Autor: Iza
23 kwietnia, 2019Newsy

Aktualna oferta na wygodne lokale

Jeżeli chcesz kupić nowe mieszkanie w Brwinowie, które będzie łączyć wysoką jakość i rozsądną cenę, to sprawdź, co do zaoferowania ma Osiedle Pszczelin etap II. Ale musisz się pospieszyć z podjęciem decyzji, ponieważ liczba dostępnych jeszcze nieruchomości maleje z dnia na dzień.

Jak informuje Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane Eko-Bud Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k., w sprzedaży znajduje się jeszcze tylko kilkanaście nieruchomości. Dzięki ich dużemu zróżnicowaniu, z łatwością znajdziesz opcję, odpowiednio dopasowaną do swoich potrzeb. Możesz jeszcze wybierać pośród lokali o powierzchni od 41,86 m2 do 67,20 m2, w układzie od 1 – do 3- pokojowym. Ceny rozpoczynają się już od 219 346 złotych, co biorąc pod uwagę jakość budynków i ich lokalizację, stanowi ofertę o wysokiej konkurencyjności. Koszt zakupu miejsca garażowego to 22 500 złotych.

Dlaczego Osiedle Pszczelin etap II jest miejscem, na które warto postawić? Nowoczesna architektura i pomysłowo zaplanowane części wspólne, łączą estetykę z funkcjonalnością. Spokojniejsza okolica, w której nie brak udogodnień infrastrukturalnych, stanowi ciekawą alternatywę dla zatłoczonej stolicy. Większość codziennych potrzeb zaspokoisz, korzystając z infrastruktury, znajdującej się w najbliższym sąsiedztwie. Konkurencyjne ceny sprawiają, że możesz sobie pozwolić na znacznie więcej. Już dziś zaplanuj lepszą wersję swojego jutra i zarezerwuj jedno z ostatnich mieszkań dla siebie.

 

Zobacz inne mieszkania w Pruszkowie