Łódź - Newsy

Newsy

 
Tobaco Park Budynek M, źródło: ARCHE Sp. z o.o.
Tobaco Park Budynek M, źródło: ARCHE Sp. z o.o.

Ostatnia szansa aby zamieszkać w XIX – wiecznym budynku

30-11-2018

Rewitalizacja poindustrialnych budynków to trend, który tworzy zupełnie nową jakość dla życia w mieście. Nowoczesne wyposażenie, kompleksowy remont oraz wyposażenie budynków w niezbędne udogodnienia, łączy się z umiejętnym zachowaniem zabytkowego i niebanalnego charakteru miejsca. Chciałbyś spróbować życia w takiej przestrzeni? Sprawdź ostatnie wolne lokale, dostępne w ramach osiedla Tabaco Park budynek M.

Murapol Nowa Przędzalnia, źródło: Murapol S.A.
Murapol Nowa Przędzalnia, źródło: Murapol S.A.

Różnorodna oferta mieszkań już w sprzedaży

30-11-2018

Murapol Nowa Przędzalnia to nowoczesne osiedle, które powstaje w intensywnie rewitalizowanym i odzyskującym swój dawny blask centrum Łodzi. W pobliżu Parku Poniatowskiego, w otoczeniu niezbędnej infrastruktury, realizowana jest inwestycja, która przyciąga mnogością zastosowanych udogodnień.

Tobaco Park Budynek M, źródło: Arche Deweloper
Tobaco Park Budynek M, źródło: Arche Deweloper

Ostatnia szansa na wymarzone mieszkanie

30-07-2018

Tobaco Park Budynek M to niezwykle oryginalna oraz nowoczesna inwestycja stworzona przez cenioną firmę Arche. Swoje miejsce znalazła w Łodzi u zbiegu ul. Kopernika, al. Mickiewicza i al. Włókniarzy. Posiada świetny dostęp zarówno do miejskiej infrastruktury, jak i licznych terenów zielonych. Lokalizacja nie jest jednak jej jedyną zaletą, a co więcej ma ich naprawdę bardzo dużo.

Murapol Widzew, źródło: Murapol
Murapol Widzew, źródło: Murapol

Komunikacja podstawą dobrej lokalizacji

30-07-2018

Murapol Widzew to projekt, który zachwyci niejednego poszukiwacza nowego, komfortowego mieszkania. Murapol wybudował swoją nową inwestycję w najwyższym standardzie, przy użyciu najlepszej jakości materiałów budowlanych. Jego dbałość o detale oraz doskonały zmysł architektoniczny, czynią osiedle bardzo atrakcyjnym oraz popularnym na rynku deweloperskim. Znakomita lokalizacja oraz mnóstwo nowoczesnych rozwiązań, sprawiają że jest to idealne miejsce na mieszkanie dla ludzi w każdym wieku, zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i par oraz singli.

Osiedle na Zdrowiu, źródło: WAN S.A.
Osiedle na Zdrowiu, źródło: WAN S.A.

Warto zamieszkać właśnie tu

30-07-2018

Osiedle na Zdrowiu to doskonała inwestycja autorstwa firmy WAN, która zadbała o jak najprecyzyjniejsze wykonanie oraz innowacyjny projekt. Spółka posiada 20-letnie doświadczenie na rynku deweloperskim, przez co zapewnia wysoki standard realizowanych przedsięwzięć. Niezmiennym priorytetem jest dla niej komfort i zadowolenie klientów, co stało się również i w tym przypadku. Prace nad Osiedlem na Zdrowiu wciąż trwają, a przewidywany termin oddania mieszkań do użytku wyznaczono na IV kwartał 2018 roku.

źródło: Arche
źródło: Arche

Prezes Arche na Gali Osobowości i Sukcesów zorganizowanej w zrealizowanych przez niego obiekcie

25-05-2018

Tegoroczna edycja Gali Osobowości i Sukcesy, zorganizowana tradycyjnie już przez Pana Mariusza Pujszo, odbyła się w Pałacu i Folwarku Łochów, za którego rewitalizację odpowiada deweloper Arche. Prezes firmy był obecny na gali, która jak zwykle przyciągnęła szereg gwiazd i osób, realizujących godne uwagi przedsięwzięcia.

