Deweloper Abart Development Łódź
Abart Development

Firma ABART istnieje na rynku od 14 lat i zajmuje się przygotowaniem oraz realizacją inwestycji w zakresie budownictwa mieszkaniowego. W ofercie firmy znajdują się domy jednorodzinne w zabudowie wolnostojącej, bliźniaczej, apartamenty mieszkalne w kameralnych willach cztero, sześcio i ośmiorodzinnych oraz w budynkach wielorodzinnych położonych na Łódzkim Julianowie i w otulinie Lasu Łagiewnickiego. 
 
Firma zapewnia dogodne warunki płatności ustalane indywidualnie dla potrzeb każdego z klientów. Realizujemy budynki zgodnie z Państwa życzeniami już od momentu projektu technicznego inwestycji. 
 
Wszystkie obiekty wykonywane są w technologii tradycyjnej udoskonalonej - ściany konstrukcyjne i działowe wykonanywane są z cegły ceramicznej pełnej oraz cegły POROTHERM, stropy gęstożebrowe typu TERIVA. W naszych realizacjach stosujemy tylko i wyłącznie drewnianą, mahoniową stolarkę okienną i drzwiową.
 
W każdym z projektów istnieje możliwość dowolnej aranżacji apartamentu, co pozowala na jego optymalną indywidualizację i dostosowanie do konkretnych potrzeb nabywcy. 
Przedmiotem oferty są apartamenty o powiechrzni powyżej 70m2, w których każdy posiada wyraźnie wyodrębnioną strefę dzienną z dużym salonem, kuchnią, toaletą obsługującą gości oraz strefę intymną z sypialniami i pokojami kąpielowymi. 
Dane adresowe
Adres: ul. gen. J.Bema 8/10
Kod: 91-462
Miasto: Łódź
Województwo: łódzkie
Dane kontaktowe
www
Sprawdź promocje
Bema 16/18

Abart Development

Łódź, Bałuty, Julianów

Powierzchnia: 70,0 m2 - 240,0 m2
lista mieszkań : zapytaj dodaj do schowka Pokaż na mapie
Sfera 24

Abart Development

Łódź, Bałuty, Bałuty

Powierzchnia: 40,0 m2 - 66,0 m2
Realizacja: I kwartał 2018
Pokoi: 2 - 3
lista mieszkań : zapytaj dodaj do schowka Pokaż na mapie

Wyślij zapytanie o dom lub mieszkanie

 

JEDNO zapytanie = WIELE ciekawych ofert
Województwo
Szukam mieszkania/domu
Lokalizacja nieruchomości
 
Typ nieruchomości*
Miejscowość*
0.61