Villa Campina Domy


  • Ożarów Mazowiecki, ul. Sochaczewska
  • Liczba pokoi: 4
  • Powierzchnia: 112,16 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie1 DOSTĘPNE MIESZKANIE

Opis inwestycji Villa Campina Domy


Villa Campina to nietypowe osiedle, którego ostateczny wygląd wykreują sami mieszkańcy. Podczas procesu zakupu nowego domu będą oni mieli możliwość wyboru jednego spośród kilku projektów luksusowych jednorodzinnych lokum, w tym również nieruchomości energooszczędnych. Do wykonania każdego z „M” wykorzystano wysokiej klasy materiały, dzięki którym nowi mieszkańcy będą mogli zaoszczędzić na ogrzewaniu oraz czerpać korzyści z energii odnawialnej.

W ofercie sprzedaży znaleźć można unikalne projekty domów. Klienci wybierać mogą pomiędzy następującymi typami domów:

GAJA
OLIWIA
WIKTORIA

Osiedle usytuowane jest na ogrodzonym i nadzorowanym terenie, co znacznie podnosi komfort i poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Spokojny i kameralny klimat inwestycji sprzyja budowaniu przyjaznych relacji sąsiedzkich zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci.

J.W. Construction doskonale rozumie jak ważną decyzją jest zakup własnych czterech kątów. Deweloper służy pomocą na każdym etapie realizacji marzenia o idealnym miejscu do życia. Często koniecznym środkiem do jego realizacji jest dobry kredyt hipoteczny. Firma dba o uzyskanie dedykowanej oferty kredytowej dostępnej tylko dla swoich nabywców. Ponadto klienci skorzystać mogą z programu płatności 10/90 – oznacza to, że przy podpisaniu umowy kupujący wpłaca jedynie 10%, a pozostałe 90% dopiero po zakończeniu realizacji budowy domu. Właściciele nowych domów na osiedlu Villa Campina mogą także liczyć na wsparcie działu aranżacji. Opcja wykończenia pod klucz dostępna jest już od 495 zł/m2. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą wprowadzić się do gotowego „M” dopasowanego do stylu i potrzeb wszystkich domowników.

LOKALIZACJA
Inwestycja dewelopera J.W. Construction zlokalizowana jest w miejscowości Kaputy w gminie Ożarów Mazowiecki. Osiedle położone jest w spokojnej okolicy, z dala od wielkomiejskiego zgiełku i smogu. Deweloper zadbał o zasadzenie 300 drzew, które wkrótce stworzą okazały park. Ponadto kompleks położony jest w pobliżu terenów rekreacyjnych, dzięki którym relaks na świeży powietrzu będzie mógł stać się stałym elementem dnia mieszkańców osiedla Villa Campina. Sąsiedztwo Puszczy Kampinoskiej to prawdziwa gratka dla fanów joggingu, roweru oraz dla wszystkich stawiającym na odprężające spacery.

Zielona okolica nie oznacza wcale rezygnacji z wygody. Właściciele nowych domów w Ożarowie Mazowieckim korzystać mogą z bogatego zaplecza handlowo-usługowego. Ponadto w okolicy znaleźć można szkoły i przedszkola, co czyni z Villi Campina propozycję idealną dla rodzin z dziećmi. Kolejną zaletą tej lokalizacji jest sprawna komunikacja z Warszawą.

Handel
Właściciele nowych mieszkań przy ulicy Sochaczewskiej mogą cieszyć się dostępem do sklepu Spożywczego JULCIA oraz Delikatesów 53. Nieco dalej znajduje sie również market Biedronka.

Usługi
W okolicy inwestycji Villa Campina znajduje się także kilka lokali gastronomicznych, wśród których wymienić można: Villa Riccona czy Dwór Ołtarzew. W pobliżu działają także: Stacja BP, Stacja Orlen oraz Urząd Pocztowy.

Komunikacja
W okolicy mieszkań w Ożarowie Mazowieckim właściciele mają dostęp do szeroko rozwiniętej  komunikacji miejskiej Warszawy. W pobliżu można znaleźć przystanki autobusowe, z których odjeżdżają autobusy linii: 743, 713 oraz nocny N52. Nieopodal zlokalizowana jest stacja kolejowa PKP oraz Autostrada A2, dzięki którym łatwo i szybko można dostać sie do centrum Warszawy.

Opieka medyczna
W sąsiedztwie nowego osiedla od dewelopera J.W. Construction do dyspozycji są przychodnie BIOVENA, a także Apteka Złotnicka czy Apteka Dbam o Zdrowie.

Edukacja
Inwestycja Villa Campina zlokalizowana jest niedaleko placówek edukacyjnych. W okolicy można znaleźć: Przedszkole Publiczne nr 1, Przedszkole Edufrajda, Szkołę Podstawową nr 1 im. J. Kusocińskiego, Szkołę Podstawową nr 2 im. Obrońców Warszawy Szkołę Podstawową w Umiastowie oraz Szkołę Podstawową w Duchnicach .

Sport i Rekreacja
Mieszkańcy osiedla przy ulicy Sochaczewskiej mogą cieszyć się bliskością Puszczy Kampinoskiej która oferuje wiele szlaków dydaktycznych oraz ścieżek rowerowych, co ucieszy miłośników aktywnego trybu życia. Niedaleko znajduje się także Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Siłownia FusGym.

Kultura i Rozrywka
Niedaleko nowego osiedla w Ożarowie Mazowieckim znajduje się też Dom Kultury w którym organizowane są koncerty czy kabarety.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Villa Campina Domy


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperJ.W. Construction Holding S.A.
Villa Campina Domy
Województwomazowieckie
Miasto/PowiatOżarów Mazowiecki

Data zakończeniaI kwartał 2019
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia112,16 m2
Liczba pokoi4

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
Wiktoria_S170D112,16 m24 pok.Parterb.d. rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Etap

zakończona

Rodzaj zabudowy

wolnostojący, szeregowy

Infrastruktura

osiedle monitorowane, ochrona, osiedle zamknięte , plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska

Parking

garaż w budynku

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

powyżej 15 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

parter z poddaszem użytkowym, jednopiętrowy


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeVilla Campina Domy

ul. Sochaczewska 258, Kaputy

22 777 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę

Informacje, które moga Cię zainteresować