Autor: Dopoznania.pl
25 października, 2021Newsy

Akropol Inwestycje buduje w Komornikach

Osiedle Nad Wirynką w Komornikach k. Poznania to kolejna propozycja dewelopera Akropol Inwestycje. Adres ten sprawdzi się w przypadku klientów, którzy poszukują podmiejskiego spokoju i jednocześnie nie chcą rezygnować z codziennej wygody. Sprzedaż I etapu inwestycji już wystartowała.

W ramach I etapu kameralnego osiedla przy ul. Łąkowej w Komornikach oddane zostaną funkcjonalne 5-pokojowe segmenty. Liczące 104,83 m2 domy wyróżnia dobrze przemyślany projekt z komfortowym podziałem na strefę dzienną i prywatną. Na parterze znajdzie się kuchnia z jadalną, schowki, łazienka oraz przestronny salon. Z kolei na piętrze rozmieszczone zostaną 4 pokoje, łazienka i schowek. Całość uzupełnią przydomowe ogródki.

Osiedle nad Wirynką realizowane jest na terenie dobrze rozwiniętej, podpoznańskiej miejscowości. W Komornikach wszystko jest pod ręką! Mieszkańcy docenią bliskość sklepów, punktów usługowych, placówek edukacyjnych czy placów zabaw. Dodając do tego sprawną komunikację  z centrum otrzymujemy komfortowe miejsce do życia, pozwalające na harmonijne połączenie życia zawodowego i towarzyskiego w mieście ze spokojną codziennością w kameralnej okolicy. Poszukujący wytchnienia i relaksu na świeżym powietrzu, właściciele nowych domów na osiedlu Nad Wirynką, z pewnością docenią bliskość Wielkopolskiego Parku Narodowego i jeziora Jarosławieckiego.