źródło: Murapol
źródło: Murapol

Podsumowanie I kwartału 2018 roku

22-05-2018

Deweloper Murapol może poszczycić się blisko tysiącem zakontraktowanych lokali, na których umowy zostały podpisane w I kwartale 2018 roku. To dobry wynik, który przekracza osiągnięcia z ubiegłego roku o blisko 14%, potwierdzając tym samym zrównoważony wzrost całej grupy.

Osiedle na Zdrowiu, źródło: WAN
Osiedle na Zdrowiu, źródło: WAN

Osiedle na Zdrowiu – poznaj aktualną ofertę

15-05-2018

Osoby poszukujące idealnie zlokalizowanego i nienagannie wykonanego mieszkania, w którym można prowadzić wygodny, miejski tryb życia, koniecznie powinny zapoznać się z tym, co ma do zaoferowanie Osiedle na Zdrowiu. Ta rozległa i atrakcyjna pod wieloma względami inwestycja przypadnie do gustu wielu nabywcom.

źródło: Pixabay.com
źródło: Pixabay.com

Deweloper, który dysponuje nowoczesnym spojrzeniem na branżę

19-04-2018

Początki działalności dewelopera Arche, zbiegły się z okresem transformacji w polskiej gospodarce co stanowiło wymagający grunt, zwłaszcza w stałym niedoborze środków finansowych oraz słabo rozwiniętych praktykach, które należało dopiero wypracować. W efekcie, już od pierwszych inwestycji, musiał wykazać się inwencją, elastycznością i pomysłowością, co owocuje do dzisiaj.

źródło: Pixabay.com
źródło: Pixabay.com

Murapol – zaangażowany deweloper

16-04-2018

Przejeżdżając obok terenu budowy mieszkaniowej pewnie nie raz miałeś okazję widzieć szyldy jednego z najpopularniejszych deweloperów w kraju – Murapol. Jaka jest historia tego przedsiębiorstwa? Jak doszli do tego, gdzie są dziś? Co ich wyróżnia? Poznaj kilka faktów o nr 1 na polskim rynku nieruchomości.

Osiedle na Zdrowiu, źródło: WAN
Osiedle na Zdrowiu, źródło: WAN

Krótko i zwięźle

13-04-2018

Jeżeli jesteś osobą poszukującą miejsca swojego miejsca na ziemi i planujesz kupić dom lub mieszkanie, to z pewnością miałeś okazję już nie raz przeglądać liczne strony internetowe z kolorowymi bannerami zachęcającymi do wyboru konkretnej inwestycji.

źródło: Echo Investment
źródło: Echo Investment

Kobieca strona Echo Investment

08-05-2018

Największym potencjałem firmy Echo Investment są jej pracownicy, którzy potrafią stworzyć odpowiednio atrakcyjne projekty oraz wykorzystać zaplecze sprzętowe do ich realizacji. Profesjonalna obsługa sprzedażowa klienta ma równie istotne znaczenie dla utrzymania pozycji lidera w branży.

Nowa Dzielnica, źródło: Echo Investment
Nowa Dzielnica, źródło: Echo Investment

Tutaj poznasz swoich sąsiadów

23-03-2018

Zrozumienie potrzeb klienta to wyjątkowa umiejętność. Planowanie inwestycji często poprzedzone jest wieloma analizami, badaniem rynku oraz pojawiających się tendencji. Takie postępowanie przynosi pozytywny skutek – z jednej strony zapewnia sukces sprzedażowy, a z drugiej gwarantuje zadowolenie kupca.

źródło: Pixabay.com
źródło: Pixabay.com

Długoletnie doświadczenie przekłada się na dobrą współpracę

13-03-2018

Zakup mieszkania lub domu to nie lada wyzwanie, a wybór przyszłego miejsca do życia jest kluczowym elementem tego procesu. Ważne, by decydując się na nowe gniazdko postawić na współpracę z inwestorem mogącym poszczycić się długoletnim stażem, zadowalającą jakością wykonanych inwestycji oraz pozytywnym odbiorem wśród klientów.

