Zwoleńska 90


  • Warszawa, Wawer, ul. Zwoleńska 90
  • Liczba pokoi: 3
  • Powierzchnia: 56,34  - 82,40 m2
  • Termin oddania: 
Pokaż inwestycję na mapie5 DOSTĘPNYCH MIESZKAŃ

Opis inwestycji Zwoleńska 90


Ci, którzy szukają mieszkania w warszawskiej dzielnicy Wawer, powinni dokładniej przyjrzeć się projektowi Zwoleńska 90. Kameralna zabudowa, nowoczesna architektura i sąsiedztwo niskich budynków sprawia, że lokatorzy poczują się jak na obrzeżach Warszawy, z dala od centrum, gwarantując komfort i możliwie największy spokój.

W ramach Zwoleńskiej 90 zaplanowano 28 nowych mieszkań z ogrodami lub poddaszem. Całość wykonano w technologii tradycyjnej, przy użyciu pustaka ceramicznego, który gwarantuje akumulacje ciepła, wpisując budynki w trend budownictwa energoefektywnego. Dach pokrywają blachy Plannja, zaś 6-komorowe okna PCV zapewniają doskonałą izolację i statykę. Elegancji całości dodaje jasna elewacja zewnętrzna, uzupełniana drewnianymi elementami.

LOKALIZACJA
Dzielnica Wawer to jedna z 18 jednostek pomocniczych Warszawy, znajdująca się w prawobrzeżnej części miasta. Jest to największa dzielnica stolicy. Właśnie w jej granicach realizowana jest inwestycja Zwoleńska 90.

Mieszkańcy dzielnicy Wawer mogą cieszyć się dobrze rozwiniętą infrastrukturą, bogatą w lokale gastronomiczne oraz usługowe. Liczne placówki edukacyjne sprawią, ze jest to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi. Wygodny dostęp do komunikacji miejskiej pozwala na podróżowanie po terenie całej Warszawy. Również tych, którym zależy na bliskości terenów pozwalających na aktywny wypoczynek, ucieszą liczne trasy spacerowe i rowerowe.

Handel
Inwestycja przy ul. Zwoleńskiej 90 jest otoczona wieloma punktami handlowymi, które pomogą w życiu codziennym. Znaleźć tu można Biedronkę, Lidl, drogerię Rossmann oraz sklep spożywczy Siódemka. Przyszłe i obecne mamy zadowoli bliskość takich miejsc, jak sklep z dzieżą ciążową Mamabelle oraz sklep z zabawkami stozabawek.pl czy Raj Dziecka. Wśród innych punktów wymienić można jubilera HAP Grażyna Roguz czy księgarnie Bookids.pl

Usługi
Właściciele nowych mieszkań przy Zwoleńskiej 90 będą mogli co dzień kupić świeże pieczywo w Piekarni Oskroba. Znaleźć tu można również lokale gastronomiczne, takie jak Kura Domowa Klubokawiarnia i Restauracja, Cafe Peron, Restauracja Niespodzianka oraz Stacja Wawer food & Wine. Z innych istotnych punktów usługowych wymienić można Santander Bank Polska S.A., Kancelarie Doradztwa Podatkowego „BUK” oraz Urząd Pocztowy Warszawa 92.

Komunikacja
Kilka metrów od osiedla znaleźć można dwa przystanki autobusowe – Żonkilowa 01 oraz Motylkowa 02, z których odjeżdżają autobusy linii 147 i 305.  Nieco dalej mieści się stacja kolejow Międzylesie, która pozwala na sprawny dojazd nie tylko do większej części Warszawy, ale i do pozostałej części Polski.

Opieka medyczna
Przy ul. Zwoleńskiej, nieopodal inwestycji, znaleźć można aptekę pani Sobiecka-Sisicka Zofia, mgr farm. Zaś przy znajdujące się nieco dalej ul. Mrówczej znajduje się Gabinet Stomatologiczny

Edukacja
Młodzi mieszkańcy projektu Zwoleńska 90 będą mogli uczęszczać do Szkoły Podstawowej nr 109 im. Batalionów Chłopskich, a później Liceum Ogólnokształcącego Niepubliczne nr 76. Rodzice najmłodszych dzieci wybrać mogą m.in. Opiekę nad dziećmi Warszawa Wawer Teresa Szczakowska, Krasnalkowo, Przedszkole Niepubliczne Iwona Łaszkiewicz oraz Przedszkole nr 84 „Promyk”. Starszych ucieszy zapewne bliskość szkoły Nauki Jazdy OSK Turbo oraz centrum szkoleniowego Szkolenia Warszawa-Polwita.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Zwoleńska 90


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperWWW Construction Sp. z o.o.
Zwoleńska 90
Województwomazowieckie
Miasto/PowiatWarszawa

Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia56,34  - 82,40 m2
Liczba pokoi3

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
8bM82,40 m23 pok.ParterBrak danychb.d. rzut
3b_rezerwacjaM56,34 m23 pok.ParterBrak danychb.d. rzut
5b_rezerwacjaM56,34 m23 pok.ParterBrak danychb.d. rzut
10b_rezerwacjaM56,34 m23 pok.ParterBrak danychb.d. rzut
12b_rezerwacjaM56,34 m23 pok.ParterBrak danychb.d. rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Otoczenie

ośrodek zdrowia, sklep spożywczy, usługi, szkoła, przedszkole

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

powyżej 15 km

Ogród

tak

Liczba planowanych mieszkań

28


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeZwoleńska 90

ul.Kadetów 20, Warszawa

606 23 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę

Informacje, które moga Cię zainteresować