Autor: Dopoznania.pl
19 sierpnia, 2021Newsy

Agrobex buduje w Swarzędzu – poznaj Osiedle Cybińska

Znany z wielu projektów mieszkaniowych - deweloper Agrobex - uruchomił sprzedaż kolejnej inwestycji w okolicy Poznania. Osiedle Cybińska w Swarzędzu spełni oczekiwania klientów, którzy cenią podmiejski spokój i jednocześnie nie chcą rezygnować z dostępu do dużego miasta i niezbędnych na co dzień udogodnień.

Realizowane u zbiegu ulic Cybińskiej i Cmentarnej w Swarzędzu osiedle docelowo składać się będzie z trzech 4-piętrowych budynków. Budowa inwestycji została podzielona na etapy, a w ramach pierwszego z nich, deweloper przekaże w ręce nabywców 107 mieszkań. Klienci zainteresowani zakupem nieruchomości w Swarzędzu k. Poznania wybierać mogą pomiędzy układami 2- i 3-pokojowymi. Każdy z oferowanych lokali zyska powierzchnię dodatkową w postaci balkonu. Część parterowa budynku przeznaczona zostanie na punkty handlowo-usługowe.

Poza komfortowymi mieszkaniami, w ramach Osiedla Cybińska powstaną: windy, komórki lokatorskie, garaże, miejsca postojowe, wiaty i stojaki rowerowe. Ciekawą część inwestycji stanowić będzie, sprzyjająca integracji, zielna wspólna przestrzeń. Nie zabraknie także placu zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Zakup nowego mieszkania w Swarzędzu to idealny sposób na połączenie aktywności zawodowej w Poznaniu ze spokojną codziennością na przedmieściu. Warto dodać, że miejscowość jest doskonale rozwinięta, a w sąsiedztwie osiedla dewelopera Agrobex znaleźć można niezbędne punkty, takie jak: sklepy, usługi, placówki edukacyjne czy przychodnie. W wolnej chwili warto wybrać się nad pobliskie Jezioro Swarzędzkie oraz tereny przy rzece Cybinie. Dużym plusem jest także dogodny dojazd do Poznania – zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz swoje nowe mieszkanie pod Poznaniem.