Deweloper Inbud Bielsko Katowice
Inbud Bielsko Sp. z o.o.

Inbud Bielsko sp. z o.o. działa w branży budowlanej od 1980 roku. Początkowo firma specjalizowała się w wykonawstwie robót budowlanych, zarówno z zakresu budownictwa przemysłowego, jak i mieszkaniowego. Ponad 30-letnie doświadczenie oraz stałe podnoszenie kwalifikacji pozwoliło na rozszerzenie oferowanych usług o nadzory budowlane, inwestorstwo zastępcze oraz roboty specjalistyczne.

 

Dysponując własną pracownią projektową oraz wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą inżynierską firma oferuje kompleksowe przygotowanie oraz realizację każdego zamierzenia inwestycyjnego, począwszy od wyboru gruntu, dopełnienia formalności formalno – prawnych poprzez wykonanie projektu do jego realizacji.

 

Od 2004 roku realizuje z powodzeniem własne przedsięwzięcia deweloperskie w zakresie budownictwa mieszkaniowego. Inwestycje Inbud Bielsko charakteryzuje funkcjonalność, unikalne rozwiązania projektowe oraz wysoka jakość i dbałość o detale. Jako firma łącząca funkcje dewelopera i generalnego wykonawcy ponosi odpowiedzialność za całość procesu inwestycyjnego, od wyboru lokalizacji poprzez projekt, do przekazania nabywcy gotowego mieszkania. Daje to jej klientom nie tylko pełne poczucie bezpieczeństwa, ale i najwyższej jakości produkt w atrakcyjnej cenie.

 

Wychodząc naprzeciwko potrzebom rynku oraz chcąc zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie, spółka posiada w ofercie szeroki wybór nieruchomości, zarówno z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową, jak i przemysłową.

Dane adresowe
Adres: ul. Piekarska 57
Kod: 43-300
Miasto: Bielsko-Biała
Województwo: śląskie
Dane kontaktowe
www
Sprawdź promocje
Osiedle Siewna

Inbud Bielsko Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, Bielsko-Biała

Powierzchnia: 30,0 m2 - 77,8 m2
Pokoi: 1 - 4
lista mieszkań : zapytaj dodaj do schowka Pokaż na mapie

Wyślij zapytanie o dom lub mieszkanie

 

JEDNO zapytanie = WIELE ciekawych ofert
Województwo
Szukam mieszkania/domu
Lokalizacja nieruchomości
 
Typ nieruchomości*
Miejscowość*
0.39