Torre Verona - inwestycja wyprzedana


  • Kraków, Prądnik Biały, ul. Krowoderskich Zuchów
  • Liczba pokoi: 1 - 3
  • Powierzchnia: 28,00  - 59,90 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2020
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Torre Verona - inwestycja wyprzedana


Torre Verona znakomicie wkomponuje się w architekturę tej części miasta, a zarazem będzie zdecydowanie wyróżniającym się obiektem, który nada ton i charakter otoczeniu. Niebawem stanie tam strzelisty, przeszklony apartamentowiec, zbudowany według najwyższych standardów architektury mieszkaniowej. Na parterze budynku znajdą się lokale usługowe, usprawniające życie mieszkańców, zaś nad nimi – 182 apartamenty – każdy wyposażony w rozległy balkon, taras lub loggie, które – ze względu na swe rozmiary – stanowią dodatkową powierzchnią użytkową. Dzięki posadzkom z mrozoodpornych płytek oraz przeszkleniom będzie można z nich korzystać również w czasie chłodniejszych pór roku, co cieszy tym bardziej, że roztaczają się z nich imponujące widoki na pobliskie parki. Natomiast z najwyższych kondygnacji, gdzie znajdują się luksusowe dwupoziomowe apartamenty, otwiera się wspaniała panorama Krakowa. 
 
Nowoczesna architektura, przestronne i dobrze rozplanowane funkcjonalnie mieszkania dopełnione rozległymi balkonami spełnią wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających i zapewnią przyszłym mieszkańcom poczucie pełnej swobody. 
 
O jego charakterze zdecydują natomiast najlepszej klasy materiały budowlane i wykończeniowe, zastosowane zarówno w części mieszkalnej, jak i usługowej – m. in. drewniane drzwi oklejone orzechem afrykańskim, marmurowe parapety, izolowane podłogi ograniczające straty ciepła i zapewniające doskonałą ochronę akustyczną. W każdym mieszkaniu oraz w lokalach usługowych znajdą się również podłączenia telewizyjne i satelitarne. Z równą dbałością zostaną wykończone części wspólne – marmurowy hall, stylowe lustra, ciekawe oświetlenie. Całości dopełnią podgrzewane, antypoślizgowe rampy zjazdowe do garaży oraz cztery bezszelestne windy. 
 
Torre Verona to harmonijne połączenie nietuzinkowego projektu, doskonałych materiałów oraz wyjątkowej dbałości o najdrobniejszy detal wykończenia. Będzie to apartamentowiec elegancki i wytworny, a zarazem funkcjonalny i bardzo wygodny. 

Szczegóły inwestycji Torre Verona - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperVerona Building Sp. z o.o.
Torre Verona - inwestycja wyprzedana
Województwomałopolskie
Miasto/PowiatKraków

Data zakończeniaI kwartał 2020
Powierzchnia28,00  - 59,90 m2
Liczba pokoi1 - 3

Technologia i standard wykończenia


Etap

planowana

Rodzaj zabudowy

apartamentowiec

Infrastruktura

usługi

Otoczenie

ośrodek zdrowia, sklep spożywczy, apteka, usługi

Parking

miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe, 2-poziomowe

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras, loggia

Liczba planowanych mieszkań

182

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeTorre Verona - inwestycja wyprzedana

ul. Głowackiego 4/10, Kraków