Autor: dopoznania.pl
31 lipca, 2023Newsy

Ah, te Jeżyce!

Mieszkanie w dobrej lokalizacji to skarb. W końcu nie chcemy podróżować do ulubionego kina czy restauracji przez pół miasta, przesiadając się po kilka razy. Bo lepiej mieć wszędzie bliżej niż dalej – tak jak z Modeny!

Zlokalizowane na poznańskich Jeżycach Osiedle Modena to nie tylko poszanowanie historii w centrum miasta. To również bliskość takich miejsc, jak Stare ZOO, Parku Wilsona z Palmiarnią, Parku Sołackiego czy nawet Jeziora Rusałka, do którego dostać się można pieszo w kilkanaście minut. Jednak w zasięgu ręki są nie tylko urokliwe tereny zielone – podróżując kilka minut tramwajem dojedziemy do Starego Browaru, ulicy Św. Marcin czy Półwiejskiej. Bez problemu dojedziemy również do Starego Rynku, gdzie czekają nas przeróżne atrakcje.

Nie można jednak zapomnieć, że Modena znajduje się na Jeżycach, czyli w jednej z najpopularniejszych dzielnic Poznania, która obfituje w restauracje, które serwują przepyszne dania, puby, w których można mile spędzić czas, czy miejsca kultury, takie jak kino czy teatr. Mieszkańcy osiedla będą się mogli cieszyć również dostępem do asortymentu Rynku Jeżyckiego, a więc świeżych warzyw i owoców.

Modena to ideale miejsce na przeprowadzkę, bez względu, czy będzie to Twoje kolejne „M” w Poznaniu, czy pierwszy własnościowy lokal. Jednak dla tych, którzy będą kupowali swoje pierwsze lokum, mamy dobrą wiadomość – mieszkania w Modenie zakupić można w ramach rządowego programu Bezpieczny Kredyt 2%. To duży plus dla tych, którzy spełniają warunki programu.