Deweloper Kielecka Grupa Inwestycyjna Kielce
Kielecka Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.

Nasza firma specjalizuje się w pozyskiwaniu i przekształcaniu gruntów na cele inwestycji obiektowych takich jak: centra handlowo- usługowe, hotele, domy mieszkalne, obiekty przemysłowe, szpitale, obiekty komunalne oraz liniowych: dróg, linii energetycznych, rurociągów. Dysponujemy kadrą posiadającą doświadczenie w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi. 

 

Mamy znajomość rynków nieruchomości, co gwarantuje naszym klientom wysoka jakość usług i skuteczność podejmowanych działań. Jesteśmy członkami ogólnopolskich organizacji i stowarzyszeń lobbystycznych działających na rzecz rozwoju gospodarczego i przedsiębiorczości.

 

Oferty i usługi Kieleckiej Grupy Inwestycyjnej są precyzyjnie dostosowane do indywidualnych potrzeb Inwestorów. Współpracujemy z siecią partnerów o takim samym profilu działania w regionach o największej aktywności gospodarczej. 


Na terenach zakupionych przez Kielecką Grupę Inwestycyjną realizowane są własne projekty developerskie o charakterze mieszkalnym i usługowym. Dokładamy wszelkich starań aby działalność nasza była synonimem jakości, terminowości i atrakcyjnej ceny.

Dane adresowe
Adres: ul. Świętego Leonarda 16 /9
Kod: 25-311
Miasto: Kielce
Województwo: świętokrzyskie
Dane kontaktowe
www
Sprawdź promocje
ul. Okrzei

Kielecka Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.

Kielce, Czarnów, Czarnów

Powierzchnia: 27,5 m2 - 58,9 m2
Pokoi: 2 - 2
lista mieszkań : zapytaj dodaj do schowka Pokaż na mapie

Wyślij zapytanie o dom lub mieszkanie

 

JEDNO zapytanie = WIELE ciekawych ofert
Województwo
Szukam mieszkania/domu
Lokalizacja nieruchomości
 
Typ nieruchomości*
Miejscowość*
0.51