Zajezdnia Poznań - inwestycja wyprzedana


  • Poznań, Jeżyce, Jeżyce - Osiedle, ul. Gajowa 1a
  • Termin oddania: III kwartał 2017
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Zajezdnia Poznań - inwestycja wyprzedana


Zajezdnia Poznań to połączenie wygody, funkcjonalności i prestiżu. Projekt obejmuje realizację nowych mieszkań oraz lokali komercyjnych i przestrzeni biurowej w kwartale ulic Gajowa-Zwierzyniecka-Kraszewskiego-Sienkiewicza. Propozycja ta idealnie wpisuje się w charakter dzisiejszych Jeżyc – modnej dzielnicy, gdzie przeszłość łączy się z teraźniejszością.

W ramach oferowanego kompleksu powstanie łącznie 36 lokali usługowych, liczących od 50 do 150 m2, a także 359 nowych mieszkań o metrażu od 30 do 130 m2. Tak szeroki wybór powierzchni sprawia, że na poznańskich Jeżycach może zamieszkać każdy, zarówno singiel, jaki rodzina z dziećmi. Z myślą o zmotoryzowanych mieszkańcach oddanych zostanie 430 miejsc postojowych.

Pierwszy etap Zajezdni Poznań obejmuje 2 kamienice, w których rozlokowanych zostanie 206 mieszkań i 22 lokale komercyjne. Z myślą o indywidualnych potrzebach nabywców deweloper proponuje opcję wykończenia pod klucz. Klienci, którzy zdecydują się na ten wariant mogą wybierać pomiędzy trzema różniącymi się ceną i stylem pakietami – basic, optimal, prestige. Kupno nowego mieszkania w Zajezdnia Poznań etap I to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią dogodną lokalizację, wysoką jakość i poczucie komfortu.

Jednak Zajezdnia Poznań to znacznie więcej niż przestrzeń mieszkalno-usługowa. W ramach projektu zrewitalizowana zostanie Hala Zajezdni Tramwajowej. Dzięki temu proponowana inwestycja stanie się ważnym punktem turystycznym i kulturalnym na mapie Poznania.

LOKALIZACJA
Owiane niegdyś złą sławą Jeżyce nabierają nowego blasku. Pośród charakterystycznych dla tej części miasta XIX i XX-wiecznych kamienic powstaje coraz więcej nowych inwestycji mieszkaniowych. Jeżyce przyciągają zarówno aktywnych singli, pary, jak i rodziny z dziećmi. Zakup nowego mieszkania na Jeżycach doskonale sprawdzi się także w przypadku seniorów. Decydując się na zakup własnych czterech kątów od dewelopera w tej części miasta, zyskuje się dostęp do rozwiniętej infrastruktury oraz komunikacji miejskiej – kursują tu tramwaje oraz dzienne i nocne autobusy. Mieszkańcy Jeżyc na wyciągnięcie ręki mają wszystkie ważne punkty usługowe i sklepy, a także Rynek Jeżycki, na którym mogą codziennie kupić świeże warzywa i owoce. Na Jeżycach powstaje także coraz więcej modnych restauracji, barów i kawiarni, które przyciągają poznaniaków z różnych zakątków miasta. Warto także zwrócić uwagę na kulturalną mapę Jeżyc – właściciele nowych mieszkań na Jeżycach korzystać mogą m.in. z oferty Teatru Nowego czy Kina Rialto. Jedną z wizytówek dzisiejszych Jeżyc jest także Concordia Design – centrum designu i kreatywności dla biznesu, które powstało w wyremontowanym budynku starej drukarni. Pomimo swojego centralnego położenia Jeżyce posiadają przepiękne tereny zielone, takie jak: Park Sołacki, Park Wodziczki, Ogród Botaniczny czy Jezioro Rusałka.

Handel
Zajezdnia Poznań zlokalizowana jest w centralnej części Jeżyc, dzięki czemu mieszkańcy mają dostęp do licznych punków handlowych, w tym: Chatę Polską, Żabkę, Biedronkę, drogerię Rossmann oraz uwielbiany przez wszystkich Rynek Jeżycki.

Usługi
Właściciele nowych mieszkań w Zajezdni Poznań nie mogą także narzekać na brak lokali gastronomicznych. W sąsiedztwie znajdują się: Dąbrowskiego 42, McDonald’s, Słodka&Ostra, Uno Espresso, Restauracja Pod Iglicą i Knajpka na Fyrtlu.

Komunikacja
W okolicy Zajezdni Poznań kursują autobusy i tramwaje. Najbliższy przystanek Zeylanda oddalony jest o ok. 250 m. W nieco dalszym sąsiedztwie inwestycji znajduje się ważny węzeł komunikacyjny Poznania, mianowicie Most Teatralny. Stąd bez problemu dotrzeć można do dowolnego punktu na mapie Poznania.

Opieka medyczna
W pobliżu zlokalizowane są apteki, w tym: Melissa, Libra oraz ZIKO oraz Szpital Miejski im. F. Raszei.

Edukacja
Rodziny z dziećmi, które zdecydują się na nowe mieszkanie w Zajezdni Poznań z pewnością ucieszy bliskość placówek edukacyjnych, m.in.: I LO im. Karola Marcinkowskiego, Szkoła Podstawowa nr 35 Poznań, Przedszkole nr 77 Koraliki, Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija oraz Prywatny Żłobek Bajkolandia.

Sport i rekreacja
Odpoczynek na świeżym powietrzu umożliwia Stare Zoo oraz Park Adama Mickiewicza. Nad Swoją formą popracować można w Studio Yogi Yam czy Siłowni Sukces.

Rozrywka i kultura
Nabywcy mieszkań od deweloperów w Zajezdni Poznań nie będą mogli skarżyć się na brak zajęć. Dzięki miejscom takim jak: Kino Rialto, Jeżyckie Centrum Kultury, Concordia Design czy Teatr Nowy nie sposób się nudzić.

Szczegóły inwestycji Zajezdnia Poznań - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperREF Eastern Opportunities Sp. z o.o.
Zajezdnia Poznań - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaJeżyce - Osiedle
Data zakończeniaIII kwartał 2017
PowierzchniaBrak informacji
Liczba pokoiBrak informacji

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

nowa kamienica

Infrastruktura

usługi

Otoczenie

komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, szkoła, przedszkole, sklep spożywczy, park, teren rekreacyjny

Typ nieruchomości

Mieszkania, Lokale

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Powierzchnia dodatkowa

balkon

Liczba planowanych mieszkań

206

Liczba planowanych budynków

2


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeZajezdnia Poznań - inwestycja wyprzedana

ul. Gajowa 1, Poznań