Deweloper INTERBUD LUBLIN S.A. Lublin
INTERBUD LUBLIN S.A.

INTERBUD-LUBLIN S.A. to wiodąca firma budowlano-deweloperska działająca na terenie woj. lubelskiego. Korzystając z ponad 23-letniego doświadczenia, działająca od 1987 roku firma opiera swoją strategie na rozwijaniu działalności w zakresie usług budowlanych, zarówno na potrzeby wykonywania prac zleconych jak i na potrzeby własne związane z realizacją projektów mieszkaniowych. Realizuje również szereg projektów w segmencie publicznym.

 

Spółka prowadzi działalność na jednym z najbardziej perspektywicznych rynków lokalnych w Polsce, tj. rynku lubelskim, a także rynkach mniejszych miast tego regionu. Zważywszy na dotychczasowe realizacje, panujące trendy oraz prognozy dla całej branży budowlanej, INTERBUD-LUBLIN S.A. zamierza koncentrować swoje działania przede wszystkim na segmencie inwestycji mieszkaniowych. Efektywność przyjętej przez Spółkę strategii rozwoju potwierdzają generowane wyniki finansowe.

 

W 2009 roku spółka – pomimo ogólnoświatowego kryzysu gospodarczego – zanotowała wzrost przychodów o ponad 77%, do ponad 127 mln zł. Jednocześnie zwiększała efektywność operacyjną i wypracowała ponad 8 mln zł zysku netto, tj. o 351% więcej w porównaniu do 2008 roku gdy zysk netto wyniósł 1,8 mln zł. W 2010 roku Spółka planuje przeprowadzić pierwszą publiczną emisję akcji oraz zadebiutować na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

Dane adresowe
Adres: ul. Turystyczna 36
Kod: 20-207
Miasto: Lublin
Województwo: lubelskie
Dane kontaktowe
www
Sprawdź promocje
Osiedle Botanik IV

INTERBUD LUBLIN S.A.

Lublin, Sławin, Sławin

Powierzchnia: 37,0 m2 - 61,0 m2
Realizacja: IV kwartał 2016
Pokoi: 1 - 3
lista mieszkań : zapytaj dodaj do schowka Pokaż na mapie
Osiedle Brzozy 3

INTERBUD LUBLIN S.A.

Lublin, Wrotków, Wrotków

Powierzchnia: 34,0 m2 - 89,0 m2
Realizacja: IV kwartał 2014
lista mieszkań : zapytaj dodaj do schowka Pokaż na mapie

Wyślij zapytanie o dom lub mieszkanie

 

JEDNO zapytanie = WIELE ciekawych ofert
Województwo
Szukam mieszkania/domu
Lokalizacja nieruchomości
 
Typ nieruchomości*
Miejscowość*
0.85