Autor: Dopoznania.pl
14 stycznia, 2020Zakup inwestycyjny

2-pokojowe mieszkania na Mokotowie – postaw na Mokosferę

Grupo Lar Polska MokosferaPlanujesz zakup nowego mieszkania w Warszawie? Zależy Ci na dogodnej lokalizacji i komfortowym 2-pokojowym układzie? Doskonale się składa! Mokosfera spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Powstająca w samym sercu Mokotowa inwestycja dewelopera Grupo Lar Polska dedykowana jest osobom preferujący prawdziwie miejski tryb życia. W pobliżu nowych mieszkań przy ulicy Racjonalizacji znaleźć można wszystko, co niezbędne na co dzień, w tym sklepy, punkty usługowe, restauracje, kino, centra sportowe i wiele, wiele więcej. Dogodne położenie sprawia, że całe miasto jest w zasięgu ręki i tylko od Ciebie zależy czy wybierzesz samochód, metro, tramwaj, autobus czy rower.

Wśród szerokiej oferty nowych mieszkań w inwestycji Mokosfera nie brakuje funkcjonalnych lokali 2-pokojowych. Układ ten doskonale sprawdzi się w przypadku singli oraz par. Ponadto projekt dewelopera Grupo Lar Polska polecić należy prywatnym inwestorom, którzy chcą zarobić na wynajmie Grupo Lar Polska Mokosferanieruchomości. Atrakcyjna lokalizacja i jakość lokali przełożą się na wysoki i stały zysk. Dostępne aktualnie 2-pokojowe mieszkania na Mokotowie mieszczą się w przedziale od 44,46 do 56,34 m2. W trosce o komfort mieszkańców zadbano o windy, parking podziemny oraz naziemne miejsce postojowe.

Skontaktuj się z deweloperem i poznaj szczegóły oferty.

Poznaj nowe inwestycje na Służewcu