Willa Złotnicka - inwestycja wyprzedana


  • Wrocław, Fabryczna, Złotniki, ul. Opoczyńska
  • Liczba pokoi: 2 - 4
  • Powierzchnia: 31,00  - 77,00 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2021
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Willa Złotnicka - inwestycja wyprzedana


Willa Złotnicka to kameralne, zamknięte osiedle składające się z trzech budynków 9- i 12-rodzinnych. Oferta sprzedaży obejmuje 30 przestronnych mieszkań, których powierzchnie mieszczą się w przedziale od 31 do 77 m2. Tak szeroki wybór metraży sprawia, że swoje miejsce znajdzie tu zarówno singiel, jak i poszukująca przestrzeni rodzina z dziećmi. Wszystkie nowe „M” posiadać będą powierzchnie dodatkowe w postaci zielonego ogródka, balkonu lub przeszklenia.

Funkcjonalne rozkłady proponowanych lokai, elegancja i wysoki standard wykończenia sprawiają, że propozycja dewelopera Probitas Invest spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W trosce o komfort mieszkańców pomyślano także o garażu podziemnym, a dla najmłodszych zaplanowano plac zabaw. 

Kolejną zaletą inwestycji jest wyjątkowa architektura. Villa Złotnicka to miejsce, w którym nowoczesna bryła budynków spotyka się ze stylem charakterystycznym dla dwudziestolecia międzywojennego. Propozycja ta zachwyci każdego, kto ceni oryginalność połączoną z nutą retro. Dbałość o szczegóły i kojąca kolorystyka to wyróżniki Villi Złotnickiej. Za wyjątkowym projektem osiedla stoi ceniona wrocławska pracownia Smart Architekci.

Warto dodać, że wszystkie oferowane mieszkania zostały przygotowane do łatwej rozbudowy w systemy inteligentnych domów iNELS. Dzięki temu przyszli właściciele nowych „M” będą mogli sterować ogrzewaniem, światłem czy roletami z poziomu smartfona.

LOKALIZACJA
Projekt dewelopera Probitas Invest realizowany jest przy ul. Opoczyńskiej na terenie osiedla Złotniki. Lokalizację tę polecić należy osobom, które chcą połączyć aktywność z rekreacją. Inwestycja położona jest niedaleko od głównych arterii miasta, dzięki czemu mieszkańcy mogą korzystać z udogodnień i rozrywek, jakie daje duże, nowoczesne miasto. Z drugiej zaś strony sąsiedztwo parków i ścieżek rowerowych pozwoli wpisać relaks na świeżym powietrzu w stały rozkład dnia. Ponadto w pobliżu własnych czterech kątów lokatorzy znajdą duży wybór sklepów, punktów usługowych czy restauracji, a okoliczne szkoły i przedszkola czynią z Willi Złotnickiej miejsce idealnie dla rodzin z dziećmi.

Nowe mieszkania na osiedlu Złotniki spełnią oczekiwania wszystkich, którzy cenią spokój i jednocześnie chcą korzystać z bogatej oferty kulturalno-rozrywkowej Wrocławia.

Handel
Właściciele nowych mieszkań przy ulicy Opoczyńskiej mogą cieszyć się dostępem do rozwiniętego zaplecza handlowego. Niedaleko inwestycji można znaleźć sklepy, takie jak: Lewiatan, Sklep Ogólnospożywczy Sklepik, Market Dino. W nieco dalszej odległości (ok. 8km) mieści się się galeria handlowa.

Usługi
W okolicy inwestycji Willa Złotnicka znajduje sie także wiele lokali gastronomicznych i kawiarni, wśród których wymienić można: Coffee Bay, Black Point Cafe, Restauracja Familia, Kebab Dyktator, Bar Domowy, Manufaktura Smaku, Rubi Pizza & Grill.

Komunikacja
W okolicy mieszkań na ulicy Opoczyńskiej właściciele mają dostęp do szeroko rozwiniętej  komunikacji miejskiej Wrocławia. W pobliżu można znaleźć przystanki autobusów, takich jak: 102, 148, 243, 253 oraz tramwajów: 3, 10, 20. Duża zaletą jest bliskość drogi nr 94, którą można dostać się bezpośrednio do samego centrum Wrocławia.

Opieka Medyczna
W sąsiedztwie nowych mieszkań w Złotnikach do dyspozycji jest kilka gabinetów i przychodni (Chirurg lek. med. Jakub Turek, Ośrodek Chirurgii Małoinwazyjnej i Endoskopowej, Prestige Clinic) oraz Apteka Złotnicka.

Edukacja
Inwestycja Willa Złotnicka zlokalizowana jest niedaleko kilku placówek edukacyjnych. W okolicy działają: Żłobek nr 15, Europejskie Przedszkole Językowe Klub Kubusia Puchatka oraz Szkoła Podstawowa nr 24.

Sport i Rekreacja
Mieszkańcy osiedla przy ulicy Opoczyńskiej mogą cieszyć się bliskością Parku Leśnickiego oraz Parku Złotnickiego, co sprzyja spacerom czy innym aktywnością fizycznym. Niedaleko znajduje się także Kąpielisko Glinianki, co ucieszy miłośników sportów wodnych. W sąsiedztwie jest również dostęp do  Pilates Studio czy Wakeparku.

Szczegóły inwestycji Willa Złotnicka - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperProbitas Invest
Willa Złotnicka - inwestycja wyprzedana
Województwodolnośląskie
Miasto/PowiatWrocław

Miasto/StrefaZłotniki
Data zakończeniaI kwartał 2021
Powierzchnia31,00  - 77,00 m2
Liczba pokoi2 - 4

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

osiedle zamknięte , plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, usługi, przedszkole, ośrodek zdrowia

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 15 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon

Liczba planowanych mieszkań

30

Liczba planowanych budynków

3


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeWilla Złotnicka - inwestycja wyprzedana

ul. Opoczyńska, Wrocław