Viva Garden - inwestycja wyprzedana


  • Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Białołęcka 251
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  • Powierzchnia: 25,00  - 81,00 m2
  • Termin oddania: IV kwartał 2017
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Viva Garden - inwestycja wyprzedana


W sprzedaży nowy etap Viva Garden V. Obejmuje 93 mieszkań o powierzchniach od 29 do 78 m2.
 
Inwestycja posiada 8 dwupoziomowych mieszkań z jasnym poddaszem mieszkalnym.
 
Wszystkie lokale, niezależnie od powierzchni, mają balkon, ogródek lub loggię. Ceny w tej inwestycji zaczynają się od 5 390 zł/m2 zł.
 

Inwestycja i mieszkania

Na warszawskim Annopolu powstaje kameralne osiedle mieszkaniowe Viva Garden. Projekt zakłada realizację budynków wielorodzinnych w niskiej zabudowie, w których rozmieszczone zostaną funkcjonalne mieszkania. Klienci mogą wybierać pomiędzy kawalerkami oraz lokalami 2-, 3-, 4-, a nawet 5-pokojowymi. Do każdego z mieszkań przynależy powierzchnia dodatkowa w postaci balkonu lub ogródka liczącego nawet do 222 m2. W trosce o komfort lokatorów deweloper Victoria Dom zadbał o szereg udogodnień takich jak: cichobieżne windy, miejsca postojowe podziemne i naziemne czy komórki lokatorskie na piętrach i w garażu. Równie atrakcyjnie prezentuje się zewnętrzna część osiedla – z myślą o odpoczynku na świeżym powietrzu zaplanowano przestrzeń rekreacyjną z fontanną i placem zabaw dla najmłodszych.

W ramach najnowszego, czwartego już etapu inwestycji dostępne są mieszkania w cenach zaczynających się już od 5 390 zł/m2. Proponowane lokale kwalifikują się do programu Mieszkanie dla Młodych.

Niezbędna infrastruktura na wyciągnięcie ręki
Jedną z największych zalet osiedla Viva Garden jest dogodna lokalizacja – tu wszystko jest pod ręką! W sąsiedztwie inwestycji znaleźć można m.in.: liczne punkty handlowo-usługowe, szkoły i przedszkola, apteki i ośrodki zdrowia, poczty, odziały banków, ośrodki sportowo-rekreacyjne. W pobliżu nie brakuje także dużych galerii handlowych, takich jak: Centrum Handlowe Factory Annopol, M1, Atrium Targówek czy IKEA. Dzięki zlokalizowanemu w niedalekiej odległości przystankowi autobusowemu i tramwajowemu problemu nie stanowi również komunikacja z innymi częściami stolicy. Z kolei zmotoryzowani lokatorzy skorzystać mogą z trasy Toruńskiej (ok. 2 km) czy Mostu Północnego (7 km).

Zielona część Warszawy
Pomimo tak bogatej infrastruktury osoby decydujące się na jedno z mieszkań na osiedlu Viva Garden będą mogły cieszyć się spokojem, o który nie tak łatwo w wielkim mieście. Otoczenie osiedla stanowią domy jednorodzinne i niska zabudowa. Ponadto mieszkańcy korzystać mogą z pobliskich terenów zielonych, wśród których warto wymienić: Łęgi Czarnej Strugi, Puszczę Słupecką, Park Bródnowski czy Kanał Zegrzyński. 

Szczegóły inwestycji Viva Garden - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperVictoria Dom S.A.
Viva Garden - inwestycja wyprzedana
Województwomazowieckie
Miasto/PowiatWarszawa

Miasto/StrefaBrzeziny
Data zakończeniaIV kwartał 2017
Powierzchnia25,00  - 81,00 m2
Liczba pokoi1 - 4

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny, osiedle zamknięte , plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, sklep spożywczy, apteka, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, centrum handlowe

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, komórka lokatorska

Liczba planowanych mieszkań

134

Liczba planowanych budynków

5


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeViva Garden - inwestycja wyprzedana

ul. Białołęcka 253, Warszawa