Autor: Dopoznania.pl
8 kwietnia, 2019Newsy

Aktualna oferta Osiedla Nowy Bnin – pospiesz się z decyzją

Jeszcze tylko sześć domów pozostało w ofercie Osiedla Nowy Bnin. Jeżeli marzysz o zamieszkaniu w eleganckiej, wygodnej i wykonanej z wysokich jakościowo materiałów przestrzeni, w której będziesz się czuć swobodnie, to już dziś zarezerwuj jeden z lokali dla siebie.

Deweloper R.F. Construction Sp. z o.o. postawił na nowoczesną zabudowę, spokojną okolicę pełną udogodnień, a całość uzupełnił o pożądane przez klientów rozwiązania technologiczne, tworząc przestrzeń wartą zamieszkania. Domy cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, ponieważ oferują atrakcyjny stosunek jakości do ceny i lokalizację, która na wiele pozwala.

Powierzchnie dostępnych jeszcze domów, wahają się od 83,94 m2 do 84,55 m2. Każdy z nich posiada układ 4- pokojowy z garażem. Zabudowa bliźniacza dwulokalowa to dobre rozwiązanie, które umiejętnie łączy wygodę i poczucie prywatności, charakterystyczne dla domów, z niższymi kosztami zakupu i eksploatacji, jakie zapewniają budynki wielorodzinne.

Dwukondygnacyjny układ zapewnia wyraźne oddzielenie strefy dziennej od sypialnej, co znacząco podnosi komfort życia i poczucia prywatności, dla wszystkich członków rodziny. Bezpośrednie wyjście z salonu na taras, stanowiący integralną część ogrodu, to popularne rozwiązanie, cieszące się dużym uznaniem klientów.

Osiedle Nowy Bnin położone jest w prężnie rozwijającej się gminie, która dzięki bliskości Poznania, cieszy się dużym zainteresowaniem osób, poszukujących nowoczesnego, podmiejskiego komfortu. To miejsce czeka także na Ciebie!