Słoneczniki - domy zasilane słońcem - inwestycja wyprzedana


  • Lusówko, Tarnowo Podgórne, poznański, Osiedle Rozalin
  • Termin oddania: III kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie2 DOSTĘPNE MIESZKANIA

Opis inwestycji Słoneczniki - domy zasilane słońcem - inwestycja wyprzedana


Uwaga!
Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną okazję!
Od teraz mieszkania 109,83m2 w Lusówku na osiedlu Słoneczniki są do kupienia w wyjątkowej promocji!
Jeżeli jesteś zainteresowany i chcesz poznać szczegóły oferty to skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.
 

W ofercie ostatnie wolne mieszkania
Mieszkania można zakupić wstanie deweloperskim w kwocie 3888,00 zł brutto/m2 lub z wykończeniem pod klucz - wówczas 4800,00 zł brutto/m2.

Lokal B6/1 można podzielić na dwa niezależnie mieszkania

 

Słoneczniki – domy zasilane słońcem to wyjątkowa inwestycja dewelopera COVADOR, powstająca na terenie Lusówka pod Poznaniem. I i II etap osiedla będzie oddany do użytku w II kwartale 2018 roku, z kolei III etap zamknięty zostanie w IV kwartale 2019 roku. Oferowane mieszkania posiadają przynależne działki o powierzchni od 55 do 185 m2. Własny kawałek zieleni pozwoli stworzyć prywatną strefę relaksu, gwarantującą codzienny wypoczynek na świeżym powietrzu tuż za progiem własnego „M”. Na uwagę zasługuje także nowoczesna, przyjazna architektura. Warto dodać, że inwestycja została przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Największym wyróżnikiem osiedla Słoneczniki jest zastosowana technologia, która pozwoli mieszkańcom na niezależność energetyczną i spokój finansowy. Każde mieszkanie wyposażone zostanie we własną elektrownię fotowoltaiczną umiejscowioną na dachu. Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii wpłynie pozytywnie zarówno na środowisko, jak i na portfele lokatorów. Niemal 100% energii wyprodukowanej zużywane jest na potrzeby domowników. Zastosowany system fotowoltaiczny pozwala na zaspokojenie wszystkich standardowych potrzeb mieszkańców, wśród których wymienić można ogrzewanie czy oświetlenie. Zakup mieszkania na ekologicznym osiedlu Słoneczniki w Lusówku to gwarancja rachunków w wysokości 0 zł.

Oferowane lokale zostaną również wyposażone w matę grzewczą Greenie, będącą oszczędnym i przyjaznym środowisku ogrzewaniem podłogowym. Rozwiązanie to zostało stworzone przy wykorzystaniu najnowocześniejszych osiągnięć nauki w zakresie technologii grzewczej i sprawdziło się już w wielu krajach na całym świecie.

Komfort życia mieszkańców podniesie także bezprzewodowy system inteligentnego domu firmy F&F. Rozwiązanie to w znaczy sposób wpłynie na wygodę i bezpieczeństwo lokatorów, a także przyczyni się do regularnych oszczędności.

Wychodząc naprzeciw potrzebom dzisiejszych klientów, deweloper COVADOR podjął współpracę z posiadającymi wieloletnie doświadczenie doradcami finansowymi. Nabywcy nowych mieszkań na osiedlu Słoneczniki liczyć mogą na pomoc w wyborze najkorzystniejszej oferty oraz na kompleksową opiekę podczas całego procesu kredytowania.

LOKALIZACJA
Lokalizacja osiedla Słoneczniki doskonale wpisuje się w ideę ekologicznego stylu życia. W sąsiedztwie inwestycji znaleźć można jezioro oraz przepiękne tereny rekreacyjne, które pozwolą na codzienny odpoczynek na świeżym powietrzu. Okolica zachwyci zarówno miłośników sportu, jak i osoby, które stawiają na spokojne, relaksujące spacery. Z drugiej zaś strony, inwestycja dewelopera COVADOR powstaje na terenie dynamicznie rozwijającej się gminy Tarnowo Podgórne. Nabywcy nowych mieszkań w Lusówku będą mogli cieszyć się dostępem do bogatej infrastruktury handlowo-usługowej, co w znaczący sposób podniesie ich komfort codziennego życia. W okolicy nie brakuje także placówek edukacyjnych, co czyni z osiedla Słoneczniki miejsce idealne dla rodzin z dziećmi.

Handel
Najbliżej Osiedla Rozalin zlokalizowana jest cukiernia Ciachownia oraz oddalony o około 2 km sklep spożywczy ABC (na terenie gminy znajduje się kilka punktów tej sieci). Nieco dalej znaleźć można Lewiatan, sklep spożywczy u Romka, sklep spożywczo-przemysłowy Kutzner Hanna i Arkadiusz, market Dino czy sklepy specjalistyczne ( Akoso Biżuteria, WITOYS sklep z zabawkami).

Usługi
Mieszkańcy inwestycji Słoneczniki- domy zasilanych słońcem mogą wybrać się do okolicznych punktów gastronomicznych. Najbliższy znajduje się w centrum Lusówka i jest to restauracja Włoska Robota, w Sierosławiu można skorzystać z oferty restauracji Hotelu Przylesie, a w Lusowie Restauracji Leśny Zakątek lub Starej Wozowni.

Komunikacja miejska
Lusówko zlokalizowane jest pomiędzy trzema ciągami komunikacyjnymi. Droga krajowa 92, droga szybkiego ruchu S11 oraz autostrada A2. Usytuowanie to zapewnia szybki dojazd do Poznania, Nowego Tomyśla czy Łodzi. Osoby korzystające z komunikacji zbiorowej mają do dyspozycji linię 821 kursującą z przystanku Lusówko/Storczyka lub 811 z Lusówko/Kościół. Obydwa autobusy jadą w kierunku pętli Poznań Ogrody.

Opieka medyczna
W odległości około 3 km od ul. Storczyka znajduje się: Apteka Morska, Apteka w Lusówku, gabinet lekarza pediatry oraz przychodnia lekarzy rodzinnych – TOPMED. Z kolei w pobliskim Sierosławiu można uczęszczać na zajęcia rehabilitacyjne do Centrum Terapii Manualnej.

Edukacja
Jak na niewielką powierzchnię miasto posiada sporo placówek edukacyjnych: Przedszkole na Zielonym Wzgórzu, Szkoła Podstawowa Niepubliczna z Oddziałami Przedszkolnymi, przy ul. Szkolnej zlokalizowana jest duża Szkoła Podstawowa, a bliżej centrum znajduje się Prywatna Szkoła Podstawowa „Kuźnia Talentów”.

Sport i rekreacja
Największą atrakcją okolicy jest Jezioro Lusowskie. Rozległy akwen i jego przynależne tereny zielone dają ogrom możliwości spędzenia wolnego czasu: piesze i rowerowe wycieczki, nordic walking, pływanie czy organizowanie pikników na plaży to tylko niektóre z nich.

 

Szczegóły inwestycji Słoneczniki - domy zasilane słońcem - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperCovador sp. z o.o.
Słoneczniki - domy zasilane słońcem - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatLusówko

Data zakończeniaIII kwartał 2019
PowierzchniaBrak informacji
Liczba pokoiBrak informacji

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

dom wielorodzinny

Otoczenie

park, teren rekreacyjny

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

nie dotyczy

Ogród

tak

Liczba planowanych mieszkań

18


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacje



Słoneczniki - domy zasilane słońcem - inwestycja wyprzedana

ul. Marcelińska 92, Poznań


Informacje, które moga Cię zainteresować

Inne inwestycje dewelopera Covador sp. z o.o.