Willa Konkordia - inwestycja wyprzedana


  • Gdańsk, Osowa, Gdańsk , ul. Konkordii
  • Liczba pokoi: 5
  • Powierzchnia: 181,00 m2
  • Termin oddania: III kwartał 2014
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Willa Konkordia - inwestycja wyprzedana


Willa Konkordia to dwa przestronne domy w zabudowie bliźniaczej, przygotowane w jednej z willowych dzielnic Gdańska – Osowej (ul. Konkordii).
 
W każdym z domów, na dwóch kondygnacjach (o łącznej powierzchni 181 m2) zaprojektowano szereg przestronnych i wygodnych pomieszczeń dla całej rodziny. Na poziomie parteru (87 m2) dostępne są: salon z wyjściem na słoneczny taras i ogród, wygodny aneks jadalny, kuchnia, duża łazienka, garaż oraz pomieszczenia gospodarcze i hol. Na piętrze (94 m2 powierzchni) dostępne są: 4 wygodne sypialnie, łazienka oraz sauna. Przemyślany projekt pozwolił na wyeliminowanie niewygodnych skosów - w ten sposób na piętro budynku składają się wyłącznie wysokie, pełnowartościowe pomieszczenia. 
Każdy dom wzbogacony został o piękny ogród ze słonecznym tarasem. Możliwe jest także użytkowe wykorzystanie poddasza. 
 
Na uwagę zasługuje ponadczasowa architektura i charakter tego projektu - wykonany z najwyższej klasy materiałów, z elewacją zdobioną stylowym klinkierem, prezentuje się niezwykle ciekawie i gustownie. 
Willa Konkordia zapewni wysoką jakość mieszkania i użytkowania - budynek wyposażony został w ogrzewanie podłogowe (parter i łazienki) oraz doskonałej klasy kocioł kondensacyjny (w pełni zautomatyzowany). Okalające teren wysokie ogrodzenie frontowe skutecznie chroni intymność mieszkańców budynku. 
 
Willa Konkordia gotowa będzie do użytku na przełomie lipca/sierpnia 2014 roku.
 
Bogata infrastruktura usługowo-handlowa dzielnicy i bliskie sąsiedztwo trójmiejskiej obwodnicy zapewni wysoki poziom życia i sprawną komunikację. Miłośników aktywnego wypoczynku skusi z pewnością bliskie sąsiedztwo jeziora Wysockiego i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. 
 
Spacer? Wycieczka rowerowa? A może zakupy w jednym z pobliskich centrów handlowych? Gdańsk Osowa to doskonałe miejsce do realizacji wielu aktywności. Mieszkańcy tej dzielnicy chętnie korzystają z uroków zielni okolicznych parków. Nie bez powodu - park przy ul. Chirona uznany został, decyzją władz regionu Pomorza, za najlepszą przestrzeń publiczną.

Szczegóły inwestycji Willa Konkordia - inwestycja wyprzedana


DeweloperPomorskie Domy
Willa Konkordia - inwestycja wyprzedana
Województwopomorskie
Miasto/PowiatGdańsk

Data zakończeniaIII kwartał 2014
Powierzchnia181,00 m2
Liczba pokoi5

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Etap

zakończona

Rodzaj zabudowy

bliźniak

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, centrum handlowe

Parking

garaż w budynku

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

powyżej 15 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

jednopiętrowy


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeWilla Konkordia - inwestycja wyprzedana

ul. Trakt św. Wojciecha 29, Gdańsk