Autor: Dopoznania.pl
31 stycznia, 2020Newsy

90% Fyrtla sprzedane – nie przegap okazji na nowe mieszkanie na Wildzie

Duda Development Fyrtel Wilda Planujesz zakup nowego mieszkania w Poznaniu? Marzysz o lokalizacji blisko centrum, która spełni wszystkie Twoje potrzeby? Trafiłeś pod właściwy adres! Sprawdź ofertę mieszkań w inwestycji Fyrtel Wilda i wybierz rozwiązanie odpowiadające Twoim oczekiwaniom. W sprzedaży ostatnie lokale.

Fyrtel Wilda to jedna z poznańskich inwestycji dewelopera Duda Development. Projekt realizowany jest u zbiegu ulic Sikorskiego i 28 Czerwca na terenie jednej z topowych dzielnic Poznania. Dogodne położenie oraz wysoka jakość oferowanych lokali i rozwiązań przełożyły się na duże zainteresowanie ze strony klientów poszukujących nowego mieszkania na Wildzie. W aktualnej ofercie sprzedaży znaleźć można już tylko 7 lokali.

Pięć spośród nich ma 4-pokojowy układ (1/M2, 2/M9, 3/M16 , 3/M23, 5/M30 ), który doskonale sprawdzi się w przypadku rodzin z dziećmi. 79 m2 funkcjonalnej przestrzeni pozwoli w komfortowy sposób zaaranżować miejsce dla wszystkich domowników: od pokoju dla nastolatka i mniejszego dziecka po sypialnię rodziców. Na nabywców czeka także ostatnie mieszkanie 3-pokojowe (2/M11) liczące 59 m2 oraz 2-pokojowe (3/M59) o Duda Developemtn Fyrtel Wildapowierzchni 46 m2. Mieszkańcy Fyrtla Wilda zyskają także udogodnienia w postaci lokali usługowych na parterze i wewnętrznego dziedzińca pozwalającego na regularny odpoczynek tuż za progiem własnego „M”.

Zakup nowego mieszkania na Wildzie polecić należy również prywatnym inwestorom, którzy chcą zarobić na wynajmie nieruchomości. Bliskość centrum, dogodny dojazd do poznańskich uczelni i komfortowe wnętrza zagwarantują stały i wysoki zysk.

Odbiór mieszkań zaplanowano na drugą połowę 2020 roku. Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz swoje wymarzone cztery kąty.