Widok800


  • Szklarska Poręba, jeleniogórski, ul. Schroniskowa
  • Liczba pokoi: 1 - 3
  • Powierzchnia: 26,37  - 57,84 m2
  • Termin oddania: II kwartał 2020
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Widok800


"Widok 800" to nowy projekt, w niedalekiej odległości od www.Szklarska800.pl i również zlokalizowany na wysokości 800 m.n.p.m.

Przy wyborze miejsca na nową inwestycję kierowano się tymi samymi warunkami: musiało być wyjątkowe i trochę odosobnione, spokojne, koniecznie z pięknym widokiem. Inwestycja przy ul. Schroniskowej okolona będzie z każdej strony dodatkowo starodrzewiem i sąsiadować będzie z Karkonoskim Parkiem Narodowym, przy szklaku turystycznym na szczyt Wysoki Kamień.

Zagospodarowanie terenu nie jest przesadzone, architektura stworzona przez pracownię www.Frontarchitects.pl koresponduje z charakterem miejsca, jest w pełni przemyślana i rozważna.

Przedsięwzięcie składa się z czterech niedużych, murowanych, willowych, bliźniaczych budynków – 3 kondygnacje nadziemne oraz poddasze. W każdym z nich znajduje się 14 funkcjonalnie zaprojektowanych lokali, a każdy z nich posiada obszerny balkon lub taras. Do każdego lokalu przypisane jest miejsce postojowe. Mając do „zagospodarowania” piękny widok w pięknym miejscu, każde mieszkanie posiada nieprzeciętnie duże okna i przeszklenia balkonów, które eksponują to, co najważniejsze - WIDOK na panoramę gór w PIĘKNYM MIEJSCU.

Wszystkie lokale posiadają praktyczne rozkłady mieszkań i najlepsze materiały budowlane (m.in. prefabrykowane balkony, elementy eleminujące mostki cieplne w balkonach, trzyszybowe okna, solidna warstwa styropianu ocieplająca budynek, okna Fakro o najwyższym standardzie.

Koncepcja ta jest projektem wyjątkowym - deweloper kieruje swoje pomysły do osób poszukujących ciszy i spokoju, w otoczeniu natury, w PIĘKNYM MIEJSCU.

 

Szczegóły inwestycji Widok800


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperAFORTA.PL
Widok800
Województwodolnośląskie
Miasto/PowiatSzklarska Poręba

Data zakończeniaII kwartał 2020
Powierzchnia26,37  - 57,84 m2
Liczba pokoi1 - 3

Technologia i standard wykończenia


Etap

zakończona

Rodzaj zabudowy

apartamentowiec

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, miejsca kultury i rozrywki, centrum sportowe

Parking

miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras

Liczba planowanych mieszkań

56

Liczba planowanych budynków

4


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeWidok800

ul. Grochowe Łąki 7, Poznań


Informacje, które moga Cię zainteresować