Autor: Dopoznania.pl
31 maja, 2021Newsy

Agrobex buduje w Kleszczewie pod Poznaniem

Niska zabudowa, zielone sąsiedztwo i kameralny klimat – to tylko kilka z wielu zalet inwestycji mieszkaniowej Kleszczewo Park. Jeżeli planujesz zakup nowego mieszkania w okolicy Poznania i zależy Ci na komfortowym miejscu do życia, trafiłeś pod właściwy adres.

Coraz częściej pod hasłem „dogodnej lokalizacji” klienci rozumieją przestrzeń, która łączy w sobie codzienny spokój i bliskość natury z doskonale rozwiniętą infrastrukturą i dobrym dostępem do Poznania. Dodając do tego nowoczesne, ekologiczne rozwiązania oraz dużo niższą niż w centrum miasta cenę, otrzymujemy propozycje, obok której ciężko przejść obojętnie.

Warunki te spełnia Kleszczewo Park – jedna z najnowszych inwestycji dewelopera Agrobex. Budowa I etapu projektu zakończy się jeszcze w tym roku. W ręce nabywców trafi 75 mieszkań o powierzchni od 32 do 66 m2. Aktualnie trwają także prace nad II etapem, który powiększy osiedle o 47 lokali, liczących od 42,50 do 75,43 m2. Wśród dostępnych propozycji znaleźć można mieszkania w układach 2- i 3-pokojowych. Lokale parterowe posiadać będę ogródki, a pozostałe „M” zyskają przestronne balkony. Co istotne, pomimo niskiej kondygnacji budynków do dyspozycji mieszkańców będą windy. Ponadto każdy właściciel lokalu otrzyma komórkę lokatorską. Z myślą o zmotoryzowanych mieszkańcach, na terenie inwestycji Kleszczewo Park, nie zabraknie także miejsc parkingowych przed budynkiem.

Podobnie jak w innych projektach spółki Agrobex, np. Wilczak 20 czy Nowe Żegrze, również w ramach inwestycji w Kleszczewie k. Poznania zostaną wykorzystane panele fotowoltaiczne, które pozwolą m.in. na oświetlenie klatki schodowej, komórek lokatorskich, drogi wewnętrznej czy parkingu. – Inwestycja, ze względu na urzekającą lokalizację, funkcjonalność proponowanych mieszkań, szereg udogodnień oraz cenę przyciąga zarówno Poznaniaków jak i klientów z innych okolic. – podkreśla Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu spółki Agrobex.

Kleszczewo Park kusi atrakcyjną lokalizacją. Inwestycja powstaje w odległości około 20 km od Poznania. Dzięki rozbudowanej sieci dróg powiatowych, wojewódzkich i autostradzie komunikacja ze stolicą wielkopolski nie stanowi problemu. Dojazd do Ronda Rataje zajmuje zaledwie 15-20 minut. Co istotne, do Kleszczewa można dotrzeć również komunikacją podmiejską. Na uwagę zasługuje także najbliższa okolica osiedla, oferowanego przez dewelopera Agrobex. W pobliżu inwestycji Kleszczewo Park działają m.in.: szkoła, przedszkola, punkty handlowo-usługowe. Całość uzupełnia zabytkowy, zrewitalizowany w latach 2011-2012 park, a także tereny zielone pełne ścieżek spacerowych i tras rowerowych.

Zakończenie realizacji I etapu zaplanowano na III kwartał 2021 roku, z kolei budowa II etapu potrwa do II kwartału 2022 roku. Skontaktuj się z deweloperem i wybierz swoje nowe mieszkanie pod Poznaniem. Ceny już od 4 600 zł/m2.