Sokoła 1 - inwestycja wyprzedana


  • Poznań, Jeżyce, Sołacz, ul. Sokoła 1
  • Powierzchnia: 20,00  - 104,00 m2
  • Termin oddania: II kwartał 2018
Pokaż inwestycję na mapie3 DOSTĘPNE MIESZKANIA

Opis inwestycji Sokoła 1 - inwestycja wyprzedana


Sokoła 1 to nowa inwestycja dewelopera MASTERM. Projekt realizowany jest pomiędzy ulicą Sokoła a ulicą gen. Maczka. Proponowany budynek posiadać będzie 6 kondygnacji naziemnych, 2 kondygnacje podziemne i 2 wejścia do budynku. Oferta sprzedaży obejmuje 92 mieszkania, których powierzchnie mieszczą się w przedziale od 20 do 104 m2. Tak szeroki wybór metraży sprawia, że swoje własne cztery kąty znajdzie tu zarówno singiel, jak i potrzebująca większej przestrzeni rodzina z dziećmi. Dzięki połączeniu wysokiej jakości i dogodnej lokalizacji, zakup mieszkania przy ul. Sokoła polecić należy zarówno osobom prywatnym, jak i inwestorom, którzy chcą zabezpieczyć swój kapitał i czerpać zyski z wynajmu lokalu. Jedną z zalet proponowanych „M” jest dobry dostęp do naturalnego oświetlenia, który gwarantują duże okna, efektowne tarasy i bryła budynku zaprojektowana z uwzględnienie istniejącego sąsiedztwa.

Nowe mieszkania od dewelopera MASTERM zostały stworzone z troską o każdy detal, osoby które zdecydują się na jeden z lokali zyskają wygodną, funkcjonalną i zaprojektowaną z klasą przestrzeń. Do budowy inwestycji wykorzystane zostały tylko najwyższej klasy materiały, co w bezpośredni sposób przełoży się na poczucie komfortu mieszkańców. Na uwagę zasługuje także zielony dziedziniec, który pozwoli odpocząć po wyczerpującym dniu.

LOKALIZACJA
Inwestycja Sokoła 1 zlokalizowana jest na Sołaczu – jednej z najbardziej prestiżowych części Poznania. Dzielnica ta zachwyci wszystkich, którzy chcą zachować odpowiedni balans pomiędzy życiem w mieście, a możliwością codziennego relaksu na łonie natury. W sąsiedztwie inwestycji położony jest znany i lubiany przez poznaniaków Park Sołacki. Ta wyjątkowa przestrzeń pozwoli na moment zapomnieć, że jest się w tak dużym mieście jak Poznań. Joga, jogging, a może odprężający spacer – wybór należy do Ciebie.

Kolejną zaletą lokalizacji nowych mieszkań od dewelopera MASTERM jest bliskość serca miasta. Wszelkie udogodnienia i atrakcje, jakie oferuje stolica wielkopolski są w zasięgu ręki! Do centrum dotrzeć można samochodem, komunikacją miejską, rowerem, a nawet pieszo – to naprawdę niedaleko!

Handel
Właściciele nowych mieszkań na Sołaczu mogą cieszyć się dostępem do rozwiniętego zaplecza handlowego. Niedaleko inwestycji możemy znaleźć sklepy takie jak: Małpka Express, Supermarket Stokrotka, Biedronka, Lidl czy Chata Polska. Dla miłośników świeżej żywności nieopodal usytuowane jest Targowisko Urbanowska.  W nieco dalszej odległości od osiedla zlokalizowana jest Galeria Pestka oraz Centrum Handlowe Poznań Plaza.

Usługi
W pobliżu nowych mieszkań przy ulicy Sokoła 1 znajdują się różnych punkty usługowe, takich jak Stacja Orlen czy Poczta Polska. W okolicy inwestycji na Sołaczu działa także wiele lokali gastronomicznych i kawiarni wśród których wymienić można: Francuski Łącznik, włoską restaurację Milano, restaurację Meridian’s, Dobre Miejsce 65, pizzerie Szybka Pizza oraz spaghetterie Piccolo.

Komunikacja
Właściciele nowych mieszkań na Jeżycach mają dostęp do szeroko rozwiniętej  komunikacji miejskiej miasta Poznania. W pobliżu możemy znaleźć przystanki autobusów takich jak: 60, 64, a także linii nocnych 236, 246. Niedaleko kursują także linie tramwajowe 9, 11 oraz Poznański Szybki Tramwaj tzw. PESTKA.

Opieka medyczna
W sąsiedztwie nowych mieszkań na ulicy Sokoła 1 do dyspozycji jest także wiele aptek( Magiczna, Kwiaty Polne, Na Zdrowie i Słowiańska), jak również gabinetów i przychodni (Gabinet Weterynaryjny ANIMAL, Optyk OPTIMA, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SOŁACZ).

Edukacja
Inwestycja na Sołaczu zlokalizowana jest w pobliżu licznych placówek edukacyjnych. W okolicy można znaleźć szkoły podstawowe (Szkoła Podstawowa nr 89 im. K. Baczyńskiego, Szkoła Podstawowa nr 73 im. Laureatów Nagrody Nobla), XXV Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Jadwigi Zamoyskiej, a także Uniwersytet Przyrodniczy.

Sport i rekreacja
Mieszkańcy inwestycji Sokoła 1 mogą cieszyć się bliskością Parku Sołackiego, co sprzyja spacerom czy innym aktywnością fizycznym. Niedaleko znajduje się Akademia Piłkarska Reissa, Energy Park (park trampolin). Miłośnicy aktywnego trybu życia będą zadowoleni z faktu, iż w pobliżu znajduje się także kilka boisk sportowych.

Kultura i rozrywka
W okolicy nowych mieszkań na poznańskich Jeżycach znajduje się sporo obiektów kulturalno-rozrywkowych, takich jak: Klub 9 Stóp (Bilard), Cinema City Plaza, Niku Bowling, a także Strzelnica Magnum.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Sokoła 1 - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperMASTERM
Sokoła 1 - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaSołacz
Data zakończeniaII kwartał 2018
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia20,00  - 104,00 m2
Liczba pokoiBrak informacji

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Lokale

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras

Liczba planowanych mieszkań

92

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeSokoła 1 - inwestycja wyprzedana

516 14 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę