Tumsky Residence


  • Poznań, Stare Miasto, Ostrów Tumski, ul. Zagórze 9
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  • Powierzchnia: 29,00  - 95,00 m2
  • Termin oddania: II kwartał 2021
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Tumsky Residence


Ceny już od 9 180,00 brutto/m2

Lokale usługowe 9 840 zł/m2

Miejsce postojowe w hali garażowej 36 900 zł

Szum płynącej wody, bliskość nadrzecznych terenów zielonych, cisza, spokój… Wszystko to w sercu Poznania, ukryte na jedynej pozostałej na Warcie wyspie. Właśnie tam, przy ulicy Zagórze 9 powstaje prestiżowa inwestycja poznańskiego dewelopera Dom-Eko. Poznajcie Tumsky Residence.

Jedyna taka rezydencja
Pomiędzy dwiema rzekami powstaje inwestycja o nowoczesnej architekturze, wyróżniająca się czerwoną cegłą i zwieńczona wieżą widokową. W budynku znajdą się 44 komfortowe mieszkania oraz 3 lokale usługowe – biurowe i oświatowe. Oferta Tumsky Residence obejmie zarówno kawalerki, jak i lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe. Na ostatnich piętrach zaprojektowano przestronne, ponad stumetrowe apartamenty z rozległą panoramą terenów rzecznych, widoczną przez imponujące przeszklenia. W przytulnych loggiach będzie można odprężyć się po intensywnym dniu. Mieszkanie w kameralnej rezydencji łączyć będzie tętniący życiem rytm miasta z naturalną harmonią i wewnętrznym spokojem.

Ostrów Tumski, gdzie powstaje inwestycja Tumsky Residence, to pomnik historii. Jest najstarszą częścią miasta i kolebką polskiej państwowości, pełną zabytków i ważnych punktów na historycznej mapie Poznania. Tumsky Residence to prestiż i komfort mieszkania z historią dostępną na wyciągnięcie ręki.

Morze możliwości
Inwestycja Tumsky Residence – oddalona od zgiełku miasta, a jednocześnie dobrze skomunikowana z głównymi punktami na mapie Poznania, takimi jak Stare Miasto, Śródka czy Malta, oferuje mieszkańcom bogactwo życia miejskiego. Połączenie wyspy trzema mostami z lądem pozwala na realizację planów zarówno sportowych, kulturalnych, jak i kulinarnych czy zakupowych. Bezpośrednie sąsiedztwo terenów rekreacyjnych i nadrzeczna zieleń rozpościerają przed mieszkańcami wiele możliwości spędzania czasu wolnego.

Spacer z psem czy poranny jogging? Piknik w rodzinnym gronie, a może wieczorny wypad ze znajomymi do pobliskiej knajpki? Tutaj wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Tumsky Residence powstaje z myślą o potrzebach mieszkańców. Swoje wyjątkowe miejsce odnajdą tu zarówno osoby ceniące ciszę i spokój, jak i miłośnicy wycieczek rowerowych, rodziny z dziećmi czy wszyscy, którzy lubią wieczorne spotkania towarzyskie w centrum miasta.

Szczegóły inwestycji Tumsky Residence


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperDOM-EKO Sp. z o.o.
Tumsky Residence
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaOstrów Tumski
Data zakończeniaII kwartał 2021
Powierzchnia29,00  - 95,00 m2
Liczba pokoi1 - 4

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny, apartamentowiec

Infrastruktura

usługi

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, centrum sportowe, boisko sportowe, sklep spożywczy, apteka, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, centrum handlowe, kościół

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania, Lokale

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Liczba planowanych mieszkań

44

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeTumsky Residence

ul. Kaliska 22A/5, Poznań