Szklarska 800


  • Szklarska Poręba, jeleniogórski, ul. Armii Czerwonej 10

Opis inwestycji Szklarska 800


Projekt Szklarska 800 zlokalizowany jest w najbardziej kameralnej i urokliwej części miasta, z bajecznym widokiem na panoramę Karkonoszy, obejmującym Szrenicę, Łabski Szczyt i Śnieżne Kotły.
Koncepcja naszej inwestycji od początku zakładała kilka warunków początkowych, które starano się połączyć : wyjątkowe i trochę odosobnione, spokojne miejsce, piękny widok, przemyślany i rozważny pomysł architektoniczny, którego realizację powierzono doświadczonej pracowni, solidna realizacja w oparciu o wymagania praktyczne i estetyczne, ze szczególnym uwzględnieniem nietuzinkowej i efektownej elewacji.
Inwestycja składa się z 3 budynków. W każdym budynku znajduje się 12 funkcjonalnie zaprojektowanych lokali mieszkalnych. Każde z mieszkań posiada obszerny balkon lub taras. Przed budynkami rozciąga się duża działka będąca w przyszłości częścią wspólna właścicieli apartamentów. Nie ma tu ścisku i tłoku. Do każdego lokalu przypisane jest miejsce postojowe. Największym atutem praktycznym projektu są nieprzeciętnie duże okna i przeszklenia balkonów, które eksponują to co najważniejsze - WIDOK na panoramę gór. Inne atuty to: Bardzo praktyczne rozkłady mieszkań i najlepsze materiały budowlane (m.in. prefabrykowane balkony, elementy eleminujace mostki cieplne w balkonach, trzyszybowe okna, solidna warstwa styropianu ocieplająca budynek. Projektując, starano się nie oszczędzać na materiałach energooszczędnych, gdyż w Szklarskiej Porębie zimy nadal są prawdziwe. Całość wykonywana zostanie przez profesjonalnych, wykwalifikowanych fachowców budowlanych. Projekt jest projektem indywidualnym, niespecjalnie masowym i wyszukanym. Dlatego uważa się go za naprawdę wyjątkowy.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Szklarska 800


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperTerra Haus Sp. z o.o.
Szklarska 800
Województwodolnośląskie
Miasto/PowiatSzklarska Poręba

Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
PowierzchniaBrak informacji
Liczba pokoiBrak informacji

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, miejsca kultury i rozrywki, sklep spożywczy, kościół

Parking

miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

centrum

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras

Liczba planowanych mieszkań

36

Liczba planowanych budynków

3


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeSzklarska 800

ul. Armii Czerwonej 10, Szklarska Poręba


Informacje, które moga Cię zainteresować

Inne inwestycje dewelopera Terra Haus Sp. z o.o.