Deweloper P.P.H.U. CORPORES Kielce
P.P.H.U. CORPORES Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe CORPORES Sp. z o.o. w Rzeszowie jest firmą budowlaną działającą nieprzerwanie od 1989 roku. Kapitał Przedsiębiorstwa jest w 100% polski. Firma realizuje obiekty i inwestycje (głównie w zakresie budownictwa mieszkaniowego), jako: 

-inwestor bezpośredni, 
- inwestor powierniczy, 
- generalny wykonawca.

 

Przedsiębiorstwo prowadzi także sprzedaż gotowych inwestycji w układzie deweloperskim. Dzięki ponad dwudziestoletniej racjonalnej polityce finansowej Przedsiębiorstwa oraz wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości są firmą stabilną finansowo. W dzisiejszej, szybko zmieniającej się rzeczywistości stabilizacja finansowa oraz wieloletnie doświadczenie gwarantuje pewność i bezpieczeństwo realizowanych inwestycji.

 

Obszar działania PPHU CORPORES obejmuje teren Podkarpacia, Kielce oraz Warszawę i okolice. Kilka lat działalności na wymagającym rynku inwestycyjnym to zrealizowane i oddane do użytku obiekty o powierzchni kilkudziesięciu tysięcy m2 oraz kilkaset mieszkańRzetelność, indywidualne podejście do klienta oraz kompetencja pracowników firmy to podstawy sukcesu tego przedsiębiorstwa.

Dane adresowe
Adres: ul. Wyspiańskiego 9 / 5
Kod: 35-111
Miasto: Rzeszów
Województwo: podkarpackie
Dane kontaktowe Sprawdź inne oferty w okolicy
Galene House

P.P.H.U. CORPORES Sp. z o.o.

Kielce, Centrum, Czarnów

Powierzchnia: 31,6 m2 - 99,8 m2
Realizacja: IV kwartał 2015
Pokoi: 1 - 4
lista mieszkań : zapytaj dodaj do schowka Pokaż na mapie

Wyślij zapytanie o dom lub mieszkanie

 

JEDNO zapytanie = WIELE ciekawych ofert
Województwo
Szukam mieszkania/domu
Lokalizacja nieruchomości
 
Typ nieruchomości*
Miejscowość*
0.44