Wille Grunwald - inwestycja wyprzedana


  • Poznań, Grunwald, Junikowo, pl. Światowida
  • Powierzchnia: 115,00  - 130,00 m2
  • Termin oddania: 
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Wille Grunwald - inwestycja wyprzedana


Wille Grunwald w Poznaniu to luksusowa inwestycja realizowana przez cenionego dewelopera WFH. Stworzył on zespół kameralnych, ekskluzywnych budynków w zabudowie bliźniaczej. W skład projektu wchodzi 12 trzypoziomowych apartamentów charakteryzujących się funkcjonalną, przemyślaną architekturą, nowoczesnymi rozwiązaniami oraz niepowtarzalnym stylem. Zakres metraży waha się w granicach od 115 m2 do 130 m2, a mieszkania dostępne są w wariancie 4-pokojowym. Dodatkowo do każdego z nich przynależy osobne wejście, przestronny ogród z tarasem oraz duży taras na dachu. W cenie lokali deweloper zawarł także 2 miejsca postojowe. Użycie najwyższej jakości materiałów budowlanych, zaplanowana przestrzeń wspólna oraz niesamowita dbałość o detale sprawi, że życie na osiedlu Wille Grunwald będzie charakteryzowało się najwyższym komfortem użytkowania oraz przyjemną atmosferą.

LOKALIZACJA
Inwestycja mieści się na Placu Światowida - jednej z najbardziej prestiżowych części poznańskiego Grunwaldu. Osiedle znajduje się w kameralnej i cichej okolicy, a jednocześnie dzieli je niewielka odległość od centrum Poznania. W pobliżu można znaleźć wiele terenów zielonych oraz rekreacyjnych. Należą do nich m.in. obszary Lasku Marcelińskiego. To właśnie tam warto wybrać się na relaksujący spacer, bądź w celu uprawiania wszelkiego rodzaju sportów. W ramach rozrywki warto udać się na mecz na oddalonym o 1500 metrów stadionie Inea Poznań. Aby dostać się w każdy zakątek stolicy Wielkopolski można skorzystać z rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej, której główna arteria znajduje się nieopodal Wille Grunwald. Przy ulicy Grunwaldzkiej mieści się również pętla tramwajowa.

Handel
Mieszkańcy nowego osiedla na Grunwaldzie mają przed sobą szeroką ofertę handlową. Przy samej inwestycji Wielkopolskiego Funduszu Hipotecznego znajduje się sporo sklepów wielobranżowych m.in.: Sklep u Braci, Żabka, Biedronka oraz sklep ABC. W okolicy działa także sklep rowerowy, sprzedaż sprzętu geodezyjnego i budowlanego, sklep RTV, sklep ogrodniczy, drukarnia cyfrowa.

Usługi
Na Grunwaldzie z pewnością niczego nie brakuje, dzięki czemu większość spraw można załatwić na miejscu. W sąsiedztwie osiedla Wille Grunwald znaleźć można przede wszystkim liczne restauracje. Na obiad bądź kolacje można wybrać się do: SŁOIK Kamiennogórska, Bistro Profesja, La Marca Italiano. W okolicy nie zlokalizowane są także usługi fryzjersko-kosmetycznych, niedaleko nowych apartamentów znajduje się – Furora Pracownia Fryzur, Perfecta Studio SPA, Fryzjer Zygmunt Borowski. Mieszkańcy mogą korzystać również ze stacji paliw, bankomatów, myjni samochodowej.

Komunikacja
Kolejną zaletą osiedla jest dobry dostęp do rozwiniętej komunikacji. Obok inwestycji znajduje się przystanek tramwajowy – Budziszyńska, z którego odjeżdżają linie: 1, 15, 6 oraz 13.

Opieka medyczna

W okolicy znajdują się liczne apteki, ginekolog, stomatolog, Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr Michał Pawlak, okulista oraz gabinet pediatryczny.

Edukacja
Realizowane przez WFH osiedle na Grunwaldzie pochwalić się może także bogatym zapleczem edukacyjnym. W sąsiedztwie znajdują się: Szkoła Podstawowo nr 54, Zespół Szkół Budowlanych, Wyższa Szkoła Pedagogiki, Dziecięce warsztaty muzyczno-rozwojowe, Szkoła Podstawowa nr 74, Liceum Plastyczne.

Sport i rekreacja
W pobliżu mieszczą się liczne siłownie zewnętrzne, jak i wewnętrzne oraz różne obiekty sportowe i rekreacyjne – Olimp Centrum Fitness, szkoła tańca, klub fitness, Reebok Crossfit Poznań, plac zabaw dla dzieci, liczne tereny zielone.

Kultura i Rozrywka
W sąsiedztwie nowych mieszkań na Grunwaldzie znajduję się m.in. biblioteka, kino, Jump Arena.

Szczegóły inwestycji Wille Grunwald - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperWielkopolski Fundusz Hipoteczny
Wille Grunwald - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaJunikowo
Powierzchnia115,00  - 130,00 m2
Liczba pokoiBrak informacji

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny, willa miejska, apartamentowiec

Otoczenie

usługi, przedszkole, sklep spożywczy, park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, kościół

Parking

miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

taras

Liczba planowanych mieszkań

12

Liczba planowanych budynków

3


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeWille Grunwald - inwestycja wyprzedana

ul. Potworowskiego 11, Poznań