Deweloper Archicom S.A. Łódź
Archicom S.A.

Archicom S.A. to obecnie jeden z najbardziej znanych i cenionych deweloperów na dolnośląskim rynku nieruchomości. Wszystko rozpoczęło się w 1986 roku, kiedy to dwóch młodych, pełnych pasji architektów postanowiło założyć prywatną spółkę architektoniczną. Co ciekawe była to jedna z pierwszych tego typu spółek w Polsce Ludowej. Ponad 30 lat ciężkiej pracy i ciągłego rozwoju zaowocowało około 150 oddanymi inwestycjami, tysiącami zadowolonych klientów i 50 nagrodami branżowymi, potwierdzającymi najwyższą jakość usług świadczonych przez Archicom S.A.. Firma ma na swoim koncie kompleksy mieszkaniowe, biurowce, hotele oraz centra biznesu takie jak West Forum.

Jedną z wizytówek dewelopera są osiedla społeczne, które dzięki przemyślanym projektom są samowystarczalne i gwarantują lokatorom dostęp nie tylko do własnych czterech kątów, ale także rekreacji czy najważniejszych usług. Odpowiednia aranżacja części wspólnych pozwala na sąsiedzką integrację i odpoczynek w gronie najbliższych tuż za przysłowiowym progiem. Wszystko po to, by zapewnić swoim klientom maksimum komfortu.

Archicom S.A. to deweloper innowacyjny, patrzący na kwestię miejsca zamieszkania znacznie szerzej niż klasyczne firmy realizujące osiedla. Najlepszym tego dowodem jest zaangażowanie firmy w działania o charakterze społeczno-kulturalnym, których celem jest kształtowanie miejskiej tkanki i czynienie Wrocławia jeszcze piękniejszym i bardziej przyjaznym.

Kupując mieszkanie w jednej z inwestycji dewelopera Archicom S.A., gwarancję najwyższej jakości wykonania otrzymujesz w pakiecie! 

Dane adresowe
Adres: ul. Liskego 7
Kod: 50-345
Miasto: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Dane kontaktowe
www
Sprawdź promocje
Osiedle Łąkowa

Archicom S.A.

Łódź, Polesie, Polesie

Powierzchnia: 36,0 m2 - 114,0 m2
Pokoi: 1 - 4
lista mieszkań : zapytaj dodaj do schowka Pokaż na mapie

Wyślij zapytanie o dom lub mieszkanie

 

JEDNO zapytanie = WIELE ciekawych ofert
Województwo
Szukam mieszkania/domu
Lokalizacja nieruchomości
 
Typ nieruchomości*
Miejscowość*
0.75