Stróżyńskiego 11 etap II - inwestycja wyprzedana


  • Poznań, Stare Miasto, Piątkowo, ul. Stróżyńskiego 11
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  • Powierzchnia: 33,50  - 76,20 m2
  • Termin oddania: IV kwartał 2018
Pokaż inwestycję na mapie1 DOSTĘPNE MIESZKANIE

Opis inwestycji Stróżyńskiego 11 etap II - inwestycja wyprzedana


Przy ul. Stróżyńskiego 11 w Poznaniu znany i ceniony deweloper Agencja Inwestycyjna realizuje atrakcyjne osiedle mieszkaniowe. W ramach projektu powstaną trzy 4-kondygnacyjne budynki wielorodzinne. Poza wygodnymi „M” w budynkach znajdą się hale garażowe oraz windy. W trosce o potrzeby najmłodszych lokatorów, deweloper pomyślał o placu zabaw. Teren całej inwestycji zostanie ogrodzony, co znacznie podniesie poczucie bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców. Proponowane mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby ich właściciele w pełni mogli wykorzystać potencjał każdego metra kwadratowego.

II etap osiedla przy ul. Stróżyńskiego poszerzy pulę mieszkań o lokale 1- i 2-pokojowe liczące od 29,5 do 46,7 m2. Nabywcy nowych mieszkań od Agencji Inwestycyjnej będą mogli cieszyć się powierzchniami dodatkowymi w postaci balkonu, tarasu lub loggii. Ceny za metr kwadratowy rozpoczynają się tu od 6 400 zł, z kolei miejsce w hali garażowej to koszt około 15 000 zł.

Zgodnie z planem II etap inwestycji zostanie zakończony w IV kwartale 2018 roku.

LOKALIZACJA
Nowe mieszkania przy ul. Stróżyńskiego zlokalizowane są na terenie poznańskiego Piątkowa – dzielnicy, która umożliwia odpowiedni balans pomiędzy dostępem do wielkomiejskich rozrywek i udogodnień a możliwością codziennego relaksu na łonie natury. Nic dziwnego, że tak wielu klientów rynku pierwotnego nieruchomości wybiera tą część Poznania.

W sąsiedztwie nowych mieszkań od Agencji Inwestycyjnej znaleźć można sporo sklepów i marketów, punktów usługowych czy ośrodków zdrowia. Nie brakuje tu także placówek edukacyjnych na różnych etapach kształcenia, co czyni z Piątkowa lokalizację szczególnie atrakcyjną dla rodzin z dziećmi. Słowem tu wszystko jest pod ręką! Problemu nie stanowi także podróż do innych części miasta. Sprawną i wygodną komunikację umożliwiają pobliskie przystanki autobusowe i tramwajowe.

Po wyczerpującym dniu nieocenione okaże się zielone sąsiedztwo własnych czterech kątów. Piątkowo to miejsce wprost stworzone dla fanów sportu. Pobliskie tereny zachęcają do aktywności fizycznej każdego dnia. Ci, którzy preferują nieco spokojniejszą formę relaksu mogą wybrać się na odprężający spacer czy po prostu posiedzieć na ławce i wziąć głęboki oddech przed kolejnym dniem.

Jeżeli chcesz cieszyć się urokami Poznania bez konieczności przebywania wśród ulicznego zgiełku, zamelduj się na Stróżyńskiego 11!

Handel
Właściciele nowych mieszkań od Agencji Inwestycyjnej będą mogli cieszyć się dostępem do bogatego zaplecza handlowego. W okolicy znaleźć można sklepy, markety (m.in. ALDI, Biedronka, Lidl, Tesco z pasażem handlowym) oraz centra handlowe (Poznań Plaza, Galeria Pestka).

Usługi
W pobliżu ul. Stróżyńskiego zlokalizowanych jest wiele punktów usługowych. Nie brakuje tu także lokali gastronomicznych, wśród których wymienić można: Warung Sumatra, Mały Cesarz, Burgerownia Pastwisko, Ninja Pizza, Ahmed.

Komunikacja
Jedną z wielu korzyści płynących z posiadania nowego mieszkania na Piątkowie jest możliwość swobodnej komunikacji z centrum oraz innymi częściami Poznania. Mieszkańcy do wyboru mają autobusy (m.in. 51, 74, 85) oraz tramwaje (m.in. 12, 14, 16).

Edukacja
Piątkowo to lokalizacja idealna dla rodzin z dziećmi. Bliskość placówek edukacyjnych zagwarantuje wygodę zarówno uczniom, jak i ich rodzicom. W okolicy Stróżyńskiego 11 działają:żłobki (m.in. Krecik Żłobek 1), przedszkola (m.in. Przedszkole nr 148 Mali Europejczycy, Przedszkole nr 35 Króla Maciusia I, Przedszkole nr 163 Baśniowy Zamek, Przedszkole nr 182 Król Elfów), szkoły (m.in. Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana III Sobieskiego, Szkoła Podstawowa nr 17 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego, Szkoła Podstawowa nr 34 im. Wojska Polskiego, Zespół Szkół Zakonu Pijarów, Zespół Szkół nr 1 z Klasami Integracyjnymi i Specjalnymi, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 15).

Opieka medyczna
Właściciele mieszkań od dewelopera na Piątkowie mogą cieszyć się również dobrym dostępem do służby zdrowia. W pobliżu zlokalizowane są m.in.: Dagmed Piątkowskie Centrum Usług Medycznych, Nova-Med Poradnia Lekarza Pierwszego Kontaktu.

Sport i rekreacja
Pobliski Rezerwat Żurawiniec zachwyci miłośników wypoczynku na świeżym powietrzu. Amatorzy sportu wybrać mogą się naa biegi czy siłownię plenerową, a osoby preferujące spokój relaksujący spacer. Oddech po męczącym dniu można złapać także na Różanym Potoku. Dbających o formę ucieszy także bliskość Siłowni i Solarium Forma, Klubu Sportowego Sobieski Poznań oraz Pływalni Miejskiej Atlantis.

Kultura i rozrywka
Wolny dzień warto spędzić w Centrum Handlowym Poznań Plaza, gdzie poza licznymi sklepami znaleźć można strefę gastronomiczną oraz kina Cinema City i IMAX. 

Szczegóły inwestycji Stróżyńskiego 11 etap II - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperAgencja Inwestycyjna Sp. z o.o.
Stróżyńskiego 11 etap II - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaPiątkowo
Data zakończeniaIV kwartał 2018
Powierzchnia33,50  - 76,20 m2
Liczba pokoi1 - 4

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

osiedle zamknięte , plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

apteka, usługi, szkoła, ośrodek zdrowia, sklep spożywczy

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras, loggia

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeStróżyńskiego 11 etap II - inwestycja wyprzedana

ul. Stróżyńskiego 11/36, Poznań