczną. Rozwiązanie to daj możliwość „sterowania mieszkaniem” z poziomu urządzenia multimedialnego, takiego jak smartfon, tablet czy laptop.

Deweloper pomyślał również o szybkiej windzie samochodowej, którą można dostać się do podziemnego garażu, gdzie znajdą się miejsca parkingowe gotowe do instalacji indywidualnego systemu ładowania pojazdów elektrycznych. Samochody napędzane energią elektryczną cieszą się coraz większą popularnością. Moryson Development patrzy w przyszłość i przewiduje trendy, dzięki którym mieszkańcy będą mogli cieszyć się funkcjonalną przestrzenią przez długie lata.

LOKALIZACJA
Budynek przy ul. Rybaki 1 to połączenie przeciwieństw. Projekt dewelopera Moryson Development to miejsce, w którym tradycja spotka się z nowoczesnością, a tętniące życiem centrum przeplata się kameralnym klimatem. Proponowana inwestycja zachwyci wszystkich, którzy kochają klimat Poznania i chcą mieć wszystko pod ręką. Nabywcy nowych mieszkań przy ul. Rybaki w każdej chwili korzystać mogą z bogatej oferty kulturalno-rozrywkowej miasta. Wystarczy tylko 10 minut, aby dotrzeć na Stary Rynek oraz do Starego Browaru. Ponadto w odległości 200 metrów zlokalizowany jest Kupiec Poznański. W pobliżu położony jest także Zamek Królewski i Plac Wolności. Możliwość zakupów oraz bliskość poznańskich restauracji i klubów przypadnie do gustu każdemu, kto lubi życie w rytmie dużego miasta. Centralna lokalizacja nie wyklucza jednak sąsiedztwa zieleni. Mieszkańcy Rybaki 1 wypoczywać mogą m.in. w: Zielonym Ogrodzie Zakrzewskiego (100 m), Parku Chopina (300 m), Parku Dąbrowskiego (500 m) czy Plaży Miejskiej (900 m). Warto dodać, że w promieniu niespełna 2 km umiejscowione są kluczowe poznańskie uczelnie, co czyni z mieszkań przy ul. Rybaki idealne rozwiązanie dla studentów oraz osób chcących zarobić na wynajmie.

Warto dodać, że ulica Rybami przechodzi remontowy lifting i już wkrótce zyska nowe oblicze. Będzie tu ładniej, spokojniej i bardziej elegancko. Powstaną nowe nawierzchnie i chodniki, a których nie będą już parkowały samochody. Wyjątkowy klimat stworzą ławki, drzewa, krzewy i trawniki. Rewitalizacja pozwoli ulicy odzyskać dawny charakter i szyk i znów uczyni ją miejscem modnym i wygodnym.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Rybaki 1


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperMoryson Development
Rybaki 1
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaStare Miasto - centrum
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia24,00  - 107,00 m2
Liczba pokoi1

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

usługi

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci, szkoła, ośrodek zdrowia, centrum sportowe, sklep spożywczy, apteka, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, centrum handlowe, kościół

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania, Lokale

Dystans od centrum miasta

centrum

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Liczba planowanych mieszkań

30

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeRybaki 1

ul. Solna 27, Poznań