Zielone Pobiedziska


  • Pobiedziska, poznański, ul. Kutrzeby
  • Cena od: 287 595 zł
  • Liczba pokoi: 3
  • Powierzchnia: 58,10 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2021
Pokaż inwestycję na mapie1 DOSTĘPNE MIESZKANIE

Opis inwestycji Zielone Pobiedziska


MIESZKANIA GOTOWE DO ODBIORU

Osiedle Zielone Pobiedziska to nowoczesny kompleks zlokalizowany przy ul. Kutrzeby w podpoznańskich Pobiedziskach. W ramach inwestycji Agrobex zaplanował zaledwie cztery 3-kondygnacyjne budynki, w których w każdym rozlokowanych zostanie zaledwie 15 mieszkań. Klienci znajda tu lubiane i poszukiwane obecnie metraże – od 40,7 do 57,7 m2 – oraz układy – 2- oraz 3-pokojowe. Do lokali przynależeć będą ogródki lub przestronne balkony. Obecnie realizowane są dwa budynki, pierwszy z nich ukończony zostanie z końcem 2019 roku, zaś drugi – w I kwartale 2020 roku.

Na Zielonych Pobiedziskach klienci, poza idealnym mieszkaniem, znajdą ciszę, spokój oraz ogrom zieleni. Jednocześnie nie muszą się oni martwić o dojazd do Poznania, gdyż bez problemu dojada do metropolii zarówno autem – w zaledwie 35 min, jak i pociągiem – w ok. 25 min.

LOKALIZACJA

Jeśli planujesz zakup nieruchomości w niewielkiej odległości od Poznania lub Gniezna – Pobiedziska są idealną propozycją właśnie dla Ciebie. Poza bliskością obu tych miejscowości – mogą się one poszczycić lokalizacją w najbardziej zazielenionej części Wielkopolski, w obrębie Pojezierza Poznańskiego. Dzięki temu mieszkańcy mogą korzystać z atutów pobliskich terenów rekreacyjnych, które zachęcają do aktywnego spędzania czasu. Mimo tych zacisznych obszarów – nie brakuje tu rozrywek. Pobiedziska posiadają w pełni rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową oraz ciekawą listę lokali gastronomicznych. Nie braknie tu również popularnych marketów – w tym Biedronki, Pepco czy Rossmana. Miasteczko cieszy się również dużym zapleczem edukacyjnym, przez co jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.

Handel
Mieszkańcy inwestycji  Zielone Pobiedziska  codzienne zakupy zrobią w sklepie spożywczym PSS Społem.  W najbliższym sąsiedztwie znajduje się również: Kędziora, Sklep spożywczy s.c., Sklep Polski, Biedronka, Delikatesy. Nieco dalej mieści się Targowisko, gdzie zawsze można kupić świeże owoce i warzywa. 

Usługi
W pobliżu nowych mieszkań od dewelopera Agrobex mieści się wiele punktów usługowych, które z pewnością podniosą poczucie codziennej wygody. W okolicy znajduje się Restauracja Trzy Smaki, Zakład Piekarsko-Cukierniczy, bankomat, stacja paliw, kwiaciarnia, sklep rowerowy, MyCenter Sklep RTV, urząd pocztowy, Drogeria Rossman, cukiernia oraz dwie pizzerie.

Komunikacja
W pobliżu znajduję się dworzec PKP.

Opieka medyczna
W okolicy nowego osiedla znajduję się, aż 5 aptek.

Edukacja
Wybierając osiedle Zielone Pobiedziska nie musisz się martwić o szkołę dla Twojego dziecka. W  sąsiedztwie znajduję się Zespół Szkół Im. Konstytucji 3 Maja, dla najmłodszych mieszkańców Przedszkole Nr 6 i Żłobek "Pastelowy Świat", Przedszkole i żłobek Montessori.

Sport i rekreacja
Lokalizacja mieszkań od Agrobexu zapewnia możliwość codziennej aktywności fizycznej. W okolicy mieści się Stadion Miejski, Kuwakawake Pobiedziska Centrum Sportów Wodnych.

Kultura i rozrywka
W Pobiedziskach pod Poznaniem znajduję się Ośrodek Kultury, dwie Biblioteki Publiczne oraz Park Krajobrazowy Promno.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Zielone Pobiedziska


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperAGROBEX Sp. z o.o.
Zielone Pobiedziska
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPobiedziska

Data zakończeniaI kwartał 2021
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia58,10 m2
Liczba pokoi3

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
B5_14M58,10 m23 pok.2287 595 zł
4 950 zł/m2
rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Etap

zakończona

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

usługi, plac zabaw dla dzieci, park, teren rekreacyjny, miejsca kultury i rozrywki, kościół

Parking

miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon

Liczba planowanych mieszkań

60

Liczba planowanych budynków

4


Lokalizacja inwestycji

Handel

W okolicy inwestycji  Zielone Pobiedziska  codzienne zakupy zrobisz idąc spacerkiem w Sklepie spożywczym PSS Społem.   W najbliższym sąsiedztwie znajduję się również: Kędziora, Sklep spożywczy s.c., Sklep Polski, Biedronka, Delikatesy. Nieco dalej mieści się Targowisko, gdzie zawsze można kupić świeże owoce i warzywa.  Dzięki tak świetnie rozwiniętej lokalizacji wszystko możesz kupić na miejscu.

Usługi

W pobliżu nowych mieszkań mieści się wiele punktów usługowych, które z pewnością zadowolą każdego  mieszkańca. W okolicy znajduję się,  restauracja: Trzy Smaki, Zakład Piekarsko-Cukierniczy, bankomat, stacja paliw, kwiaciarnia, sklep rowerowy, Skład handlowy Szczepańscyy, MyCenter Sklep RTV, urząd pocztowy Drogeria Rossman, cukiernia, dwie pizzerie, które z pewnością zadowolą fanów pizzy!

Komunikacja

W pobliżu znajduję się dworzec PKP, który ułatwia poruszanie się po całym regionie.

Opieka medyczna

W okolicy nowego osiedla znajduję się, aż 5 aptek, które z pewnością są kolejną zaletą  inwestycji.

Edukacja

Edukacja z pewnością jest bardzo ważna dla każdego. Wybierając osiedle Zielone Pobiedziska nie musisz się martwić o szkołę dla Twojego dziecka. W  sąsiedztwie znajduję się Zespół Szkół Im. Konstytucji 3 Maja, dla najmłodszych mieszkańców Przedszkole Nr 6 i Żłobek "Pastelowy Świat", Przedszkole i żłobek Montessori.

Lokalizacja mieszkań zapewnia dostęp do aktywności  fizycznej. W okolicy mieści się Stadion Miejski, Kuwakawake Pobiedziska Centrum Sportów Wodnych.

Kultura i rozrywka

W Pobiedziskach znajduję się Ośrodek Kultury, dwie Biblioteki Publiczne oraz Park Krajobrazowy Promno.

Przydatne informacjeZielone Pobiedziska

ul. Kochanowskiego 7, Poznań

61 846 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę