Autor: Dopoznania.pl
25 kwietnia, 2022Newsy

Agrobex buduje w Szamotułach

Ruszyła sprzedaż kolejnej inwestycji mieszkaniowej od spółki Agrobex. Osiedle Olimpijskie w Szamotułach to adres, który polecić należy osobom, marzącym o własnych czterech kątach w komfortowej i dobrze rozwiniętej miejscowości pod Poznaniem. W ramach I etapu przedsięwzięcia powstanie budynek wielorodzinny z 50 mieszkaniami o zróżnicowanym metrażu.

Agrobex to znany na rynku deweloper, który pochwalić się może blisko 34-letnim doświadczeniem. Najlepszym potwierdzeniem rzetelności firmy jest szerokie grono zadowolonych klientów oraz ponad 40 zrealizowanych z sukcesem inwestycji. Liczba ta nieustannie rośnie, ponieważ każdy rok przynosi nowe projekty. Obecnie, w podpoznańskim Swarzędzu powstaje Osiedle Cybińska, w Zalasewie Osiedle Radosna IV, a w Kleszczewie – Kleszczewo Park.

Nowy, 2022 rok, deweloper rozpoczął pod znakiem premiery w Szamotułach. Przy ulicy Staszica ruszyła budowa Osiedla Olimpijskiego. Pula I etapu projektu obejmuje 50 mieszkań o powierzchni od 32 do 57 m3. Klienci wybierać mogą pomiędzy lokalami w układach 1-, 2- i 3-pokojowych. Z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców powstaną windy, komórki lokatorskie, garaże rodzinne oraz miejsca postojowe przed budynkami. Nie zabraknie także elementów małej architektury czy przestrzeni spacerowej, która stanie się miejscem relaksu i spotkań mieszkańców. Z kolei najmłodsi korzystać będą mogli z uroków nowoczesnego, bezpiecznego placu zabaw. Całości dopełnią panele fotowoltaiczne. Warto wspomnieć, że Agrobex już kilka lat temu jako pierwszy deweloper w Poznaniu zrealizował projekt wspierany przez energię słoneczną. Ceny mieszkań na Osiedlu Olimpijskim rozpoczynają się o 6700 zł brutto za m2. Zgodnie z przyjętym harmonogramem, zakończenie realizacji I etapu nastąpi w grudniu 2023 roku.

Mówiąc o zaletach nowej, podpoznańskiej inwestycji dewelopera Agrobex, nie można zapomnieć o atrakcyjnej lokalizacji w samym centrum Szamotuł. Dzięki temu mieszkańcy Osiedla Olimpijskiego zyskają nieograniczony dostęp do wszelkich udogodnień i atrakcji miasta. Na sąsiadującej z inwestycją ulicy Sportowej znajduje się m.in. miejski stadion, hala sportowa, pływalnia i całoroczne korty tenisowe. Dworzec kolejowy oddalony jest jedynie o kilka minut. W sąsiedztwie nowych mieszkań w Szamotułach działają niezbędne na co dzień punkty, takie jak: sklepy, przedszkole, publiczna szkoła podstawowa, apteka, Szamotulski Ośrodek Kultury. Miłośnicy relaksu na świeżym powietrzu z pewnością docenią bliskość  terenów zielonych, wśród których wymienić można  Park Jana III Sobieskiego oraz Ścieżkę edukacyjno-rekreacyjna „Pioszczychy”.

Nowe mieszkanie w okolicy Poznania? Zapytaj deweloper o szczegóły oferty nowych mieszkań na Osiedlu Olimpijskim i zamelduj się w Szamotułach.