Nowa Przędzalnia, źródło: Murapol
Nowa Przędzalnia, źródło: Murapol

Nowoczesna inwestycja w historycznym miejscu

08-03-2018

Nowa Przędzalnia obejmuje mieszkania, które zostały zaprojektowane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Murapol po raz kolejny stanął na wysokości zadania, tworząc komfortowe oraz niezwykle nowoczesne osiedle, w którym świetnie odnajdzie się każdy, kto poszukuje spokoju i wygody. Tym razem deweloper realizuje swoją inwestycję w samym sercu Łodzi, która obecnie jest w trakcie intensywnego rozwoju. Liczne tereny zielone oraz życie w centrum miasta sprawią, że niedługo wszystkie mieszkania zostaną wykupione. Warto więc być szybszym i nie zwlekać z decyzją o zakupie.

źródło: Pixabay.com
źródło: Pixabay.com

Arche sponsorem pokazu Macieja Zienia, na którym pojawiły się największe gwiazdy

06-03-2018

Zjawiskowe ubrania, wyjątkowa oprawa oraz szereg inspiracji na sezon jesień – zima 2018/19, przedstawił ceniony projektant Maciej Zień. Deweloper Arche był jednym ze sponsorów wydarzenia, które przyciągnęło szereg gwiazd.

źródło: Pixabay.com
źródło: Pixabay.com

Poznaj dewelopera o bogatym doświadczeniu

27-02-2018

ARCHE posiada 25 lat doświadczenia na rynku nieruchomości, ponad 6500 mieszkań i domów oraz 6 hoteli. Przedstawienie tej historii w pigułce nie oddaje ogromu pracy, jaki włożono w budowę marki. Imponujący wynik zrealizowanych przedsięwzięć to dowód na, to jak istotne jest odpowiednie ukierunkowanie działalności firmy. Jaka jest ich recepta na sukces? To proste… kluczem jest zaangażowanie.

źródło: Pixabay.com
źródło: Pixabay.com

Murapol zainwestował w akcje Polnordu

05-02-2018

Murapol to ogólnopolski holding inwestycyjny działający w obszarze budownictwa mieszkaniowego. Przedsięwzięcia, które realizuje znajdują się w różnych miastach na terenie całego kraju (Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków czy Gdańsk). To właśnie ta firma postanowiła zainwestować w akcje Polnordu realizującego projekty budowlane w największych regionach Polski, dzięki czemu stała się jego drugim największym akcjonariuszem.

Osiedle na Zdrowiu, źródło: WAN
Osiedle na Zdrowiu, źródło: WAN

Miasto przyszłości – Łódź

05-02-2018

Osiedle na Zdrowiu to inwestycja w Łodzi, która ma wiele do zaoferowania swoim przyszłym mieszkańcom. Zlokalizowana w obrębie ulic Biegunowej, Spadochroniarzy, Krańcowej i Namiotowej stanowi solidną podstawę do ciekawego i zdrowego życia.
 

Murapol, źródło: www.pixabay.com
Murapol, źródło: www.pixabay.com

Rekord sprzedażowy pobity!

16-01-2018

Jeden z ogólnopolskich deweloperów – Murapol przedstawił w ostatnich dniach wyniki, które osiągnął w kategoriach sprzedaży w ubiegłym roku. Rezultaty okazały się być i tym razem lepsze od tych, które spółka zanotowała w poprzednich latach. Dzięki temu Murapol utrzymuje swoją pozycję jako jeden z czołowych deweloperów działających na terenie Polski.

Osiedle na Zdrowiu, źródło: WAN
Osiedle na Zdrowiu, źródło: WAN

Wybierz lokum o dogodnych dla Ciebie parametrach

09-01-2018

Osiedle na Zdrowiu realizowane przez grupę deweloperską WAN S.A. ma wiele do zaoferowania swoim potencjalnym klientom. Inwestycja zlokalizowana jest w Łodzi, w dzielnicy Polesie w obrębie ulic: Biegunowej, Spadochroniarzy, Krańcowej i Namiotowej.

