Autor: Iza
22 lutego, 2019Newsy

4 najważniejsze rzeczy!

Ilość atutów, jakimi może poszczycić się osiedle Lokum di Trevi jest naprawdę duża. Jednakże cztery pośród nich, stanowią solidną podstawę, która sprawi, że będziesz chciał tam zamieszkać. Już dziś zapoznaj się z ofertą od Lokum Deweloper S.A. i przekonaj, jak mocno pokrywa się z Twoim wyobrażeniem o idealnym M.

Najlepszy sposób na relaks – elegancka architektura oraz części wspólne, zaprojektowane w taki sposób, by sprzyjać wypoczynkowi i zabawie tworzą przestrzeń, w której z łatwością wypoczniesz. Profesjonalnie zaaranżowane strefy zieleni, unikatowa roślinność i ciekawe elementy małej architektury, idealnie dopełniają teren osiedla.

Najlepszy sposób na szybkie i wygodne zakupy – Pasaż di Trevi mieści w sobie sklep spożywczy, kwiaciarnię, restaurację, piekarnię, salon urody oraz inne, przydatne na co dzień udogodnienia. Godnym uzupełnieniem ich są pobliskie markety oraz centra handlowe, mieszczące zróżnicowaną bazę usług i towarów.

Najlepsza komunikacja – zaledwie 5 minut spacerem dzieli osiedle od najbliższego przystanku tramwajowego oraz autobusowego, które łącznie obsługują 10 linii, prowadzących na Dworzec Główny, Rynek, Pl. Jana Pawła II, Popowice czy Kozanów. Nie musisz więc używać samochodu aby sprawnie i szybko poruszać się po mieście.

Najlepsza lokalizacja – Krzyki to osiedle wyjątkowe, położone w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum, zapewniają wygodne warunki do życia, są pełne infrastruktury i rozległych terenów zielonych. Zamieszkaj tam a nie będziesz musiał godzić się na jakiekolwiek kompromisy!