Osiedle Lokum Siesta położone jest w jednej z najbardziej prestiżowych części Krakowa. Nieopodal centrum ale bez nadmiernego zgiełku i ruchu turystycznego, w bliskości głównych tras miejskich oraz bogatej sieci połączeń komunikacji zbiorowej a także w bliskości atrakcyjnych terenów rekreacyjnych. Czego chcieć więcej?

Inwestycja od Lokum Deweloper położona jest pomiędzy ulica Kobierzyńską i Rzemieślniczą. Umiejętnie łączy kameralny charakter z bliskością zabytkowego centrum. To właśnie tutaj możesz cieszyć się nieskrępowanym i szybkim dostępem do wielkomiejskiej infrastruktury, która będzie w stanie zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby. Realizacja codziennych obowiązków całej rodziny nie będzie łatwiejsza niż kiedykolwiek. Umożliwia to doskonale rozwinięta infrastruktura, dostępna w najbliższym sąsiedztwie osiedla.

Osoby ceniące sobie aktywny tryb życia oraz wypoczynek w bezpośrednim kontakcie z naturą, mogą z powodzeniem wykorzystywać potencjał znajdujących się nieopodal Bulwarów Wiślanych, Parku Skały Twardowskiego, Parku Bednarskiego, Zalewu Zakrzówek czy przestrzeni przy starym Hotelu Forum. Dobrze rozwinięta sieć ścieżek spacerowych i rowerowych, zachęca do zdrowego wypoczynku. W tak dużej różnorodności, każdy znajdzie opcję, idealnie dopasowana do swojego trybu życia.

Decydując się na tak poważną inwestycję, jaką jest zakup nieruchomości, postaw na wszechstronnie satysfakcjonującą ofertę, która nie będzie zmuszała Cię do godzenia się na jakiekolwiek kompromisy.