Zawilcowa IV


  • Miękowo, Czerwonak, poznański, ul. Zawilcowa
mapa
  • Liczba pokoi: 4
  • Powierzchnia: 102,33  - 117,51 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2020
3 DOSTĘPNE MIESZKANIA

Opis inwestycji Zawilcowa IV


Zawilcowa to kolejny etap inwestycji realizowanej na terenie Osiedla Puszcza Zielonka. Projekt dedykowany jest wszystkim, którzy marzą o zamieszkaniu w miejscu łączącym w sobie bliskość natury i dostęp do centrum miasta ze wszystkimi jego udogodnieniami. Oferta sprzedaży obejmuje cztery przestronne mieszkania liczące od 102 do 117 m2. Nabywcy zyskają prywatne ogródki, których powierzchnia mieści się w przedziale od 84 do 203 m2 oraz garaże. Zgodnie z planem lokale zostaną oddane w 2018 roku. Wewnątrz każdego „M” znajdą się cztery pokoje, kuchnia, łazienka i kotłownia. Co istotne, deweloper umożliwia daleko idącą dowolność w rozkładzie pomieszczeń. To kupujący decyduje o ostatecznym kształcę zakupionego domu, w tym o ilości i wielkości pokoi. Wejścia do mieszkań na piętrze znajdą się w dobudowanej indywidualnej klatce schodowej, która dodatkowo zapewni spoko miejsca do przechowywania różnego rodzaju sprzętu. Na uwagę zasługują także atrakcyjne ceny rozpoczynające się już od 399 tys. zł brutto.

Nowe domy przy ul. Zawilcowej w Miękowie wyróżnia najwyższa jakość. Ponad 20-letnie doświadczenie dewelopera JPJ Dom przekłada się na doskonałą znajomość potrzeb klientów. Dzięki temu zarówno świadczone usługi, jak i już gotowy produkt w postaci domu spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających osób.

LOKALIZACJA
Nowe domy w Miękowie w gminie Czerwonak polecić należy wszystkim, którzy poszukują spokojnego miejsca do życia i jednocześnie nie chcą rezygnować z dostępu do dużego miasta. Realizowana przez JPJP Dom inwestycja pozwala spełnić marzenia o własnym lokum tuż przy samym lesie. Osiedle sąsiaduje z Parkiem Krajobrazowym Puszcza Zielonka, co otwiera przed mieszkańcami szerokie możliwości spędzania czasu wolnego. Szlaki rowerowe i turystyczne zachwycą wszystkich miłośników rekreacji na świeżym powietrzu. Z kolei w upalne dni warto wybrać się nad pobliski akwen, gdzie poza piaszczystym kąpieliskiem znaleźć można wyciąg do wakeboardingu. Właściciele nowych domów na Osiedlu Puszcza Zielonka mogą także cieszyć się bliskością szkoły, przedszkola, sklepów, urzędu pocztowego i innych.

Wybierając osiedle przy ul. Zawilcowej nie trzeba rezygnować z uroków stolicy wielkopolski. Inwestycja położona jest zaledwie 6 km od granic Poznania i 10 km od centrum miasta. Do dyspozycji mieszkańców jest kolejka podmiejska, która dowozi pasażerów na dworce Poznań Wschód, Poznań Garbary oraz Poznań Główny. To dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie chcą stać w korkach, zwłaszcza że podróż zajmuje niespełna 20 minut.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Zawilcowa IV


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperJPJ Dom sp. z o.o.
InwestycjaZawilcowa IV
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatMiękowo

Data zakończeniaI kwartał 2020
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia102,33  - 117,51 m2
Liczba pokoi4

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
1_rezerwacjaM102,33 m24 pok.ParterBrak danychZAPYTAJ rzut
1A_rezerwacjaM115,26 m24 pok.ParterBrak danychZAPYTAJ rzut
3A_rezerwacjaM117,51 m24 pok.ParterBrak danychZAPYTAJ rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Parking

garaż w budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

nie dotyczy

Ogród

tak

Liczba planowanych mieszkań

4

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeZawilcowa IV

ul. Zwierzyniecka 10, Poznań

695 08 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę

Informacje, które moga Cię zainteresować