Tobaco Park, źródło: Arche
Tobaco Park, źródło: Arche

Lokale mieszkalne o jakich marzy każdy

04-01-2018

W Łodzi u zbiegu ulicy Kopernika, alei Mickiewicza oraz alei Włókniarzy powstaje nowa inwestycja dewelopera ARCHE. Osiedle jest znakomicie skomunikowane z pozostałą częścią miasta, a wysoko rozwinięta infrastruktura miejska ułatwia codzienne funkcjonowanie.

Domy Na Działce Klienta, źródło: Nowe Domy
Domy Na Działce Klienta, źródło: Nowe Domy

Poznaj projekt Maria

27-12-2017

Optymalna wielkość, pomysłowo zaaranżowana przestrzeń oraz niebanalne rozwiązania technologiczne tworzą spójną całość, którą znajdziesz w projekcie Maria. Oferta Domów na Działce Klienta, od renomowanego i solidnego dewelopera Nowe Domy, zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów, poszukujących idealnie wyważonego wnętrza. 

źródło: pixabay.com
źródło: pixabay.com

Jest zgoda na inwestycję w Niemczech!

21-12-2017

Spółka Murapol to ogólnopolski deweloper, któremu zaufało już ponad 18 tysięcy klientów. Swoje projekty realizuje w największych miastach, dzięki czemu udaje jej się bić co roku kolejne sprzedażowe rekordy. Idąc za ciosem inwestor postanowił poszerzyć skalę swojej działalności i rozpocząć budowę osiedli także poza granicami naszego kraju. Dla jednego z nich – przy Am Luckefeld w stolicy Niemiec, otrzymał zielone światło i już na początku przyszłego roku rozpoczną się prace budowlane. Przekazywanie kluczy zaplanowano na pierwsze półrocze 2019 roku.

źródło: Pixabay.com
źródło: Pixabay.com

Poznaj bliżej Osiedle Na Zdrowiu

21-12-2017

Osiedle na Zdrowiu to inwestycja zlokalizowana w łódzkiej dzielnicy Polesie. Tak dogodne usytuowanie osiedla sprawia, że bez problemu dostaniesz się szybko do centrum miasta i jego atrakcji.

źródło: Murapol
źródło: Murapol

Kup mieszkanie i nie martw się ratami

13-12-2017

Rok bez rat - brzmi pięknie, ale czy to możliwe? Teraz tak - tylko do końca grudnia kupując mieszkanie od dewelopera Murapol przez rok nie musisz martwić się o spłatę kredytu hipotecznego. Inwestor zajmie się ich spłatą, a Ty zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na aranżacje swoich nowych czterech kątów.

Widzew, źródło: Murapol
Widzew, źródło: Murapol

Poszerzona oferta mieszkań

06-12-2017

Deweloper Murapol informuje, iż w Łodzi, kolejne 100 lokali pojawiło się na rynku pierwotnym. Są to mieszkania, wchodzące w skład drugiego etapu inwestycji Murapol Widzew. Optymalna lokalizacja oraz konkurencyjna cena, przekonają nawet najbardziej niezdecydowanych klientów.

Tobaco Park budynek M, źródło: Arche
Tobaco Park budynek M, źródło: Arche

Udogodnienia dla mieszkańców

23-11-2017

Inwestycja Tabaco Park budynek M powstaje w mocno rozwijającej się części Łodzi, która wykazuje ogromny potencjał. Bazuje na poindustrialnym dziedzictwie miasta, które ponownie staje się jego wizytówką. To idealne miejsce dla klientów, którzy poszukują wygody, połączonej z niebanalnym charakterem zrewitalizowanego budynku.

Osiedle na Zdrowiu, źródło: WAN
Osiedle na Zdrowiu, źródło: WAN

Budowa wre

21-11-2017

Deweloper WAN informuje, iż prace, związane z budową Osiedla na Zdrowiu, realizowane są w dynamiczny sposób, zgodny z założonym harmonogramem. Na gotowych już fundamentach, powstały ściany pierwszej kondygnacji.

Wyślij zapytanie o dom lub mieszkanie

 

JEDNO zapytanie = WIELE ciekawych ofert
Województwo
Szukam mieszkania/domu
Lokalizacja nieruchomości
 
Typ nieruchomości*
Miejscowość*
0.96