Smardzowska - inwestycja wyprzedana


  • Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Smardzowska
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  • Powierzchnia: 30,89  - 80,65 m2
  • Termin oddania: III kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie4 DOSTĘPNE MIESZKANIA

Opis inwestycji Smardzowska - inwestycja wyprzedana


Przy ul. Smardzowskiej we Wrocławiu realizowana jest najnowsza inwestycja od PBO DACH BUD. Nowe mieszkania przygotowywane tu przez dewelopera to połączenie idealnej lokalizacji i nowoczesnej architektury, wpisującej się w charakterystyczne tereny dzielnicy Wojszyce.

Smardzowska to cztery trzypiętrowe budynki, w których rozlokowano 287 „M”. Klienci PBO DACH BUD będą mogli wybierać spośród lokali o układach 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych, co sprawia, że projekt ten jest idealny zarówno dla singli, jak i par czy rodzin z dziećmi. Zróżnicowany metraż (od 30,89 do 80,65 m2) oraz powierzchnie dodatkowe w postaci balkonów, loggii czy tarasów sprawia, że w nowych mieszkaniach przy Smadzowskiej żyć się będzie bardzo dobrze. Atutem inwestycji jest również wyposażenie budynków w cichobieżne windy, obsługujące wszystkie poziomy, łącznie z garażem podziemnym, w którym poza miejscami postojowymi znaleźć można komórki lokatorskie i rowerownie – powierzchnie coraz częściej doceniane przez ich właścicieli. Deweloper zaplanował również zagospodarowanie terenów wokół budynków, dzięki czemu Smadzowska będzie cieszyć oko każdego – zarówno mieszkańców, jak i ich gości czy przechodniów.

LOKALIZACJA
Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł odpocząć po ciężkim dniu pracy – wrocławskie Krzyki spełnią twoje oczekiwania. Dzielnica ta pełna jest terenów zielonych, do których zaliczyć można Park Kleciński, Park Grabiszyński czy Park Południowy. Jednocześnie mieszkańcy mogą bez problemu podróżować do innych części miasta, jak i pobliskich miejscowości, dzięki dobrze rozwiniętej sieci dróg i komunikacji miejskiej. Nowi mieszkańcy cieszyć się mogą również dostępem do punktów handlowych, usługowych czy medycznych. Rodziców ucieszy również fakt, że w dzielnicy Krzyki znaleźć można liczne szkoły i przedszkola.

Handel
W pobliżu ul. Smardzowskiej znaleźć można liczne punkty handlowe, takie jak: Sklep Zoologiczno-Wędkarsko-Ogrodniczy Moje Hobby, sklep zoologiczny zoo-logg.pl, A-Z Sklep spożywczy, Kiosk „U Krystyny”, Bike-Maste, sklep z upominkami o nazwie Ewax czy popularną wszędzie Żabkę. Tym samym każdy znajdzie tu to, czego potrzebuje.

Usługi
Inwestycja Smardzowska znajduje się blisko takich punktów gastronomicznych, jak: MAM – Mom and Me Cafe, Cafe Południe- Republika Wnętrz, Natura, Lege Artis czy Pizzeria Pan Smak. Nie brakuje tu także zakładów fryzjerskich i salonów piękności.

Opieka medyczna
Nieopodal ulicy Smardzowskiej znajduje się bowiem poradnia okulistyczna New Opto czy gabinet ortopedyczny, zaś nieco dalej przyjmuje pediatra. Leki zapisane przez specjalistów zakupić można m.in. w Aptece Ołtaszyńskiej. W pobliżu znajduje się również specjalista rehabilitacji – WDO-MED.

Edukacja
Dużym plusem lokalizacji jest również bliskość szkół i przedszkoli – miejsc ważnych dla rodziców zamieszkujących przy ul. Smardzowskiej. Najmłodsi mieszkańcy będę mogli mogą uczęszczać do Szkoły Podstawowej nr 23 we Wrocławiu, Małej Szkoły SP 23 ul. generała Grota-Roweckiego czy przedszkola ToTutaj. Nico dalej znajduje się Centrum Rozwoju Dziecka Przyjaciele Puchatka. Ciekawym punktem jest również Centrum Językowe GERMANUS, oferujące naukę języka Angielskiego i Niemieckiego zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

 

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Smardzowska - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperPBO DACH BUD Sp. z o.o.
Smardzowska - inwestycja wyprzedana
Województwodolnośląskie
Miasto/PowiatWrocław

Miasto/StrefaWojszyce
Data zakończeniaIII kwartał 2019
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia30,89  - 80,65 m2
Liczba pokoi1 - 4

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

usługi, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, centrum handlowe

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

centrum

Winda

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras, loggia, komórka lokatorska, pomieszczenie na rowery i wózki

Liczba planowanych mieszkań

287

Liczba planowanych budynków

4


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeSmardzowska - inwestycja wyprzedana

ul. Komandorska 53H, Wrocław

71 367 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę