Deweloper ZRB - Stanisław Romaniuk Lublin
ZRB - Stanisław Romaniuk

Od 2000 r. Zakład Remontowo-Budowlany Stanisław Romaniuk zaczął budowę bloków mieszkalnych. W pierwszym etapie w budowie było 70 mieszkań, następnie w drugim powstały dwa bloki po 30 mieszkań. W latach od 2000 do 2006r. razem wybudowano 130 mieszkań przy ul. Janowskiej w Białej Podlaskiej. W tym samym okresie powstał także pawilon handlowy, który mieści się również przy ul. Janowskiej.
 
Od 2007 roku realizowane są kolejne przedsięwzięcie. W tym budowa osiedla Podmiejska przy ul. Podmiejskiej w Białej Podlaskiej. W nowych budynkach wielorodzinnych projektowane są windy towarowo-osobowe, które będą woziły mieszkańców na trzecie piętro, czyli czwartą kondygnację. Jest to nowe rozwiązanie, niestosowane dotychczas w mieście.
 
Osiedle Podmiejska staje się tym samym przyjaznym dla każdego. Bez żadnych barier architektonicznych.Mieszkanie może tutaj nabyć każdy i czuć się w nim swobodnie. Nowością są także miejsca postojowe na samochody w piwnicy budynku. Tradycyjnie w budynkach wielorodzinnych na osiedlu Podmiejska będą stosowane te same systemy grzewcze, gazowe i wodne, jak na ul. Janowskiej. Każdy właściciel mieszkania będzie płacić za media, z których korzysta, gdyż będzie miał umowę bezpośrednio z dostawcą i licznik. Rozwiązanie już sprawdzone, pozwalające zminimalizować koszty utrzymania, co jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach.
Dane adresowe
Adres: ul. Zygmunta Augusta 26/7
Kod: 21-500
Miasto: Biała Podlaska
Województwo: lubelskie
Dane kontaktowe
www
Sprawdź promocje

Wyślij zapytanie o dom lub mieszkanie

 

JEDNO zapytanie = WIELE ciekawych ofert
Województwo
Szukam mieszkania/domu
Lokalizacja nieruchomości
 
Typ nieruchomości*
Miejscowość*
0.48