Za Cytadelą - inwestycja wyprzedana


  • Poznań, Stare Miasto, Winogrady, ul. Żniwna 2
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  • Powierzchnia: 28,30  - 84,00 m2
  • Termin oddania: II kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Za Cytadelą - inwestycja wyprzedana


Osiedle Za Cytadelą tworzą apartamentowce położone w niedalekiej odległości od malowniczego Parku Cytadela. Lokalizacja inwestycji to unikalna okazja do tego, by korzystać z wszelkich udogodnień wielkiego miasta, jednocześnie nie narażając się na jego zgiełk i chaos. Budynki zbudowano z materiałów bardzo wysokiej jakości. Klatki schodowe i przestrzenie wspólne otrzymały wykończenie z drewna dębowego oraz marmuru. Uwagę przyciągają także nowoczesne balustrady z hartowanego szła i stali szlachetnej. Elewacja ozdobiona została elementami z dębu oraz piaskowca. Do dyspozycji lokatorów są nowoczesne windy ORONA (również dekorowane elementami z marmuru i drewna). Zmotoryzowani mieszkańcy wygodnie zaparkują swój pojazd w podziemnej hali garażowej. Bezpieczeństwo i prywatność gwarantuje ogrodzony teren, całodobowa ochrona i nowoczesny system monitoringu. Każdy z apartamentów otrzymał wygodny wideofon.

LOKALIZACJA
Jedną z największych zalet inwestycji Za Cytadelą jest jej lokalizacja łącząca w sobie bliskość centrum Poznania ze spokojnym otoczeniem, w którym można wypocząć i złapać oddech po aktywnym dniu. Osiedle powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie znanego i lubianego przez poznaniaków Parku Cytadela. Przestrzeń ta przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Rower, spacer, a może piknik? To Ty wybierasz! Cytadela daje wiele możliwości zarówno miłośnikom aktywnego wypoczynku, jak i tym, którzy stawiają na słodkie lenistwo. Dzielnica pozwala także czerpać pełnymi garściami z uroków centrum Poznania. W okolice Starego Rynku można dostać się autobusem lub pieszo – to  naprawdę blisko. Dzięki temu właściciele nowych mieszkań na Winogradach na wyciągnięcie ręki mają znane restauracje, puby, kluby muzyczne i wiele innych. Warto dodać, że na terenie samej dzielnicy działa wiele sklepów i punktów usługowych, dzięki czemu wszystkie najważniejsze sprawy można załatwić na miejscu. Nie brakuje tu także szkół i przedszkoli, co czyni z Winograd dzielnicę szczególnie atrakcyjną dla rodzin z dziećmi.

Jeżeli pragniesz odciąć się od wielkomiejskiego zgiełku, jednocześnie będąc blisko centrum wydarzeń i mogąc cieszyć się łatwym dostępem do licznych rozrywek, jakie daje Poznań, Winogrady to właściwy adres.  

Szczegóły inwestycji Za Cytadelą - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperWechta Inwestycje sp. z o.o.
Za Cytadelą - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaWinogrady
Data zakończeniaII kwartał 2019
Powierzchnia28,30  - 84,00 m2
Liczba pokoi1 - 4

Technologia i standard wykończenia


Etap

zakończona

Rodzaj zabudowy

apartamentowiec

Wykończenie

stan deweloperski, do uzgodnienia

Infrastruktura

osiedle monitorowane, ochrona, osiedle zamknięte

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole

Typ nieruchomości

Mieszkania, Lokale

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras, komórka lokatorska

Liczba planowanych mieszkań

137

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeZa Cytadelą - inwestycja wyprzedana

ul. Szyperska 14, Poznań