Wilanowska II - inwestycja wyprzedana


  • Warszawa, Mokotów, Stegny, al. Wilanowska
  • Powierzchnia: 40,00  - 300,00 m2
  • Termin oddania: III kwartał 2024
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Wilanowska II - inwestycja wyprzedana


Pomysł
Apartamenty Wilanowska to współczesna wypowiedź na temat funkcji parku. Bo park to nie tylko zieleń ale i dopracowana architektura. Chcieliśmy aby park był miejscem, w którym chce się żyć. Park stanowić miał również centralną część osiedla. To wyzwanie podjęli JEMS Architekci. Od południa apartamenty otaczają pozostałości legendarnego założenia parkowego-pałacowego Gucin Gaj oraz Potok Służewiecki. Inwestycja od północy sąsiaduje ze zmodernizowaną Aleją Wilanowską czyli jednym z głównych traktów komunikacyjnych Mokotowa. 
Efekt
Bliskość natury działa jak balsam, redukuje stres i sprzyja relaksowi. Zieleń parkowa na terenie zamkniętego dla ruchu kołowego osiedla i sąsiadujące tereny rezerwatu przyrody z Potokiem Służewieckim pełnią nie tylko funkcję estetyczną, ale i prozdrowotną. Pozwalają odreagować uciążliwości życia w dużym mieście. To przecież dzięki roślinom możemy zaczerpnąć świeżego powietrza. Naturalny mikroklimat osiedla niewątpliwie podnosi komfort życia jego mieszkańców. 
Koncepcja
Na terenie inwestycji Apartamenty Wilanowska tworzymy przemyślną, wielopoziomową i atrakcyjną wizualnie strukturę urbanistyczną. 
Najwyższe budynki stanowią barierę dzielącą samo osiedle od Alei Wilanowskiej. Zabudowa obniża się aż do wysmakowanych willi miejskich położonych nieopodal Potoku Służewieckiego. Finezyjne jest również rozłożenie budynków. Nie stoją w rzędach. Poszczególne elewacje subtelnie grają w przestrzeni tworząc przytulne alejki i zaciszne zaułki. Dodatkowo mnogość nasadzeń różnorodnych gatunków drzew i krzewów, eleganckie dywany trawników oraz rozplanowane wzdłuż alejek spacerowych suche rzeki otoczaków tworzą niepowtarzalną aurę tego miejsca. Największe wrażenie robią przeszklone fasady budynków przykryte misterną zasłoną drewnianych ażurowych okiennic. Ten widok towarzyszy nam wewnątrz osiedla. 
Lekkie ruchome elementy przysłaniające przeszkolone ściany otwierają się i zamykają. Żyją rytmem życia mieszkańców tworząc niepowtarzalne wzory. To miejsce przyjazne dla ludzi, nieprzytłaczające ani skalą ani ekspresją formy. Subtelna architektura przypomina zadbany japoński ogród. 
Centralnym punktem osiedla będzie kameralny, osiedlowy park. Z dominantą nasadzeń drzew iglastych zagwarantuje przyjemną zieleń przez wszystkie pory roku. Jeżeli architektura kształtuje ludzi - naszym mieszkańcom zawsze powinien towarzyszyć wewnętrzny spokój. 
Oferta
W kompleksie Apartamenty Wilanowska II powstaje 220 apartamentów i mieszkań o podwyższonym standardzie. W ofercie katalogowej znaleźć można powierzchnie od 40 do ponad 300 m.kw. Lokale wyposażone są w panoramiczne okna i w zależności od standardu budynku: dedykowane okablowanie instalacji inteligentnego domu, klimatyzację poszczególnych pomieszczeń, instalacje kominkowe czy wideofony.

Szczegóły inwestycji Wilanowska II - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperRogowski Development Sp. z o.o.
Wilanowska II - inwestycja wyprzedana
Województwomazowieckie
Miasto/PowiatWarszawa

Miasto/StrefaStegny
Data zakończeniaIII kwartał 2024
Powierzchnia40,00  - 300,00 m2
Liczba pokoiBrak informacji

Technologia i standard wykończenia


Etap

zakończona

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny, apartamentowiec

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

komunikacja miejska, przedszkole, sklep spożywczy

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania

Winda

tak

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras, komórka lokatorska

Liczba planowanych mieszkań

220


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeWilanowska II - inwestycja wyprzedana

al. Wilanowska 67 E lok U5, Warszawa