Sky Tower - inwestycja wyprzedana


  • Wrocław, Krzyki, Południe, ul. Powstańców Śląskich 95
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  • Powierzchnia: 50,70  - 227,00 m2
  • Termin oddania: III kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Sky Tower - inwestycja wyprzedana


Sky Tower to apartamentowiec, który umożliwia skorzystanie z dobrodziejstw technologii rodem z XXI wieku. Zarządzanie oświetleniem, temperaturą, otwieraniem i zamykaniem okien, odsłanianiem i zasłanianiem żaluzji odbywa się tutaj z pomocą technologii bezprzewodowych – funkcjami domu można sterować za pośrednictwem urządzeń przenośnych, takich jak tablet czy smartfon. Bez ruszania się z łóżka lub fotela można także włączyć w domu muzykę lub ulubiony film.

Sky Tower jest miejscem wyjątkowym pod każdym względem i wyróżnia się niezwykłym charakterem oraz bardzo nowoczesną architekturą. Działka o powierzchni prawie 3 hektarów mieści się w centrum Wrocławia przy ulicach Powstańców Śląskich, Gwiaździstej, Szczęśliwej oraz Wielkiej. Inwestycja składa się z trzech części: podstawy budynku (B1) , gdzie powstała galeria handlowa oraz dwóch budynków (B2 i B3) o przeznaczeniu biurowo-mieszkalnym. Biura zajmują powierzchnię ponad 30.500 metrów kwadratowych – pod sklepy, butiki, galerię sztuki, punkty usługowe oraz gastronomiczne przeznaczono 25.000 metrów handlowych. Sky Tower posiada także część rekreacyjną, w której znaleźć można SPA, centrum sportowe i medyczne. Do parkowania samochodów służy 1.500 miejsc postojowych.

Całkowita powierzchnia inwestycji to 171.000 metrów kwadratowych – wieża wznosi się nad poziomem gruntu na wysokość aż 212 metrów. Jest to najwyższych budynek w Polsce biorąc pod uwagę wysokość do dachu – pod koniec 2013 roku otwarty został tu najwyżej położony punkt widokowy w kraju. Budynek B2 to 50-piętrowa budowla, która na poziomach od 28 do 48 mieści 184 apartamenty. Gmach B3 zyskał niezwykle atrakcyjną formę nowoczesnego żagla i mieści 52 apartamenty na poziomach od 11 do 18 oraz biura.

Do budowy wykorzystano 4 hektary szkła i około 25.000 ton stali – wieża jest najnowocześniejszą technologicznie obiektem w kraju. Wyposażona została między innymi w zaawansowany system ochrony, zarządzania budynkiem, kontroli dostępu i sterowania wyposażeniem mieszkań. Oddanie Sky Tower do użytku miało miejsce w marcu 2013 roku i stanowi obecnie symbol oraz wizytówkę stolicy Dolnego Śląska. 

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Sky Tower - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperLC Corp S.A.
Sky Tower - inwestycja wyprzedana
Województwodolnośląskie
Miasto/PowiatWrocław

Miasto/StrefaPołudnie
Data zakończeniaIII kwartał 2019
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia50,70  - 227,00 m2
Liczba pokoi1 - 4

Technologia i standard wykończenia


Etap

zakończona

Rodzaj zabudowy

apartamentowiec

Infrastruktura

osiedle monitorowane, usługi, centrum sportowe, boisko sportowe

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, apteka, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, szkoła, przedszkole, sklep spożywczy, kościół

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Powierzchnia dodatkowa

taras

Liczba planowanych mieszkań

231

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeSky Tower - inwestycja wyprzedana

ul. Powstańców Śląskich 95, Wrocław