Deweloper Ezbud-Budownictwo Zenon Łaski Łódź
Ezbud-Budownictwo Zenon Łaski

Ezbud-Budownictwo jest jedną z najbardziej doświadczonych firm na rynku budowlanym i deweloperskim w województwie łódzkim. Obecnie Firma koncentruje się na budowie lokali mieszkalnych i usługowych, a także sprzedaży i zarządzaniu wybudowanymi nieruchomościami. W ramach „Grupy Ezbud” prowadzi również produkcję betonu towarowego oraz hurtownię materiałów budowlanych. Najważniejszym celem jest ciągłe i konsekwentne umacnianie pozycji rynkowej poprzez dostarczanie Klientom wyrobów i usług najwyższej jakości.


Dwudziestoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości jest na bieżąco wykorzystywane w działalności inwestycyjnej i deweloperskiej.


Potrafi szybko i elastycznie dostosować się do wymagań rynku, reagować na zmieniające się warunki, właściwie określać kierunki inwestowania. Aktualne i przyszłe inwestycje to budownictwo mieszkaniowe, obiekty handlowe, hotele, budynki biurowe.


Ezbud-Budownictwo to firma oparta na solidnych fundamentach. Znaczne kapitały własne oraz właściwa współpraca z bankami zapewnia bardzo dobrą płynność finansową firmy, co w tak szybko zmieniającej się rzeczywistości rynku nieruchomości gwarantuje pewność i bezpieczeństwo inwestycji.

Dane adresowe
Adres: ul. Wysoka 2/4
Kod: 97-200
Miasto: Tomaszów Mazowiecki
Województwo: łódzkie
Dane kontaktowe
www
Sprawdź promocje
Zakładowa 87

Ezbud-Budownictwo Zenon Łaski

Łódź , Widzew, Widzew

Powierzchnia: 42,2 m2 - 85,1 m2
Pokoi: 1 - 4
lista mieszkań : zapytaj dodaj do schowka Pokaż na mapie

Wyślij zapytanie o dom lub mieszkanie

 

JEDNO zapytanie = WIELE ciekawych ofert
Województwo
Szukam mieszkania/domu
Lokalizacja nieruchomości
 
Typ nieruchomości*
Miejscowość*
0.37