Wiślany Brzeg II


  • Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Przyrzecze
  • Liczba pokoi: 2 - 3
  • Termin oddania: III kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Wiślany Brzeg II


Inwestycja Wiślany Brzeg II zlokalizowana jest na terenie Warszawskiej Białołęki, przy ul. Przyrzecze. W ramach osiedla zaplanowano pięć domów czterolokalowych, których wielkość uzależniona jest od ich umiejscowienia. Klienci Maxdom Developer będą mogli bowiem wybierać między mieszkaniami ulokowanymi na parterze, których metraż sięga 78 m2 i do których przynależą ogródki (350 m2), lub „M” na piętrze, o powierzchni 115 m2, przy których istnieje możliwość adaptacji 100 m2 poddasza. Warto dodać, że ogródki oraz miejsca postojowe przypisane do danych lokali są wliczone w ich cenę. Zakończenie prac nad inwestycja i oddanie kluczy właścicielom nowych mieszkań zaplanowano na III kwartał 2019.

LOKALIZACJA

Nowodwory, na których znajduje się inwestycja Wiślany Brzeg II, to jedno z największych osiedli dzielnicy Białołęka. Ta część miasta charakteryzuje się dużą ilością nowoczesnej zabudowy, co pozwala zauważyć subtelną równicę między Nowodworem a nieco wcześniej zabudowanym Tarchominem. Dzięki temu, że jest to osiedle bardziej nowoczesne – można tu również znaleźć dużą ilość ścieżek rowerowych.

Mieszkańcy warszawskich Nowodworów nie mogą narzekać na problemy z komunikacją miejską – do wyboru mają tu zarówno tramwaje, jak i autobusy. Dzięki nim mogą się również dostać do pętli metra, które jeszcze bardziej ułatwia podróżowanie.

Handel

Nowodwory, jako osiedle, którego zabudowa cały czas się rozwija, nowych mieszkańców przyciągnąć może duża ilość mniejszych sklepów, takich jak Blue Bike, Sklep 24h czy Roland z elementami mody męskiej. Do wszystkich tych sklepów łatwy dostęp będą mieć mieszkańcu Wiślanego Brzegu II. Bez problemu dostaną się również do dużego marketu Selgros czy Biedronka, w których łatwo uzupełnią zapasy.

Usługi

Sąsiedztwo ul. Przyrzecze bogate jest w punkty usługowe uławiające pielęgnacje auta. I tak znaleźć tu można Serwis.Japońskich, iSerwis i inne, liczne warsztaty samochodowe. Nie zabraknie jednak również punktów, w których zadbać można o własną urodę czy stan naszych pupili. Dla osób lubiących czasem zjeść „na mieście” swoją ofertę przedstawią chętnie bary znajdujące się przy brzegu Wisły – bar JUPITER oraz bar Pod 6. Amatorzy innej kuchni mogą wybrać się do Pizzeri San Giovanni, Sushi Saiko czy Buchnikowej Chaty.

Komunikacja

Ul. Przyrzecze krzyżuje się z drogą nr 61, która ułatwia dojazd zarówno do centrum Warszawy, jak i do oddalonego od stolicy o kilka kilometrów Legionowa. Niezmotoryzowani będą mogli zaś bez problemu korzystać z komunikacji miejskiej – z pobliskiego przystanku Buków 03 odjeżdża autobus 211, z oddalonego nieco dalej Buków 02 – 723 oraz N63, a z Buków 01 – 723, 731, 741 oraz N63.

Edukacja

Mieszkańcy Wiślanego Brzegu II nie muszą się martwić o edukacje swoich dzieci. Najmłodsi będą mogli uczęszczać od jednego z pobliskich przedszkoli – MISIO, przedszkola nr 76 im. Warsa i Sawy, Akademii Maluchów, Integracyjnego przedszkola Róży Montessori czy Pomarańczowej Ciuchci. Starsi zaś mogą uczęszczać d o szkoły Podstawowej z Oddziałem Integracyjnym nr 154 im. Pawła Edmunda Strzeleckiego.

 

Szczegóły inwestycji Wiślany Brzeg II


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperMAXDOM Developer
Wiślany Brzeg II
Województwomazowieckie
Miasto/PowiatWarszawa

Miasto/StrefaNowodwory
Data zakończeniaIII kwartał 2019
PowierzchniaBrak informacji
Liczba pokoi2 - 3

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, usługi, sklep spożywczy

Parking

garaż w budynku, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 15 km

Ogród

tak

Liczba planowanych mieszkań

20

Liczba planowanych budynków

5


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeWiślany Brzeg II

ul. Zwoleńska 22/4, Warszawa